HNK Hajduk Split 2026./2027.

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.311
danas u 17:00

Nicolas Velez je napisao/la:

Talijani pisu da Hajduk zeli krilo Intera,
Giacomo de Pieri, 19g debitirao za prvu momcad u Ligi prvaka protiv Monaca..

Vidi cijeli citat

Prvo Denilson, sada Del Piero!

Grafe, povedi nas!

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.311
danas u 17:03

Nisam zadovoljan, od novih startaju samo Belgijac i Madagaskaranac, Romao ni na klupi!

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.928
danas u 17:04

Bulevar je napisao/la:

Moze li netko nalijepiti spreadsheet sto se sve dovelo i na koje pozicije, skrenuo sam pogled na koji dan i ja nemogu vise upratiti Grafov autobus?

Vidi cijeli citat


Brutti veznjak

Šutalo veznjak

Hoorenbeeck stoper

Acapandie desni bek

I još navodno dolaze 3 igrača

* Del Moral isto nekakav veznjak

* Dalisson krilo

* I neka šestica valjda, Romao iz Ferencvaroša, neki brazilac..

[uredio ŠubiDubi - 27. lipnja 2026. u 17:42]
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 4.007
danas u 17:08

Oba nova u vatru, da ih stignemo otpisat i dovest bolje na kraju roka.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.181
danas u 17:09

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Mali francuz je po mom guštu, takve igrače sam htio, i Šutalo spada u tu kategoriju jer kroz 2 godine očekujem od njega puno.

Brutti doveden da popuni klupu i to je pokazao da je sposoban zadnju prijateljsku, igrač je u rangu s Pajazitijem.

Nizozemac svojim CV-em izgleda ime kakvo nema ni u Hajduku ni Žilini i da bi trebao biti jedan od jezičaka na vagi koji bi presudili na našu stranu, ali...dolazili su tu strani stoperi puno jačeg CV-a pa se i nisu pokazali.

Dok za ova dva iz Španjolske ili genijalnost za spomenik izlit ili šarlatanstvo za pljunit i nabit nogom u guzicu.

Vrijeme će pokazat, a ja imam puno pravo sumnjati, bez da me se naziva retajem.

Vidi cijeli citat

Drago mi je da nekad pokazes da mozes bit i konstruktivan, lijepo je nesto tako procitat za promjenu. Daj vise toga. 

Ali samo pitanje, zasto, s obzirom da su ti prva 3 ok, su druga 2 za pljunut i nabit nogom u guzicu? Ok, ne svidaju ti se, vjerojatno se na prvu nikome ne previse, vrijeme ce pokazat. Ali taman da se i promasi s njima, a s prvom trojicom pogodi, meni to nije nije za nogom u guzicu. Treba sagledat cijeli kontekst. A nemoguce je pogodit sa svima...

Vidi cijeli citat


Zato što ne vidim perspektivu u dovođenju igrača od 26 godina koji nisu prevaga, čak niti prva postava u svom klubu koji je nižerangiran od Hajduka.

Ili neviđena genijalnost direktora ili navlačenje škarta.

Njih dvoje me neodovljivo podsjećaju na škartove kakvih smo imali zadnjih 15 godina pa neka me Graf i njih dvojica razuvjere.

Krenuli smo dobro, doveli mlađe igrače, igrača koji je igrao u Twenteu, a tome rangu težimo, spominje se Romao koji je isto igrao na jačoj razini i onda bum - rezerve španjolskog drugoligaša ???

IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.082
danas u 17:13

Ako ima ko link za utakmicu nek posalje PP. Fala

I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
dsadasa
dsadasa
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 514
danas u 17:13

Di nam je pola igrača

IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.082
danas u 17:18

IP1110 je napisao/la:

Ako ima ko link za utakmicu nek posalje PP. Fala

Vidi cijeli citat

Možda na njihovon youtube kanalu

I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 308
danas u 17:20

Po nacionalnosti i karakteru,dvi najbitnije karakteristike za nogometaša po ovom forumu;

Rvat

Pingvin-Istrijan-Briselski sluga-Rvat

Španjolac-Ruski Brazilac-Engleski Albanac

Digić-Kaštelanin-Brazilski Španjolac

 

Klupa:

 

Prevara,

Bećar,Jeremija,Psihaš,Duša

Slastičar,Uhljebčina,Dinamov otpadak

Kokoš,Momak iz teretane,Mambica

IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.082
danas u 17:22

dsadasa je napisao/la:

Di nam je pola igrača

Vidi cijeli citat

Koga sve nema u zapisniku? Melnjak, Hodak, tko još?

 

HAJDUK: Silić, Hrgović, Marešić, Van Hoorenbeeck, Acapandie, Kutia, Brruti, Pajaziti, Livaja, Šego, Pukštas

 

Klupa: Ivušić, Fesyuk, Bamba, Raci, Brajković, Karačić, Skelin, Skoko, Žaper

[uredio IP1110 - 27. lipnja 2026. u 17:22]
I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
  • Najnovije
  • Najčitanije