Bulevar je napisao/la:
FranckConstanzaZolja je napisao/la:
anetisi je napisao/la:
Bulevar je napisao/la:
Dubi_bj je napisao/la:
Gimli91 je napisao/la:
Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće
Ne virujen u taj twit
Vidi cijeli citat
Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.
Vidi cijeli citat
Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...
Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.
Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere.
Vidi cijeli citat
Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš?
Vidi cijeli citat
Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena
Vidi cijeli citat
Jeste li poentirali? Bravo, ide vam plus !
Otkad ja pratim, a to je vise od 1/3 postojanja samog kluba, gledao sam brat bratu +10 igraca boljih od M. Livaje. To je cinjenica.
Pratim HNL od prvog dana, pa bi i tu mogao rangirati gdje stoji ML10, ali neda mi se.
Sto puta sam napisao ovde da nemam veze sa nogometom, ali cini mi se da ima i Vas koji ste cijepljeni ono bas 100%.
Ja sam svojoj zeni bio top prije jedno 7,8 godina dok sam igrao nogomet, u treningu imao top tjelo, sad nekako nakon rostilja svakoga vikenda i sumnjam da sam joj top.