HNK Hajduk Split 2026./2027.

Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 23
danas u 17:44

https://www.youtube.com/live/FzYDLBjLG1A

 

Ako kome treba stream 

pantigana
pantigana
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2018.
Poruka: 507
danas u 17:47

Samo me zanima koji će izgovor izmisliti da odbiju ovu ponudu.

jajan o'nil
jajan o'nil
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.01.2025.
Poruka: 257
danas u 17:48

IP1110 je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:

Ova većina šta nije produžila pretplate spada u onu seljačiju zbog koje mi se zgadilo ić na stadion ili su to ovi normalni kojima se zbog ovih drugih gadi ić na stadion? 

Vidi cijeli citat


Ja cekan da prođe 30.6 da mogu nać bolje misto na ulazu P
Vidi cijeli citat


Sidi do mene,od redara k ne vidiš,al nema veze,naći ćemo nekog igrača kojeg ćemo vriđati bez obzira kako igra.

Gordan13
Gordan13
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.04.2025.
Poruka: 169
danas u 17:53

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:


Citaj malo s razumijevanjem.

Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.

Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.

Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.

Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.

Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.

Vidi cijeli citat

Nećemo sad širit priču.

1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.

2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.

To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.

Vidi cijeli citat


A zlonamjeran sam zbog cega tocno? Jer tvrdim da novi igrac nije bolji od nasih juniora?

Vidi cijeli citat

Nisi ti baš svjestan kako bi to loše izgledalo ovo što ti kažeš da nam stoperski par bude Gabrić-Skelin, to bi ti izgledalo kao ona prva utaknica nakon zimske pauze di smo u 20min od Istre primili dva gola kad nam je tada stoperski par bio Skelin-Mlačić

[uredio Gordan13 - 23. lipnja 2026. u 17:54]
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.484
danas u 18:01

Gordan13 je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:


Citaj malo s razumijevanjem.

Ja napisem da nema smisla dovoditi skartove iz nizozemske nego bi bilo bolje da nam prva dva stopera budu Skelin i Gabric.

Kolega napise da nema Gabrica jer je na U-natjecanju.

Ja napisem moglo ga se onda ostaviti i ne pustiti na natjecanje.

Ti mi odgovoris da je li nam Gabric toliko bitan.

Ako bi trebao biti u prvih 11 uz Skelina onda normalno da nam je bitan. Medjutim, nas vrli sportski direktor je procijenio da cemo ostvariti bolji rezultat ako ce igrati Van Škartenbeeck i zato je odlucio da nam Gabric ne treba. Ja se s tim ne slazem i zato sam napisao da je Gabrica trebalo ostaviti, ali i racunati s njim za prvih 11, a ne ostaviti ga i prikovati na klupu. U tom kontekstu normalno da bi mu bilo bolje da ide na pripreme nego na EP, medjutim nasi u klubu su se opet odlucili za politiju preplacivanja stranih skartova.

Vidi cijeli citat

Nećemo sad širit priču.

1. Napisao si da nismo pustili Pukija na SP u20 što većim dijelom nije istina.

2. Usporedio si situaciju gdje je Puki starter i bitan igrač koji ti treba za finale kupa sa situacijom gdje je Gabrić momak s 5 seniorskih utakmica i realno još nije starter.

To su tvoje zlonamjerne konstrukcije.

Vidi cijeli citat


A zlonamjeran sam zbog cega tocno? Jer tvrdim da novi igrac nije bolji od nasih juniora?

Vidi cijeli citat

Nisi ti baš svjestan kako bi to loše izgledalo ovo što ti kažeš da nam stoperski par bude Gabrić-Skelin, to bi ti izgledalo kao ona prva utaknica nakon zimske pauze di smo u 20min od Istre primili dva gola kad nam je tada stoperski par bio Skelin-Mlačić

Vidi cijeli citat


Sto bi se tocno dogodilo?

Ne bismo bili prvaci i ne bi usli u Europu?

Necemo ni sa Grafovim poluigracima.

Nikakve razlike nece biti, osim sto cemo puno brze sanirati financije ako budemo gurali nase juniore.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
danas u 18:02

nema File?

citirat ću jednog forumaša:

"Nisam zadovoljan"

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 486
danas u 18:04

Vidi cijeli citat


A zlonamjeran sam zbog cega tocno? Jer tvrdim da novi igrac nije bolji od nasih juniora?

Vidi cijeli citat


Igraca za kojeg do prije par sati nisi ni cuo, a kamoli nesto vise nazivas skartom i gorim od juniora koji nemaju skupa 700 seniorskih minuta...Ilitiga seres da bi srao, jer em ovog nisi gledao, em nemas nikakav uzorak da mozes tvrdit da je gori od momaka s toliko malo seniorskih minuta. Nije toliko tesko rec da ti ne bi radio takav transfer nego gurao juniore bez da je covjek potpisao kamoli odigrao nesto na terenu.

IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.077
danas u 18:05

Prijenos iskljucivo na maxtv i škendija youtube?

I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
danas u 18:07

bavite se pizdarijama umisto onim bitnim:

upravo cemo saznat jel se Caca zainatija 🤘🏻❤️

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.077
danas u 18:07

jajan o'nil je napisao/la:

IP1110 je napisao/la:
Bellygunner je napisao/la:

Ova većina šta nije produžila pretplate spada u onu seljačiju zbog koje mi se zgadilo ić na stadion ili su to ovi normalni kojima se zbog ovih drugih gadi ić na stadion? 

Vidi cijeli citat
Ja cekan da prođe 30.6 da mogu nać bolje misto na ulazu P
Vidi cijeli citat


Sidi do mene,od redara k ne vidiš,al nema veze,naći ćemo nekog igrača kojeg ćemo vriđati bez obzira kako igra.

Vidi cijeli citat

Ma vec par sezona pokusavan pogodit misto kraj prolaza da nemoran dizat ljude za otic po pivo al jbg infografiku koja prikazuje realno stanje redova je nemoguce napravit. Po mogucnosti da sidnen u red di niko drugi ne ide po pivu da se nemoran njima dizat...

I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
  • Najnovije
  • Najčitanije