HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.019
jučer u 17:17

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat


Mladom igracu vise znace pripreme sa seniorima nego nastup  a U-natjecanju.

Ne sjecam se da je itko plakao kad se Pukastasa svojedobno nije pustilo na neko U-natjecanje.

Vidi cijeli citat

Pustilo ga se sa zakašnjenjem jer smo igrali finale kupa. Igrao je na tom SP-u i zabio gol.

Jesmo li po tebi trebali oslabit ekipu za finale kupa? Je li Gabrić trenutno i približno bitan koliko nam je Puki bio?

Jesi li sposoban napisat jedan post bez neke neistine ili konstrukcije?

Vidi cijeli citat


Citaj malo s razumijevanjem.

Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.

Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.

Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.

Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.

Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.

Vidi cijeli citat

Nećemo sad širit priču.

1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.

2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.

To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.401
jučer u 17:17

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

Šteta mogli smo im dati prvu utakmicu da se pokažu 

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
jučer u 17:19

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

Šteta mogli smo im dati prvu utakmicu da se pokažu 

Vidi cijeli citat

Prerano prekrižili Krova nakon 96 utakmica bez asistencije, još jednom pokazali da nemamo strpljenja

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.019
jučer u 17:19

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

Polako, nisu se još zainatili.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 546
jučer u 17:21

Eto ga, odjebani su odjebani

Palac gore graf

Bilićev sin
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
jučer u 17:23

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

isto ce im se u racunovodstvu pisat osmice....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 410
jučer u 17:24

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Krov i Hugo nisu u zapisniku

Vidi cijeli citat

Šteta mogli smo im dati prvu utakmicu da se pokažu 

Vidi cijeli citat


Danas su se baš planirali zainatiti da se nametnu Garciji i Grafu 😂

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
jučer u 17:24

Šarlija, Burke i Hugo bi dobar boy band bili 

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 292
jučer u 17:24

Malo ce ovo zvucat ko da virujen u zemlju kao ravnu ploču, ali moga bi se Markan ove godine upristojit. Nigdi njemu neće bit ko vamo, a na kraju godine će tribat novi ugovor, sad jel to kod nas ili tamo negdi to je nebitno. Uglavnom u cilju mu je imat što bolju sezonu. Mogli bi na kraju profitirat od toga. Jedini problem može nastat ako ga produžimo.

Nek se zavijore bandire od svile
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.709
jučer u 17:25

Ne mogu drugo je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k?

Vidi cijeli citat

misko je s placama puno manjima (bez obzira na inflaciju) od te u zadnjih 12 godina doveja (doslovno) kombije dobrih igraca, preproda ih za (doslovno) desetine milijuna eura, osvojia (doslovno) naramak trofeja.

nema smisla nabrajat....potrajalo bi.

da ne prican o drugim hnl klubovima.

samo na brodu budala se tih 300-400k s pravom i empirijski dokazano smije u hnl okvirima nazivat sićom umisto bogovskom hnl placom za bogovskog hnl stopera.

 

Vidi cijeli citat


Koliko imaju Majstorović i Radeljić zajedno? 🤔 Eto to je to!

  • Najnovije
  • Najčitanije