HNK Hajduk Split 2026./2027.

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.682
danas u 20:38

Ruzina je napisao/la:

Kako smo odjednom postali pohlenpi, malo nam je 2M godisnje iako je to 3 puta vise od dosad generalnog sponzora.

Ajde nek se za pocetak to ostvari, nastavi kresat proracun na preplacene igrace, svest se u odrzive okvire koji nisu mali za stvorit smislenu ekipu ako imas neki cilj i znas sta zelis.

Mi bi sad priko noci postali konkurenti dinamu i da neko ubaci 10-15M u samo momcad.

Vidi cijeli citat


Bravo!

Noć od 15 godina doduše, ali to su sitnice.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
toniIII
toniIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.06.2021.
Poruka: 637
danas u 20:43

Govor tijela Šege je nešto što ohrabruje. Djeluje pun samopouzdanja a jedino takav može bit dobar. 

Kod takvih igrača samopouzdanje je vjerojatno i najvažnije. 

JonSnow
JonSnow
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2023.
Poruka: 1.163
danas u 20:54

Hajdukovac27 je napisao/la:

Pirke se jos jedino na forumu nije ocitovao.

Cekamo post da vidimo sta ce dat i koliki ce bonusi bit.

Vidi cijeli citat

Da li bi popio ban jer glumi insidera?

MMST
MMST
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 168
danas u 20:55

toniIII je napisao/la:

Govor tijela Šege je nešto što ohrabruje. Djeluje pun samopouzdanja a jedino takav može bit dobar. 

Kod takvih igrača samopouzdanje je vjerojatno i najvažnije. 

Vidi cijeli citat


Šego triba igrat svoju poziciju i tad je najbolji 

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
danas u 20:56

dobili škendiju 4-0 na pripremama ni 10 stranica se nije napisalo, da je bilo iole drukčije sad bi bili na 1050

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 21:02

Koji je tu interes ukrajinca da sponzorira hajduka?

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.782
danas u 21:03

U klub nam ulazi 3-4 milijuna eura, a mi još jednu sezonu teško rasulo na tržištu

Pa jel makar ima netko da se može prodati??

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Amadei
Amadei
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 6
danas u 21:04

Bila bandira je napisao/la:

Nakon SP-a ovo je muka za gledat, ali nešto se i vidi.

Brutti zanimljiv, ništa lošiji od Pajazitija, dapače.

I Huram ima nešto zanimljivo, možda nakon odigrane sezone u seniorima i on bude nekakav igrač.

Nadam se da je i Šutalo na razini Bruttija, da imamo tih brzih igrača međuprostora, ali zadnji vezni itekako fali.

Loša je vijest da je Bamba uzeo novi broj, znači da nema u planu ići, a to bi za Hajduk bio jackpot.

Vidi cijeli citat

Šutala ćeš nakon EP u19 moć prodat bez da je zaigrao minute za ozbiljne novce.

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 660
danas u 21:15

xxx01 je napisao/la:

Koji je tu interes ukrajinca da sponzorira hajduka?

Vidi cijeli citat

Interes je u tome što je Hajduk klub koji nije igrao europsko natjecanje 15 godina i nije osvojio domaću titulu preko 20 godina, a svejedno ima značajne zarade od navijača svake godine.

Sjetimo se kakav hype je bio oko kluba prije 3-4 godine, praktički na temelju jednog odličnog igrača i 2 osvojena kupa. Pun stadion svaku 5.-6. utakmicu, broj članova na europskoj razini itd. Meni je jasno da je to na ovom forumu predmet sprdnje, ali ko tu ne vidi potencijal zakopan pod hrpom problema, ne znam šta da mu kažem.

Sad zamisli da Nosov uloži neke ozbiljne novce i zareda se godina ili dvije europskih skupina, pa neki Kup, pa za 4-5-6 godina padne neka titula, pa se napravi kamp... Gore navedene brojke, a samim time i zarada bi eksplodirali.

Kolko god neki mislili da je trolanje, Hajduk je velik klub a ima potencijal da bude ogroman, vodeći na Balkanu, ali godine užasnog upravljanja su dovele do trenutne situacije.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 21:23

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

  • Najnovije
  • Najčitanije