HNK Hajduk Split 2026./2027.

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.695
danas u 20:13

Miriše...

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 660
danas u 20:18

Drago mi je da je napokon definirano ovo s bonusima. Ako se ovo ostvari, mogao bi biti velik korak naprijed. Ne treba zaboraviti i da je rekao da će dodatno upregnuti ako budu neka ciljana pojačanja u pitanju, nadam se da naši neće to vidjeti kao priliku da se dovode Almeide, Guillamonovi i Milevskiji, nego da budeš konkurentniji u slučajevima kao što je Almena npr.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 20:18

Golove smo zabijali lako i u par poteza, igramo puno brže i jednostavnije...

[uredio Arena - 23. lipnja 2026. u 20:19]
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 20:21

boggartman je napisao/la:

Drago mi je da je napokon definirano ovo s bonusima. Ako se ovo ostvari, mogao bi biti velik korak naprijed. Ne treba zaboraviti i da je rekao da će dodatno upregnuti ako budu neka ciljana pojačanja u pitanju, nadam se da naši neće to vidjeti kao priliku da se dovode Almeide, Guillamonovi i Milevskiji, nego da budeš konkurentniji u slučajevima kao što je Almena npr.

Vidi cijeli citat

Almenu neka odmah dovedu, za dobrodošlicu u klub..

Ruzina
Ruzina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.06.2026.
Poruka: 39
danas u 20:21

Kako smo odjednom postali pohlenpi, malo nam je 2M godisnje iako je to 3 puta vise od dosad generalnog sponzora.

Ajde nek se za pocetak to ostvari, nastavi kresat proracun na preplacene igrace, svest se u odrzive okvire koji nisu mali za stvorit smislenu ekipu ako imas neki cilj i znas sta zelis.

Mi bi sad priko noci postali konkurenti dinamu i da neko ubaci 10-15M u samo momcad.

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 660
danas u 20:25

Arena je napisao/la:

boggartman je napisao/la:

Drago mi je da je napokon definirano ovo s bonusima. Ako se ovo ostvari, mogao bi biti velik korak naprijed. Ne treba zaboraviti i da je rekao da će dodatno upregnuti ako budu neka ciljana pojačanja u pitanju, nadam se da naši neće to vidjeti kao priliku da se dovode Almeide, Guillamonovi i Milevskiji, nego da budeš konkurentniji u slučajevima kao što je Almena npr.

Vidi cijeli citat

Almenu neka odmah dovedu, za dobrodošlicu u klub..

Vidi cijeli citat

Tome se ja nekako potajno nadam, ali ne vjerujem, to bi bilo stvarno idealno i nema šanse da se dogodi.

Ali opet, mislio sam da nema šanse da bude išta od cijele ove priče pa smo ipak tu gdje jesmo...

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.963
danas u 20:29

Pirke se jos jedino na forumu nije ocitovao.

Cekamo post da vidimo sta ce dat i koliki ce bonusi bit.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.225
danas u 20:30

Ruzina je napisao/la:

Kako smo odjednom postali pohlenpi, malo nam je 2M godisnje iako je to 3 puta vise od dosad generalnog sponzora.

Ajde nek se za pocetak to ostvari, nastavi kresat proracun na preplacene igrace, svest se u odrzive okvire koji nisu mali za stvorit smislenu ekipu ako imas neki cilj i znas sta zelis.

Mi bi sad priko noci postali konkurenti dinamu i da neko ubaci 10-15M u samo momcad.

Vidi cijeli citat

Veliki potpis na sve.

Samo se sa zadnjim ne bi slozio. Taman i da dode toliki novac u klub orvo bi ga usmjerio u dugove i kamp. Ovakvu financijsku priliku se mora iskoristit za nesto smisleno i dugorocno sta ce klubu ostat i koristit jos dugo nakon. Ne smije se ovakva sansa ulupat u nove preplaćene igrace i pokušaje napadanja titule pod svaku cijenu bez razmisljanja o bazi.

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.982
danas u 20:34

Bila bandira je napisao/la:

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Vidi cijeli citat

Klub koji godišnje zaradi više od 35 milja eura, ima(o) je više od 120 000 članova, ima više od 18 000 pretplatnika...u teoriji o normalnom odnosu prema poslu ne bi uopće trebao više od ovoga što sad ima, ne bi mu ni Tommy trebao na prsima za biti konkurentan u prvenstvu i stalan u skupinama. Pošto smo mi sve samo ne normalna sredina, mi spržimo 3 milje na trenera i stručni stožer dok u ekipi nemaš adekvatne igrače za sve pozicije, dovodimo igrače na ogromne ugovore, minjamo trenere zbog rezultata, kad ih dovoljno prominimo-minjamo sportske direktore, pa predsjednike, dilimo im milijune za otpremnine, zaposlimo more team managerq, voditelja, direktora ovoga, onoga, plaćamo kazne uefi, plaćamo kazne savezu zbog navijača koji nisu sposobni razumit uzročno-posljedične veze, još gore ako jesu... Uglavnom, spržimo tih 35 milja ka ništa. Daj još 2, 5, 10, spržit ćemo i to. 

Triba se sve i svakoga minjat. Triba i strpljenja i pameti...Jesmo li spremni, nisam siguran. 

023Zadar
023Zadar
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 862
danas u 20:38

Di je finale lige prvaka dogodine?

 

Pardon, prvo mi triba info za finale Europa lige ove.

  • Najnovije
  • Najčitanije