HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.598
danas u 10:17

horog DP je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

Vidi cijeli citat

Jesi livak ili dešnjak?

Vidi cijeli citat

Livak

Vidi cijeli citat

Malo je 4k, izbriši to dok nisu vidili.

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.381
danas u 10:18

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

Vidi cijeli citat

Jesi livak ili dešnjak?

Vidi cijeli citat

Livak

Vidi cijeli citat

Malo je 4k, izbriši to dok nisu vidili.

Vidi cijeli citat


Ja sam skroman.. Nešto ka Meljo.. Znam da ne mogu nigdi drugdi a 4000€ neto plus neki bonusic je skroz ok

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.070
danas u 10:24

Škendija je vrlo poznata i cijenjena momčad, ali mi smo Hajduk.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.109
danas u 10:27

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat

Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena 

Vidi cijeli citat


Jeste li poentirali? Bravo, ide vam plus !

Otkad ja pratim, a to je vise od 1/3 postojanja samog kluba, gledao sam brat bratu +10 igraca boljih od M. Livaje. To je cinjenica.

Pratim HNL od prvog dana, pa bi i tu mogao rangirati gdje stoji ML10, ali neda mi se.

Sto puta sam napisao ovde da nemam veze sa nogometom, ali cini mi se da ima i Vas koji ste cijepljeni ono bas 100%.

 

Vidi cijeli citat

Ja sam svojoj zeni bio top prije jedno 7,8 godina dok sam igrao nogomet, u treningu imao top tjelo, sad nekako nakon rostilja svakoga vikenda i sumnjam da sam joj top. 

Vidi cijeli citat


Sve ok, ajte molim Vas jos jednom proskrolajte moju inicijalnu poruku i procitajte naglas boldani dio, mozete i zeni ako joj se slusa.

Znam, naporan sam i gusim, ali jednostavno ne volim povrsne zakljucke i nametanja neceg sto nije receno u raspravi.

Revolucija i giljotina !
Jonah
Jonah
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2026.
Poruka: 506
danas u 10:30

Gledam majice u kojima su putovali i to bi malo dite bolje napravilo. Adidas znak od pola metra i natpis Hajduk je maksimum sta se od njih moze dobit.

Macronu si bija među prvim musterijama i tako su se godinama ponasali, da bi prisa u Adidas jer se palis na imena, a njima si zadnji i nebitan, takva im je i roba koju ti daju.

[uredio Jonah - 23. lipnja 2026. u 10:31]
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 531
danas u 10:31

Wickerman11 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

vidim ćemo oće li krov i hugo zaigrat u današnjoj prijateljskoj

Vidi cijeli citat

Naravno da hoce. Inace ne bi ni isli na pripreme..

Vidi cijeli citat


mislim i ja da će igrat, jer nikoga ni nemamo u vezi izuzev dičurlije, pajazitija i polomljenog žapera. ali vidit ćemo. 

Bilićev sin
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.955
danas u 10:36

Nastojim što manje srat, al stvarno da sa ovakvim kadrom idemo na pripreme i utakmicu koja je 15 dana je apsurd.

ne znam jesmo imali ikad manje balansa, lošiji roster, otpisane igrace na pripremama...

Totalno neozbiljno.

Još bi se nešto i dalo izvuc ak obi ovaj tjedan se ekipirali, doveli 2-3 igraca al cisto sumnjam.

 

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.098
danas u 10:41

Bulevar je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat

Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena 

Vidi cijeli citat


Jeste li poentirali? Bravo, ide vam plus !

Otkad ja pratim, a to je vise od 1/3 postojanja samog kluba, gledao sam brat bratu +10 igraca boljih od M. Livaje. To je cinjenica.

Pratim HNL od prvog dana, pa bi i tu mogao rangirati gdje stoji ML10, ali neda mi se.

Sto puta sam napisao ovde da nemam veze sa nogometom, ali cini mi se da ima i Vas koji ste cijepljeni ono bas 100%.

 

Vidi cijeli citat

Šta je onda sporno?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.098
danas u 10:44

horog DP je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

KK Split traži igrače preko CHAT GPTa. 

HNK Hajduk me možda zovne za 7 dana da me ubace u roster.  

Samo da najavim plaću koju tražim je 4000€ neto. Bit ću nasmijan, trenirat, neću pravit probleme Garciji iako se ne slažem s njim. Ne tražim ni minutažu, ali ako zaigram dobro zaigram. 

Koji teatar apsurda sa rosterom smo mi

Vidi cijeli citat

Jesi livak ili dešnjak?

Vidi cijeli citat

Livak

Vidi cijeli citat

Malo je 4k, izbriši to dok nisu vidili.

Vidi cijeli citat


Ja sam skroman.. Nešto ka Meljo.. Znam da ne mogu nigdi drugdi a 4000€ neto plus neki bonusic je skroz ok

Vidi cijeli citat

ja ću dampirat Horoga i poručit Hajduku nek uzme mene, ja tražim samo 3900

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 531
danas u 10:46

ako potpišemo 3-4 igrača ovaj tjedan onda ćemo sa sramote od kadra prić na grafa čudotvorca?

Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije