HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 19:02

Ne mogu drugo je napisao/la:

ćaća je za zapera dembele.

raci je za skelina van dyke.

Vidi cijeli citat

Oce valjat šta ovaj od jutros šta smo ga pokopali u odnosu na konkurenciju mu?

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
danas u 19:02

piriću odjebi.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 19:05

Ne mogu drugo je napisao/la:

piriću odjebi.

Vidi cijeli citat

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
danas u 19:06

maestro82 je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

ćaća je za zapera dembele.

raci je za skelina van dyke.

Vidi cijeli citat

Oce valjat šta ovaj od jutros šta smo ga pokopali u odnosu na konkurenciju mu?

Vidi cijeli citat


Pročitao mišljenje forum struke i odustao od dolaska, shvatio je da je prespor za nas i ostat će rađe igrati u Nizozemskoj

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 39
danas u 19:07

Komentirat prijateljaske je stvarno besmisleno. Ni ti znas u kojoj si fazi, ni ti u kojoj su oni, jesi taj dan vec trenira i sl...

Koliko vidin oni su prije par dana igrali prijateljsku, pa su mozda malo spremniji iako ni to ne mora znacit.

Skelin bas puno gresaka, al triba se samo Mlacica sitit prosle godine u prijateljskim.

Tia bi samo vidit Kutiju i Bruttija, jer ih nisan gleda skoro nikad, pa da vidim kako to lici na terenu, kako izgledaju.

[uredio Ruzina - 23. lipnja 2026. u 19:31]
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 19:08

Žaper baš izgleda kao na rekreaciji, neki vetetanski nogomet bi mogao...

Skelin jako nesiguran, trom, lopta bježi...

Skoko i Brajko ništa, biti će bolje kad dođu krila, Brajko jednostavno nije za Hajduk, osim za neku širu rotaciju...

Puki, Pajaziti dobri, Livaja podijelio hrpu lopti na početku, spuštao se po loptu, Hodak i Hrga okej

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 19:09

anetisi je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

ćaća je za zapera dembele.

raci je za skelina van dyke.

Vidi cijeli citat

Oce valjat šta ovaj od jutros šta smo ga pokopali u odnosu na konkurenciju mu?

Vidi cijeli citat


Pročitao mišljenje forum struke i odustao od dolaska, shvatio je da je prespor za nas i ostat će rađe igrati u Nizozemskoj

Vidi cijeli citat


Jebat ce i tebe Hajduk authentic

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.660
danas u 19:09

tko je gori: Skelin na ovim pripremama ili Mlačić na prošlim?

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
danas u 19:10

Ruzina je napisao/la:

Komentirat prijateljaske je stvarno besmisleno, ni ti znas u kojoj si fazi, nu ti u kojoj su onu, jesi taj dan vec trenira i sl..

Koliko vidin oni su prije par dana igrali prijateljsku, pa su mozda malo spemniji iako ni to ne mora znacit.

Skelin bas puno gresaka, al triba se samo Mlacica sitit prosle godine u prijateljskim.

Tia bi sqmo vidit Kutiju i Bruttija, jer ih nisan gleda skoro nikad, pa da vidim kako to lici na terenu, kako izgledaju.

Vidi cijeli citat

+ šta su naši individualno trenirali tjedan dana od doma svaki tako da smo spremniji sigurno

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.994
danas u 19:11

Niti je jako dobro, niti je užasno. Skoko i Skelin su bolje izgledali prošle godine na pripremama. Žaper slabo, Livaja je dao gol iz zaleđa i ništa više.

Sviđa mi se desna strana Hodak i Brajković. Puki izgleda dobro.

  • Najnovije
  • Najčitanije