HNK Hajduk Split 2026./2027.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 804
danas u 19:50

Šego po meni bolji od Livaje 

Sektor - H
Sektor - H
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.02.2026.
Poruka: 158
danas u 19:50

https://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/dva-pet-ili-deset-milijuna-javio-nam-se-piric-imamo-detalje-evo-kada-se-ocekuje-potpis-i-koliko-ce-tko-dati-1563

Ovako djeluje dosta veća lova od fiksnog imena na dresu.

[uredio Sektor - H - 23. lipnja 2026. u 19:51]
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.733
danas u 19:54

Ćaća se vraća 🤭

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.144
danas u 19:55

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.963
danas u 19:56

Gimli91 je napisao/la:

Žaper je propali nogometaš koji će 2god bit na plaći hajduka a poslije toga se ostavit nogometa ili igrat po nižim ligama

Vidi cijeli citat


Ne branim ga.

Ali odradio je jutros trening, odradio 70 min utakmice i eno ga istrcava dionice u markeru po 100 m dok se drugi tuširaju.

To isto nešto govori, volio bi stvarno da covjek nadođe i vrati se.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 804
danas u 19:56

Strah me ovog Racija

Kale9
Kale9
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2024.
Poruka: 527
danas u 19:58

Moja zelja je da u sredini ne gledamo niti jedno staro ime osim Pajazitija (Rokas prodaja).

Nadam se da ce u sredini igrat Pajaziti, Bruti, Sutalo, nova trkacki mocna 6ica. Kakvi god da budu ali su mi bas dosadili ovi spori.

U napadu zelim Segu.

Na krilima nove igrace.

Ovo su moje zelje

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.084
danas u 19:59

Odlično poluvrijeme Hurama i Šege, Brruti na prvi dojam djeluje dosta dobro.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 295
danas u 20:01

Vidi cijeli citat

Pirke,Pirke, valjda ce se čovjek napokon naučiti da nije ovo ukrajinski divlji zapad već uređena stedina i da medijsko pazarenje i populizam teško ovde prolazi.Ma naučit će on k..., to je sličan mentalni sklop onog indijskog princa.

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 20:03

Hajdukovac27 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Žaper je propali nogometaš koji će 2god bit na plaći hajduka a poslije toga se ostavit nogometa ili igrat po nižim ligama

Vidi cijeli citat


Ne branim ga.

Ali odradio je jutros trening, odradio 70 min utakmice i eno ga istrcava dionice u markeru po 100 m dok se drugi tuširaju.

To isto nešto govori, volio bi stvarno da covjek nadođe i vrati se.

Vidi cijeli citat

Nitko ne govori da on ne želi, ali jednostavno ne izgleda da može, u smislu moći...

Istina, on je meni uvijek izgledao nekako usporeno, pa možda i sad taj dojam vara, ali nema ono žara, tvrdo, čvrsto, sve mi je nekako laganini u igri...

Općenito, ja sam zadovoljan sa igrom danas, puno brže, okomitije, jednostavnije, življi Hajduk, čak se veselim sezoni, novim igračima, Whitebitu, nekako optimistično sve izgleda da ćemo napraviti korak prema pravom putu...

  • Najnovije
  • Najčitanije