Tobol Kostanay je napisao/la:
Citaj malo s razumijevanjem.
Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.
Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.
Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.
Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.
Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.
Nećemo sad širit priču.
1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.
2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.
To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.