Ćelava prevara je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Jonah je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa?
Vidi cijeli citat
Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?
Vidi cijeli citat
Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2.
Vidi cijeli citat
Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.
Vidi cijeli citat
Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće
Vidi cijeli citat
Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup a U-natjecanju.
Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.
Vidi cijeli citat
Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.
Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?
Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?
Vidi cijeli citat
Citaj malo s razumijevanjem.
Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.
Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.
Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.
Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.
Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.
Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.