Arena je napisao/la:
Kinez-i-olog je napisao/la:
ne ulazeci uopce u to treba li ostavit Melju ili ne
o kakvov smanjenju pricate?
momak bi istekom ugovora ima 0
a odlaskom u neki drugi klub (npr Belupo) bi uvatija koliko? 40, 50k?
covik dobija 2 godine
(i +1, znaci potencijalno i trecu)
ugovora kakvog nebi moga nigdi dobit
i svi oduševljeni kao svaka cast momak 😂
Vidi cijeli citat
Ma ja ne mislim ništa svaka čast, već da je okej backup igrač za okej novce sad...
Ne vidim nekog boljeg za manje novaca, a da bude mirno na klupi i bude solidan ako zatreba...
Vidi cijeli citat
Melnjak je izuzetno vridan i pošten igrač, pravi profesionalac koji se podredi kolektivu maksimalno. Problem je što nakon ozljede nije više na 100% svojih mogućnosti a još je veći što su te mogućnosti manje zbog godina. Bude li imao ambicija ostati u nogometu, ne bi takvom čovjeku nikada zatvorio vrata kluba u nekoj od trenerskih ili funkcionerskih funkcija ali ako gledamo u budućnost, po meni je bilo bolje da smo potpisali nekog juniora ili mladog igrača koji će se potući za ući u prvu ekipu a ne mirno sjediti i čekati. Mladi igrač u budućnosti može donit neki transfer uz to što fizički i taktički ide prema vrhuncu, igrač od 33 godine može biti koristan ako ima radnu etiku i fizikalije Ivana Perišića i ako će igrati u prvoj postavi.
Ovom Hajduku treba reset na svim poljima a ne nastavak provjereno loše prakse koju provodilo desetljećima. Grafu prvi minus. Bilić ih ima cilu kolekciju. Od NH ne očekujem ali bi bilo lipo da razmotre opcije ulaska kapitala u klub i da javno iskomuniciraju uvjete i očekivanja. Ako to znači da će očekivati da im neko daje 20 milja godišnje i gleda kako ih ovi prže bakljadama, zapošljavanjem svake šuše u klub i potpisivanje veterana, neka obise mačku o rep.
Neću nam poželit sriću jer ovo ima sve manje veze sa srićom a stručnost, poštenje i profesionalnost se ne naziru ni u tragovima.