xxx01 je napisao/la:
Koji je tu interes ukrajinca da sponzorira hajduka?
Vidi cijeli citat
Interes je u tome što je Hajduk klub koji nije igrao europsko natjecanje 15 godina i nije osvojio domaću titulu preko 20 godina, a svejedno ima značajne zarade od navijača svake godine.
Sjetimo se kakav hype je bio oko kluba prije 3-4 godine, praktički na temelju jednog odličnog igrača i 2 osvojena kupa. Pun stadion svaku 5.-6. utakmicu, broj članova na europskoj razini itd. Meni je jasno da je to na ovom forumu predmet sprdnje, ali ko tu ne vidi potencijal zakopan pod hrpom problema, ne znam šta da mu kažem.
Sad zamisli da Nosov uloži neke ozbiljne novce i zareda se godina ili dvije europskih skupina, pa neki Kup, pa za 4-5-6 godina padne neka titula, pa se napravi kamp... Gore navedene brojke, a samim time i zarada bi eksplodirali.
Kolko god neki mislili da je trolanje, Hajduk je velik klub a ima potencijal da bude ogroman, vodeći na Balkanu, ali godine užasnog upravljanja su dovele do trenutne situacije.