HNK Hajduk Split 2026./2027.

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.680
danas u 15:39

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Što kaže na ostale? Dovoljno će mi bit jel su bar ok

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.639
danas u 15:40

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 298
danas u 15:41

Ovo dana sam gleda sazetke Hajduka i bodu mi oči Racijeve izvedbe u vaznim utakmicama. Strašno je koliko je taj lik loš, postavljanje, odluke, kretnje... sve krivo

Nek se zavijore bandire od svile
leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 302
danas u 15:45

Tobol Kostanay je napisao/la:
Evo javno se ispricavam Robertu Grafu sto sam sumnjao u njegovu sposobnost da dovede 4-5 igraca do 3.7.

S obzirom na igrace koje je doveo, bolje za Hajduk bi bilo da sam bio u pravu i da nije doveo nikog. 

Vidi cijeli citat

klasično trolanje. borring.

srećom, graf ne trola već radi ozbiljan posao, za razliku od dokonih skorojevića s ove teme. a kako se čini za svoju ideju ima i punu potporu svih ključnih stejkholdera.

Tobol Kostanay je napisao/la:
 Ako je to cilj meni je to u redu, medjutim to onda treba jasno i komunicirati, a priliku za to je Poljak imao i propistio.

Takodjer ako je cilj borba za 3. i 4. mjesto u svrhu ostvarivanja veceg dobra (spasavanje od stecaja) onda bi bilo dobro da na jednog Krovinovica kojeg otpises ne dovedes dva nova losija krovinovica za jednake novce (pisem hipotetski jer ne znam kolike su place novim igracima, ali pretpostavljam da nisu puno ispod 300k, ako uopce), a jos bolje bi bilo osloniti se na vlastite juniore da ne bacas dodatne pare na strane skartove. 

Vidi cijeli citat

ovo boldano je najprecizniji opis cijelog tvojeg forumskog repertoara.

 

El_Presidente2707
El_Presidente2707
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 3.397
danas u 15:51

Tobol Kostanay je napisao/la:

El_Presidente2707 je napisao/la:

Mi se cudimo komentarima sa fejsa itd od random ljudi koji nisu uostalom ko ni ja nikad radili u nogometu pa se laprda istrapa svasta itd.

Al sta ocekivat od njih kad evo recimo osobno slusam ljude koji su radili i rade u nogometu,dapace trenirali i neke prvoligase nase i komentar im krece kojeg je ono nizozemskog panja dovea hajduk za stopera!? 

Jebeno smo teska sredina.

Vidi cijeli citat


Pa zasto covjek ne bi imao pravo misliti da je Nizozemac panj?

Vidi cijeli citat


Pa zato jer nema pojma ko je on,eto cak ne zna ni kojeg je drzavljanstva a kamoli ista drugo.

Nije ga nikad vidia kako igra i kako more rec onda za nekog jel panj il ne?

Mozda je,mozda nije ja pojma neman.

Vidia san ovde dosta i upisa u kontekstu toga svaka cast grafu napokon se dovode igraci ranije.

Osobno meni to samo po sebi nije za pohvalu ako se pokazu skovace od igraca,more svak dovest kamion igraca do 1.7 nes ti problema jebate. Izvuces neke klosare potpises i eto pohvala jel si dovea.

S druge strane cemu odma te ocjene kako su neznalice panjevi itd a niko od nas nije ih pogleda ni minute?

Vidit cemo do kraja , triba tu i dosta izlaznih transfera i jos ulaznih i onda vidit kaako ce se pokazat svi ovi igraci sta su dosli pa onda moremo ocjenjivat grafa do tad je to neozbiljno da ne kazen puno predrasuda i zlonamjerno.

[uredio El_Presidente2707 - 27. lipnja 2026. u 15:56]
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.043
danas u 15:52

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 380
danas u 15:54

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat

Patreon.

Ovi što plate dobiju prvi.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 307
danas u 15:56

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Duje je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Čitan ovog Halihodzica, Vahu ... hvali ovog našeg s Madagaskara. 

Šta je taj Vaha i koji je on kuradz napravia u životu da sad i on daje neki osvrt ?! Svašta 

Još samo fali da se javi neki iz Španjolske sta ce cili život bavi nogometom i pohvali Dalissona ili De Morala.

Vidi cijeli citat

Meni također nije jasno što su hrvatski mediji opsjednuti njime. Lik se redovno posvađa s upravom ili predsjenikom gdje god dođe i nakon 6 mjeseci dobije otkaz.

Vidi cijeli citat


Ma strašno.  Ko je on da priča o igračima Nantesa? Radije bi tražila mišljenje Vlade ili Kruna.

Vidi cijeli citat

Ti se prvi ljutiš kada Buljat, Gudelj, Peruzović i ostali krenu komentirati nekoga iz Hajduka, a oni su legende.

Vidi cijeli citat


Duje ,iznimno cijenim kad novi kolege poput tebe ili Coca prate moje pisanje i ne kuze moj sarkazam. To je super i podiže dodatno kvalitetu ove teme . Nemojte nikad otići odavde.

Vidi cijeli citat

Ma da, sada napiši da si se šalio s ovom porukom i da Vahid nije legenda Nantesa. 

Sjediš u kući i svakom živom dociraš šta i kako treba. Najveći stručnjak na forumu za sve oko Hajduka.

Vidi cijeli citat

Hahaha, ja mislio i ti prihvatio sprdnju, ali ti stvarno ne bereš sarkazam?

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.043
danas u 15:56

CoccoBill je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat

Patreon.

Ovi što plate dobiju prvi.

Vidi cijeli citat

pa placan hdtv.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.639
danas u 15:59

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Eno Mate iza pjace zadovoljan Brazilcem iz španije

Vidi cijeli citat

Mate otkad nije u Uskoka sa svime zadovoljan

Vidi cijeli citat

di si gleda? partenon ili hdtv?

Vidi cijeli citat


Šta san gleda?

  • Najnovije
  • Najčitanije