HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.603
danas u 16:07

Jameson je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Jbg, teško je virovat ubuduce u tvoje informacije nakon ovoga

Vidi cijeli citat


daj mi samo još jednu šansu samo reci šta ćeš? kakvi info?

Vidi cijeli citat

Kad budeš spreman iznenadi me

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 16:09

neka neko kolegi Splitu prenese da je ugovor već potpisan ,lova sila a i janjetina se već pojila

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Magro12
Magro12
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.01.2021.
Poruka: 352
danas u 16:09

Konačno neka uzbuđenja. Ružičaste naočale back on pa što Bog da i sreća junačka.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.480
danas u 16:10

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat


Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup  a U-natjecanju.

Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.661
danas u 16:12

samohajduk.com
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 125
danas u 16:14

Trebaju se pobit na šake Bilić i Pirić za mjesto PU. Prihod od PPV ide u kamp koji će se zvat po pobjedniku

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.115
danas u 16:15

majing je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Ali kolega,

kad poplaćaš dugove i dobavljače, tako čist možeš opet ić kod banke tražit nove zajmove

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 534
danas u 16:15

Pirić i Bilić u kavez i gole šake samo.

Bilićev sin
zaki
zaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 1.853
danas u 16:17

Gimli91 je napisao/la:

Pirić i Bilić u kavez i gole šake samo.

Vidi cijeli citat

Možda ipak padel...?

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.990
danas u 16:17

Tobol Kostanay je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat


Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup  a U-natjecanju.

Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.

Vidi cijeli citat

Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.

Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?

Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?

  • Najnovije
  • Najčitanije