Vidi cijeli citat
Napokon da se jasno i precizno reklo koliko, sta kako. Ovo je vec nesto. Samih 2 milijuna za ime na dresu je ok, ali ne neka posebna financijska injekcija. Ovako to ljepse izgleda. I nadajmo se da nam barem na neko vrijeme donosi stabilnost i financijsku neovisnost o vecim prodajama, cak i europi. Downside je sta koliko sam shvatio ne znamo nikada koliko tog dodatnog novca mozemo ocekivat. Ovisi o partnerima, poslovima preko whitebita itd.
Dakle, u idealnom scenariju, sa sponzorstvom od 2 milijuna i smanjivanjem troskova prve ekipe, bilo bi bas jako dobro ući u europu barem neke od iducih 5 godina. I onda sve dodatno sta dode od bonisa preko whitebita je "visak" i moze bit ulozeno bilo u kamp, bilo u ekipu, sta god.
A ako se ne uđe, opet cemo vrlo vjerojatno tim bonusima, uz vece glavno sponzorstvo i smanjenje troskova zatvarat financijski godinu. I onda nam svaka prodaja donosi dodatna sredstva koja opet mozemo proslijedit bilo u pojačanja ili nesto drugo.
Ako se ovo obistini, jako dobra i pino mirnija situacija nas ceka iducih godina
U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!