HNK Hajduk Split 2026./2027.

AlSmoPogodili
AlSmoPogodili
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.03.2026.
Poruka: 61
24. svibnja 2026. u 08:19

Aspalathos je napisao/la:

Prvi dan na novoj temi daje nagovijestit kako će ovo bit jako naporna sezona.

Završija moldavski kup, Sheriff dobija, pa je osta konačan spisak suparnika od nekidan.

Vidi cijeli citat

Znači mi ovako nikakvi i sjebani smo u istoj grupi/poziciji s Ferencvarosem, Qarabagom i Sheriffom.

Koliko znači bit nacionalni prvak...

Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 360
24. svibnja 2026. u 08:27

LEKO VRATI SE,NASE PUDLICE TE TREBAJU😁

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.148
24. svibnja 2026. u 08:41

Arteta je postao trener Arsenala u 12 mjesecu 2019, mi smo od tada do danas promjenili sljedeće trenere: Tudora, Vukasa, Boru Primorca, Tramezzania, Gustafssona, Dambrauskasa, Karoglan prvi mandat, Leko, Karoglan drugi mandat, Ivankovića, Gattusa i Garciju.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.440
24. svibnja 2026. u 08:52

MKND je napisao/la:

Arteta je postao trener Arsenala u 12 mjesecu 2019, mi smo od tada do danas promjenili sljedeće trenere: Tudora, Vukasa, Boru Primorca, Tramezzania, Gustafssona, Dambrauskasa, Karoglan prvi mandat, Leko, Karoglan drugi mandat, Ivankovića, Gattusa i Garciju.

Vidi cijeli citat

Ali kažu da smo strpljivi jer čekamo titulu 21 godinu. Ili kad neki trener kaže da ne ide sve priko noći onda se navijači uvride da kako on to misli priko noći, pa čekamo 21 godinu, šta priko noći. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.656
24. svibnja 2026. u 08:56

leonida.trolstoy je napisao/la:

pitanje za 100 virtualnih kuna - prvo pojačanje ovog ljeta biti će:

A brzi stoper iz druge bundeslige kojeg trebaš guglat

B povratnički veznjak tipa 'pršir'

C desni wing bek iz J1 kojeg trebaš guglat dva puta

Vidi cijeli citat

B s time da, s obzirom da ovaj ima ugovor do 1.9 (ili što već), ćemo se ciganijat s Goricom da im ne bi platili 10ak tisuća eura odštete, a oni neće htjet dati bez odštete jer je to njihovo pravo, pa će na kraju doći taman pred ispadanje iz Europe.

NH objavljuje proglas nakon ispadanja kako nas je Gorica zajebala sa Špikićem i da je u situaciji s Prširom sve napravljeno kako treba.

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.148
24. svibnja 2026. u 09:08

HiSTerija je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Arteta je postao trener Arsenala u 12 mjesecu 2019, mi smo od tada do danas promjenili sljedeće trenere: Tudora, Vukasa, Boru Primorca, Tramezzania, Gustafssona, Dambrauskasa, Karoglan prvi mandat, Leko, Karoglan drugi mandat, Ivankovića, Gattusa i Garciju.

Vidi cijeli citat

Ali kažu da smo strpljivi jer čekamo titulu 21 godinu. Ili kad neki trener kaže da ne ide sve priko noći onda se navijači uvride da kako on to misli priko noći, pa čekamo 21 godinu, šta priko noći. 

Vidi cijeli citat

Mi mjenjamo trenere otprilike svakih 6-7 mjeseci i normalno je da tako nećeš ništa postići.

Drugo navijači uopće nisu toliko nestrpljivi nego se zadnjih godina forsirala ta priča da smo kandidati za titulu iako po ničemu nismo bili i onda su se ljudi navukli na tu priču i sad imaš situaciju da su ljudi ogorčeni jer se nije uzela titula.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.673
24. svibnja 2026. u 09:26

MKND je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Arteta je postao trener Arsenala u 12 mjesecu 2019, mi smo od tada do danas promjenili sljedeće trenere: Tudora, Vukasa, Boru Primorca, Tramezzania, Gustafssona, Dambrauskasa, Karoglan prvi mandat, Leko, Karoglan drugi mandat, Ivankovića, Gattusa i Garciju.

Vidi cijeli citat

Ali kažu da smo strpljivi jer čekamo titulu 21 godinu. Ili kad neki trener kaže da ne ide sve priko noći onda se navijači uvride da kako on to misli priko noći, pa čekamo 21 godinu, šta priko noći. 

Vidi cijeli citat

Mi mjenjamo trenere otprilike svakih 6-7 mjeseci i normalno je da tako nećeš ništa postići.

Drugo navijači uopće nisu toliko nestrpljivi nego se zadnjih godina forsirala ta priča da smo kandidati za titulu iako po ničemu nismo bili i onda su se ljudi navukli na tu priču i sad imaš situaciju da su ljudi ogorčeni jer se nije uzela titula.

Vidi cijeli citat


Ne baš.

Ljudi su ogorčeni jer:

A) naše proljeće dolazi

B) njihovo neće nikada

 

Razumim ih ja; teško da bi broj članova i otkup dionica bio takav da se 2011. govorilo - "nije realno da ćemo u idućih 20 godina biti prvaci."

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.976
24. svibnja 2026. u 09:27

Arena je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ne ulazeci uopce u to treba li ostavit Melju ili ne

o kakvov smanjenju pricate?

momak bi istekom ugovora ima 0

a odlaskom u neki drugi klub (npr Belupo) bi uvatija koliko? 40, 50k?

covik dobija 2 godine

(i +1, znaci potencijalno i trecu)

ugovora kakvog nebi moga nigdi dobit

i svi oduševljeni kao svaka cast momak 😂

Vidi cijeli citat

Ma ja ne mislim ništa svaka čast, već da je okej backup igrač za okej novce sad...

Ne vidim nekog boljeg za manje novaca, a da bude mirno na klupi i bude solidan ako zatreba...

Vidi cijeli citat

Melnjak je izuzetno vridan i pošten igrač, pravi profesionalac koji se podredi kolektivu maksimalno. Problem je što nakon ozljede nije više na 100% svojih mogućnosti a još je veći što su te mogućnosti manje zbog godina. Bude li imao ambicija ostati u nogometu, ne bi takvom čovjeku nikada zatvorio vrata kluba u nekoj od trenerskih ili funkcionerskih funkcija  ali ako gledamo u budućnost, po meni je bilo bolje da smo potpisali nekog juniora ili mladog igrača koji će se potući za ući u prvu ekipu a ne mirno sjediti i čekati. Mladi igrač u budućnosti može donit neki transfer uz to što fizički i taktički ide prema vrhuncu, igrač od 33 godine može biti koristan ako ima radnu etiku i fizikalije Ivana Perišića i ako će igrati u prvoj postavi.

Ovom Hajduku treba reset na svim poljima a ne nastavak provjereno loše prakse koju provodilo desetljećima. Grafu prvi minus. Bilić ih ima cilu kolekciju. Od NH ne očekujem ali bi bilo lipo da razmotre opcije ulaska kapitala u klub i da javno iskomuniciraju uvjete i očekivanja. Ako to znači da će očekivati da im neko daje 20 milja godišnje i gleda kako ih ovi prže bakljadama, zapošljavanjem svake šuše u klub i potpisivanje veterana, neka obise mačku o rep.

Neću nam poželit sriću jer ovo ima sve manje veze sa srićom a stručnost, poštenje i profesionalnost se ne naziru ni u tragovima.

 

MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.148
24. svibnja 2026. u 09:38

)))ujko((( je napisao/la:

MKND je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

MKND je napisao/la:

Arteta je postao trener Arsenala u 12 mjesecu 2019, mi smo od tada do danas promjenili sljedeće trenere: Tudora, Vukasa, Boru Primorca, Tramezzania, Gustafssona, Dambrauskasa, Karoglan prvi mandat, Leko, Karoglan drugi mandat, Ivankovića, Gattusa i Garciju.

Vidi cijeli citat

Ali kažu da smo strpljivi jer čekamo titulu 21 godinu. Ili kad neki trener kaže da ne ide sve priko noći onda se navijači uvride da kako on to misli priko noći, pa čekamo 21 godinu, šta priko noći. 

Vidi cijeli citat

Mi mjenjamo trenere otprilike svakih 6-7 mjeseci i normalno je da tako nećeš ništa postići.

Drugo navijači uopće nisu toliko nestrpljivi nego se zadnjih godina forsirala ta priča da smo kandidati za titulu iako po ničemu nismo bili i onda su se ljudi navukli na tu priču i sad imaš situaciju da su ljudi ogorčeni jer se nije uzela titula.

Vidi cijeli citat


Ne baš.

Ljudi su ogorčeni jer:

A) naše proljeće dolazi

B) njihovo neće nikada

 

Razumim ih ja; teško da bi broj članova i otkup dionica bio takav da se 2011. govorilo - "nije realno da ćemo u idućih 20 godina biti prvaci."

Vidi cijeli citat

Koja je razlika danas i prije 2011.

I onda i sada su se dovodila zvučna imena, pa smo zbog toga 2012. skoro završili u stečaju da nije bilo gradskog kredita dok danas prodajom juniora spašavaš glavu.

Pod nadzorom Uefe smo i onda i sada završili.

Ne ulaže se u infrastrukturu iako doslovno preživljavaš od prodaje juniora.

Ni onda ni sada nemaš dugoročni plan razvoja nego se u svaku sezonu ide s ciljem napada na titulu iako nemaš kadar za to.

Jedina razlika je da je NH unovčio marketing na račun imena koja se dovode.

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.607
24. svibnja 2026. u 10:08

Hvala Maxu sto se pridružio kampanji novog stadiona.

  • Najnovije
  • Najčitanije