u3pm je napisao/la:
Bila bandira je napisao/la:
Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.
To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.
Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.
Vidi cijeli citat
Klub koji godišnje zaradi više od 35 milja eura, ima(o) je više od 120 000 članova, ima više od 18 000 pretplatnika...u teoriji o normalnom odnosu prema poslu ne bi uopće trebao više od ovoga što sad ima, ne bi mu ni Tommy trebao na prsima za biti konkurentan u prvenstvu i stalan u skupinama. Pošto smo mi sve samo ne normalna sredina, mi spržimo 3 milje na trenera i stručni stožer dok u ekipi nemaš adekvatne igrače za sve pozicije, dovodimo igrače na ogromne ugovore, minjamo trenere zbog rezultata, kad ih dovoljno prominimo-minjamo sportske direktore, pa predsjednike, dilimo im milijune za otpremnine, zaposlimo more team managerq, voditelja, direktora ovoga, onoga, plaćamo kazne uefi, plaćamo kazne savezu zbog navijača koji nisu sposobni razumit uzročno-posljedične veze, još gore ako jesu... Uglavnom, spržimo tih 35 milja ka ništa. Daj još 2, 5, 10, spržit ćemo i to.
Triba se sve i svakoga minjat. Triba i strpljenja i pameti...Jesmo li spremni, nisam siguran.
Vidi cijeli citat
Ja jesam za to da trenerski staff Hajduka ima 3 milijuna, ali stabilnog i uspješnog Hajduka s rezultatima iz 70-ih i 90-ih, Hajduka budućnosti.
Ali da to onda ne bude Gattuso koji je dobio šut kartu nakon 3 mjeseca gdje god je došao, već da to bude Marco Rose, Bruno Lage i takva klasa.
Jer to je razmjerno veličini Hajduka, thing big, act big.
Isto tako lakše je s igračima koje dovodiš s odštetom kasnije umnožiti uloženi novac nego igračima koje dovodiš besplatno bez ugovora.
Kad je bilo novaca, to je tragedija kako su se trošili.
Evo sad taj Zvonarek, uloži milijun i pol, to je kompletna osmica, dići ćeš 7,8 kasnije, kompletan igrač i tehnički i fizički, visoki work rate, bolji i kompletniji od Stojkovića.
Ali milijun i pol treba imati, a bilo je nedavno.