Tobol Kostanay je napisao/la:
Ćelava prevara je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Jonah je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
HiSTerija je napisao/la:
Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa?
Vidi cijeli citat
Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?
Vidi cijeli citat
Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2.
Vidi cijeli citat
Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.
Vidi cijeli citat
Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće
Vidi cijeli citat
Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup a U-natjecanju.
Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.
Vidi cijeli citat
Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.
Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?
Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?
Vidi cijeli citat
Citaj malo s razumijevanjem.
Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.
Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.
Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.
Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.
Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.
Nećemo sad širit priču.
1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.
2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.
To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.