HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
jučer u 16:19

slucajno ili ne, ali krov i hugo ne skidaju osmijeh s lica, a sare je najavija da se vraca ipak....tocno u lipu dvi milje...

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 85
jučer u 16:21

MakiST1950 je napisao/la:

Hajdučko pojačanje...

Vidi cijeli citat

Za Hajdučko proliće

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.577
jučer u 16:22

Ne mogu drugo je napisao/la:

slucajno ili ne, ali krov i hugo ne skidaju osmijeh s lica, a sare je najavija da se vraca ipak....tocno u lipu dvi milje...

Vidi cijeli citat

Ako bude falilo do 2 glave Kalik je slobodan i ima tetovažu...za 100-200 tauzenki će osiguravati popune do 18 na klupi.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.189
jučer u 16:25

Duje je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Hajdučko pojačanje...

Vidi cijeli citat

Za Hajdučko proliće

Vidi cijeli citat

Ima pobjednički mentalitet i ne dobiva često žute kartone 😅

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.461
jučer u 16:26

Dubi_bj je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

slucajno ili ne, ali krov i hugo ne skidaju osmijeh s lica, a sare je najavija da se vraca ipak....tocno u lipu dvi milje...

Vidi cijeli citat

Ako bude falilo do 2 glave Kalik je slobodan i ima tetovažu...za 100-200 tauzenki će osiguravati popune do 18 na klupi.

Vidi cijeli citat

Ti bi Kaliku ponudija samo 100-200 keka? Pa šta je ovo, već smo Rebića uvridili ovo lito, ispunili smo kvotu, a ti bi sad i Kalika vriđa. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.019
jučer u 16:28

Prošlih sezona kad smo imali skuplju, po TM-u vrijedniju i na papiru jaču ekipu, igrači iz druge francuske i njemačke su nam bili pojačanja ili barem rotacije. Najbolje krilo smo prodali u drugu njemačku i nije se uspio nametnut.

I sad smo sigurni da nam Belgijanac neće bit pojačanje jer je igrao osrednje ili loše u prvoj nizozemskoj ligi. Do jučer se plakalo da nam je kadar tanak.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 295
jučer u 16:28

Kinez-i-olog je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Piric komuncira na nacin kako novinari pisu u kontekstu Hajduka, uz ponudu, on mora i javno iskomunicirat da ju je poslao, ocito on kao i novinari misli da je odi takva publika i da reagira na taj tip komunikacije,neznam mozda su i u pravu

Vidi cijeli citat


i ocito misli da bi, da nije javno, zadruga ladno odjebala svaku mogucu opciju/ponudu

odnosno, ocito zna s kim ima posla...

Vidi cijeli citat
Ae, 115% očito.

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.487
jučer u 16:29

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat


Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup  a U-natjecanju.

Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.

Vidi cijeli citat

Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.

Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?

Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?

Vidi cijeli citat


Citaj malo s razumijevanjem.

Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.

Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.

Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.

Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.

Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
jučer u 16:32

Ćelava prevara je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Vidi cijeli citat

Pirić je očito lik koji je sposoban svašta obećat i onda ostvarit samo mali dio toga. Taj mali dio je opet bolji nego ništa. Očekujem da će se nekakvo sponzorstvo ipak realizirat.

Vidi cijeli citat


nekakvo = najvece u povijesti kluba

nekakvo hoce, da

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.861
jučer u 16:34

Jameson je napisao/la:

neka neko kolegi Splitu prenese da je ugovor već potpisan ,lova sila a i janjetina se već pojila

Vidi cijeli citat

Jel u perlice ili 

Igra se i dogodine; Ulaz P
  • Najnovije
  • Najčitanije