HNK Hajduk Split 2026./2027.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.143
23. svibnja 2026. u 22:58

Jbga,netko trenira ko pas pa ima rezultate,a netko ispada od Tobola, Ružomberoka, Tirane i sličnih.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Jack Carver
Jack Carver
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2026.
Poruka: 464
23. svibnja 2026. u 23:00

Aspalathos je napisao/la:

Prvi dan na novoj temi daje nagovijestit kako će ovo bit jako naporna sezona.

Završija moldavski kup, Sheriff dobija, pa je osta konačan spisak suparnika od nekidan.

Vidi cijeli citat


Jasno je ko dan da sa Vojvodinom igrati necemo,najidealniji protivnik je ovaj Aluminij,7 klub u Sloveniji,nije dalek put i taman malo podignit ovaj jadni koeficjent za 2 pretkolo u kojoj se vjv oprastamo od europske i s padobranom se spustamo u 3 pretkolo konferencijske

Liki
Liki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.12.2003.
Poruka: 3.335
23. svibnja 2026. u 23:44

Ja se samo nadam da se sa kompletiranjem ekipe za sljedeću sezonu neće čekati do kraja kolovoza kao što je to niz zadnjih godina bila praksa. 😬

 

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.470
23. svibnja 2026. u 23:47

MakiST1950 je napisao/la:

Ivan Leko:

"Nivo fokusa, discipline i profesionalizma nije dovoljan"

"Imao sam tu epizodu u Splitu od deset mjeseci. Meni je to najneugodnije i najlošije iskustvo otkako sam trener, 12 godina. Ideš s ogromnom emocijom i ljubavi da nešto napraviš, a ispadne sve naopako. Najveća je razlika u pristupu.

 

Belgijska liga se zove mala Premier liga, svi znaju da sve puca od intenziteta, presinga i energije. U Hrvatskoj je totalno drugačije. Razina fokusa, discipline, profesionalizma po mom mišljenju i iskustvu nije dovoljna. Razina rada nije dovoljna.

 

Tu je ogroman problem hrvatskog nogometa jer i dalje živimo samo od talenta, ali talent nije dovoljan bez ogromnog rada, odricanja i truda. Osobno mi je jedan od najdražih komplimenta što sam dobio ove sezone kad smo igrali Ligu prvaka protiv Atletica.

Diego Simeone mi je rekao nakon utakmice da je Club Brugge ekipa koja igra najintenzivniji nogomet u Europi. Ta njegova rečenica i komentar govore najviše o belgijskom nogometu, a ja bih rekao i o modernom nogometu današnjice."

Evo za one kojima je promaklo...

Vidi cijeli citat


Ovdje treba naglasiti da je ajducija na internetu nakon Lekine smjene masovno svrsavala i trijumfalno slavila da smo rijesili trenera koji je "pretrenirao igrace".

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 631
23. svibnja 2026. u 23:56

Igrac kao Melnjak koji bi sluzio da olakša ulazak mladima u momcad, a može još nešto odigrat nebi trebao biti problem, cak bi trebao biti pozeljan, jer govorimo o pozitivnom karakteru dobrom za ekipu..

Sjećam se u Bullsima trener Tim Thiboudeu,imao je par igraca koje je vukao sa sobom, gdje god ode, nisu bili neki igraci, zadnji igraci s klupe, ali olakšali bi ostalima da pohvataju trenerove ideje i akcije jer su ih vec znali, gledam Melnjaka kao takvog 

A i ovo za Leka me nervira, potrošili smo trenerčinu za kurac, a mogli smo stvorit pravu ekipu, a zao mi i Leka, hvala Luksa

[uredio Pape&Dida - 23. svibnja 2026. u 23:59]
SemperFidelisHajduku
SemperFidelisHajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.12.2024.
Poruka: 648
24. svibnja 2026. u 00:53

Kad će se moci produziti pretplata?

SemperFidelisHajduku
SemperFidelisHajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.12.2024.
Poruka: 648
24. svibnja 2026. u 00:55

Ima li ko sliku koji su nositelji u drugoj rundi LE?

Ako slučajno izbacimo nositelja da li preuzimamo njihov koeficijent ili?

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.322
24. svibnja 2026. u 01:50

Koliko ljudi radi u Hajduku svekupno ? Ovo pitam bez zezancije i ako netko tko ima neka saznanja o tome, zna otprilike koliko je nužno da bi klub funkcionira( treneri, skauti, zdravstveni timovi, čistaćice,...), a koliko je višak koji je na sisi kluba i siše život svim navijačima i klubu ? 

Hajduk je jedna velika tvrtka pred raspad Ex-Jug. u vrijeme masovne inflacije koja umjesto da racionalizira poslovanje, posluje toliko da održi čitav kadar nakačen na klub od zaposlenih, onih vanjskih bilo igrača i menadžera do onih koji se guraju u NO, Uprave i gdje sve ne...Ne mislim nužno da je financijski rasulo kao nekad, ali da se poslovanje temelji više da se održi kasta unutar kluba i van koja ima koristi nego interes kluba u rezultatskom, profesionalnom i poslovnom smislu. 

Kao da gledate film, mi vidimo ono pred ekranom, gajimo neku viziju kluba kakav bi željeli da jest, idealiziramo i uzore vidimo u nekadašnjoj povijesti koja je bila slavna, u klubovima vani, pa čak i ovdje sa jasnom strukturom. No, set u ovom slučaju je sasvim drugačija zbilja. Klub postoji da zadovolji uzak krug i po izjavama Gattusa, Leke, Dabrauskasa se vidi da ne postoji čista hijerarhija koja je nužna za organizaciju i uspjeh.

To se vidi po tome što neki igrači kontriraju javno treneru jer znadu da mogu i da imaju podršku čelnih ljudi, a onda ti nemaš disciplinu, kao klinci kad trče roditeljima jer mu nastavnik zada više zadaće i onda roditelji idu špotat nastavnike, pa se svi čude zašto nam je obrazovanje loše. Slično je i ovdje, često su razne spletke, kao sapunica gdje nogomet padne u drugi plan, kad čujete vani nogometaše njihov jedini zadatak je doći na trening i SLUŠATI upute trenera, kad igrač postane veći od kluba onda leti van, a veći si i kad nemaš poštovanje prema klubu na bilo koji način, uključujući i zalaganje...

Što sam stariji, to više mislim da se Hajduk namjerno sabotira iznutra. Neki žele da klub ostane na ovoj razini, dovoljno da bude krava muzara, a opet nedovoljno da bude išta više od toga, navijači i onako su se već privikli na ovakvo stanje. Često sam mislio da su to neki ispadi i bedastoće u potezima, no serija takvih stvari pokazuje da se radi o obrascu, svaki put kad klub uhvati neku iskru se dogodi neka neočekivana situacija, neki otkaz, intervju iz svlačionice, izvadi se neka stara izjava predsjednika ili traži neki kodeks...i onda stvari krenu nizbrdo...

HS1911
HS1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 509
24. svibnja 2026. u 02:54

Jbt 15+ stranica o ugovoru lijevog beka koji u Europi u 4 godine ima isto golova koliko i desetka, kapetan, i najplaćeniji igrač u povijesti kluba a pritom Melnjakova plaća ne iznosi ni 10% plaće kapetančine Chache.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.101
24. svibnja 2026. u 08:04

'Sta ce Leko, nema on pojma'! 

Onda se krecu javljati raznorazni strucnjaci sa pricama o pretreniranosti i ostalim budalastinama. Namjerno se plasiraju price da bi se diskreditiralo ljude koji se usude vidit gnjoj koji obavija klub.

Ovo sto se sada ima je cisto mafijasko preuzimanje kluba i isisavanje supstance !

'Nut shell' starog, voljenog Hajduka, a unutra parazit !

'Ti stalno imas nesto kontra Hajduka'.

Nemam, ali imam kontra parazita!

 

 

Revolucija i giljotina !
  • Najnovije
  • Najčitanije