HNK Hajduk Split 2026./2027.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
danas u 20:04

samočitam je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Pirke,Pirke, valjda ce se čovjek napokon naučiti da nije ovo ukrajinski divlji zapad već uređena stedina i da medijsko pazarenje i populizam teško ovde prolazi.Ma naučit će on k..., to je sličan mentalni sklop onog indijskog princa.

Vidi cijeli citat


"Uređena sredina"

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
danas u 20:04

Ne mogu drugo je napisao/la:

piriću odjebi.

Vidi cijeli citat

drugo poluvrijeme je bilo ok. piricu mozes ostat.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.225
danas u 20:05

Vidi cijeli citat

Napokon da se jasno i precizno reklo koliko, sta kako. Ovo je vec nesto. Samih 2 milijuna za ime na dresu je ok, ali ne neka posebna financijska injekcija. Ovako to ljepse izgleda. I nadajmo se da nam barem na neko vrijeme donosi stabilnost i financijsku neovisnost o vecim prodajama, cak i europi. Downside je sta koliko sam shvatio ne znamo nikada koliko tog dodatnog novca mozemo ocekivat. Ovisi o partnerima, poslovima preko whitebita itd. 

Dakle, u idealnom scenariju, sa sponzorstvom od 2 milijuna i smanjivanjem troskova prve ekipe, bilo bi bas jako dobro ući u europu barem neke od iducih 5 godina. I onda sve dodatno sta dode od bonisa preko whitebita je "visak" i moze bit ulozeno bilo u kamp, bilo u ekipu, sta god. 

A ako se ne uđe, opet cemo vrlo vjerojatno tim bonusima, uz vece glavno sponzorstvo i smanjenje troskova zatvarat financijski godinu. I onda nam svaka prodaja donosi dodatna sredstva koja opet mozemo proslijedit bilo u pojačanja ili nesto drugo. 

Ako se ovo obistini, jako dobra i pino mirnija situacija nas ceka iducih godina

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
dsadasa
dsadasa
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 512
danas u 20:05

Majko mila ko nama nosi 7-icu, ali kad vidim ko mu je predao taj broj ipak izgleda ko dostojna zamjena

Kale9
Kale9
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2024.
Poruka: 527
danas u 20:06

Bila bandira je napisao/la:

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Vidi cijeli citat

Stalno govori da mu je cilj 5 do 10 milijuna, a ovdje u jednoj recenici govori sa bonusima mogu umjesto 2 biti 4-5 milijuna. Znaci puno blize 5 nego 10 ako i bude 5.

Da se razumijemo nadam se da ce bit od ovog sta jer 4,5 milijuna godisnje uz pravilno upravljanje nije malo.

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.733
danas u 20:09

Kakav je bio Brruti?

Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.860
danas u 20:09

dsadasa je napisao/la:

Majko mila ko nama nosi 7-icu, ali kad vidim ko mu je predao taj broj ipak izgleda ko dostojna zamjena

Vidi cijeli citat

Kacaniklic->Kalik->Bamba

Sve bolje od boljeg 

Igra se i dogodine; Ulaz P
Pablo_Escobar
Pablo_Escobar
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.02.2016.
Poruka: 218
danas u 20:10

Kale9 je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Vidi cijeli citat

Stalno govori da mu je cilj 5 do 10 milijuna, a ovdje u jednoj recenici govori sa bonusima mogu umjesto 2 biti 4-5 milijuna. Znaci puno blize 5 nego 10 ako i bude 5.

Da se razumijemo nadam se da ce bit od ovog sta jer 4,5 milijuna godisnje uz pravilno upravljanje nije malo.

Vidi cijeli citat


 

4-5 od WhitaBita.

 

Ostalo do 10 od onih koji koriste platformu.

 

Za pocetak su i 2 super.

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.144
danas u 20:12

Kale9 je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Vidi cijeli citat

Stalno govori da mu je cilj 5 do 10 milijuna, a ovdje u jednoj recenici govori sa bonusima mogu umjesto 2 biti 4-5 milijuna. Znaci puno blize 5 nego 10 ako i bude 5.

Da se razumijemo nadam se da ce bit od ovog sta jer 4,5 milijuna godisnje uz pravilno upravljanje nije malo.

Vidi cijeli citat


Koliko sam ja shvatio 2 milijuna odmah, a ostalo će periodično kapati kroz godinu koliko poduzeća budu koristila platformu.

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 20:13

WallDeNino je napisao/la:

Kakav je bio Brruti?

Vidi cijeli citat

Vrlo dobar, za rotaciju odličan

  • Najnovije
  • Najčitanije