HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
jučer u 19:12

maestro82 je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

piriću odjebi.

Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat

a kako neću....pa na sta lici ova igra...

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 546
jučer u 19:17

Žaper je propali nogometaš koji će 2god bit na plaći hajduka a poslije toga se ostavit nogometa ili igrat po nižim ligama

Bilićev sin
Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 237
jučer u 19:21

Gledam ga 3 minute, ali brruti dobar.

edit: pogledao sam jos 2 min znaci moje misljenje trenutno vrijedi vise od skautske sluzbe

[uredio Tom50 - 23. lipnja 2026. u 19:28]
4-2-3-1 bez krila
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.487
jučer u 19:23

Nek ste vi vec proglasili da od Skelina nema nista.

Momak nije igrao godinu dana, trebat ce mu utakmica da ulovi ritam.

Mlacic je lani poklanjao golove Zmijavcima i Tirani, a do zime je postao nas uvjerljivo najbolji stoper.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
jučer u 19:24

Vidio sam dovoljno. Brruti najbolji veznjak u povijesti Hajduka (Pljuvat ću ga za mjesec dana)

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 292
jučer u 19:24

Gleda sam 10-ak minuta, sviđa mi se desna strana i pajaziti. Vise me zanima ova "druga postava"

Nek se zavijore bandire od svile
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.576
jučer u 19:24

majing je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Skelin nije taj..

A meni je Žaper gori od Huga i Krova..

Spor,teretan,i tehnički za dva koplja iza oba.

Vezni red nam je rak rana ako znao da bi Pajo trebao biti prva zamjena a ova trojica gore navedenih u nabrojanih su za otpis a koštaju 2mil eura..

 

Vidi cijeli citat


Mislim da je Žaper samo "placeholder", da vježbaju 4-3-3 formaciju.

Nema smisla raditi na pripremama 4-2-3-1 ako ćeš kasnije igrati nešto drugo. 

Nova šestica je sigurno negdje na putu.

Vidi cijeli citat

Kažem Žaper 600 

Krov 600

Hugo 450

Rokas ide?

A i prije toga nam je veznu red bio najslabija karika..

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.461
jučer u 19:26

Tobol Kostanay je napisao/la:

Nek ste vi vec proglasili da od Skelina nema nista.

Momak nije igrao godinu dana, trebat ce mu utakmica da ulovi ritam.

Mlacic je lani poklanjao golove Zmijavcima i Tirani, a do zime je postao nas uvjerljivo najbolji stoper.

Vidi cijeli citat

Za razliku od toga šta si ti proglasija Van Hoorenbeecka škartebekon a nisi ga pogleda minut. Da i ispadneš u pravu, mišljenje ti je utemeljeno na ničemu. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 805
jučer u 19:26

Šego , Melnjak pa majko mila

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.968
jučer u 19:27

Bruti mogo skupit 2-3 asistencije u 7 minuta, kroviju za to treba 2345 minuta.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
  • Najnovije
  • Najčitanije