HNK Hajduk Split 2026./2027.

Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.296
danas u 21:25

xxx01 je napisao/la:

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

Vidi cijeli citat


A čuj nisu potpuni stranci, Ivica Pirić hrvatski ambasador u Ukrajini i Hajdukovac...

Za funkcije vidit ćemo sve...

jajan o'nil
jajan o'nil
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.01.2025.
Poruka: 258
danas u 21:25

Može li se sa trening opreme skiniti Tommy pa nalipiti WhiteBit,ili mora klub naručiti novi set opreme?

Mislim sad imamo para pa ko ga jebe,al eto pitam..

 

ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.926
danas u 21:28

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
danas u 21:30

xxx01 je napisao/la:

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

Vidi cijeli citat

Jer misle da im je hajduk odlična reklama i najjači brend u Hrvatskoj, da peglaju svoj imidž za neka buduća ulaganja po Hrvatskoj mimo nogometa. 

Bilićev sin
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
danas u 21:32

Gimli91 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

Vidi cijeli citat

Jer misle da im je hajduk odlična reklama i najjači brend u Hrvatskoj, da peglaju svoj imidž za neka buduća ulaganja po Hrvatskoj mimo nogometa. 

Vidi cijeli citat

E ovo zadnje vec ima puno vise smisla jer moraju oni imati tu odredeni interes s obzirom na kolicinu love

u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.982
danas u 21:45

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Napokon da se jasno i precizno reklo koliko, sta kako. Ovo je vec nesto. Samih 2 milijuna za ime na dresu je ok, ali ne neka posebna financijska injekcija. Ovako to ljepse izgleda. I nadajmo se da nam barem na neko vrijeme donosi stabilnost i financijsku neovisnost o vecim prodajama, cak i europi. Downside je sta koliko sam shvatio ne znamo nikada koliko tog dodatnog novca mozemo ocekivat. Ovisi o partnerima, poslovima preko whitebita itd. 

Dakle, u idealnom scenariju, sa sponzorstvom od 2 milijuna i smanjivanjem troskova prve ekipe, bilo bi bas jako dobro ući u europu barem neke od iducih 5 godina. I onda sve dodatno sta dode od bonisa preko whitebita je "visak" i moze bit ulozeno bilo u kamp, bilo u ekipu, sta god. 

A ako se ne uđe, opet cemo vrlo vjerojatno tim bonusima, uz vece glavno sponzorstvo i smanjenje troskova zatvarat financijski godinu. I onda nam svaka prodaja donosi dodatna sredstva koja opet mozemo proslijedit bilo u pojačanja ili nesto drugo. 

Ako se ovo obistini, jako dobra i pino mirnija situacija nas ceka iducih godina

Vidi cijeli citat

Nikad nije kasno za počet radit kako treba. Po meni bi uz postepeno rješavanje infrastrukture trebalo minjat navike. Ne divljat sa ugovorima da imamo balansiranu i hijerarhijski jasno posloženu ekipu. Ako treba potrošit 2-3 milje godišnje da to bude na odštetu za nekog mladog i perspektivnog igrača a ne na otpremnine za stare i islužene igrače i upravljačke kadrove. Zapravo stati iza stručnjaka kao što je Dambrauskas, i ne ga minjat na prvu krizu rezultata. Doveli smo se u nezahvalnu situaciju i jedini izlaz je prominit ljude koji su doveli do ovoga ili pustit kapital na mala vrata u klub. 

Nostradamaud
Nostradamaud
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2018.
Poruka: 3.296
danas u 21:51

u3pm je napisao/la:

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Napokon da se jasno i precizno reklo koliko, sta kako. Ovo je vec nesto. Samih 2 milijuna za ime na dresu je ok, ali ne neka posebna financijska injekcija. Ovako to ljepse izgleda. I nadajmo se da nam barem na neko vrijeme donosi stabilnost i financijsku neovisnost o vecim prodajama, cak i europi. Downside je sta koliko sam shvatio ne znamo nikada koliko tog dodatnog novca mozemo ocekivat. Ovisi o partnerima, poslovima preko whitebita itd. 

Dakle, u idealnom scenariju, sa sponzorstvom od 2 milijuna i smanjivanjem troskova prve ekipe, bilo bi bas jako dobro ući u europu barem neke od iducih 5 godina. I onda sve dodatno sta dode od bonisa preko whitebita je "visak" i moze bit ulozeno bilo u kamp, bilo u ekipu, sta god. 

A ako se ne uđe, opet cemo vrlo vjerojatno tim bonusima, uz vece glavno sponzorstvo i smanjenje troskova zatvarat financijski godinu. I onda nam svaka prodaja donosi dodatna sredstva koja opet mozemo proslijedit bilo u pojačanja ili nesto drugo. 

Ako se ovo obistini, jako dobra i pino mirnija situacija nas ceka iducih godina

Vidi cijeli citat

Nikad nije kasno za počet radit kako treba. Po meni bi uz postepeno rješavanje infrastrukture trebalo minjat navike. Ne divljat sa ugovorima da imamo balansiranu i hijerarhijski jasno posloženu ekipu. Ako treba potrošit 2-3 milje godišnje da to bude na odštetu za nekog mladog i perspektivnog igrača a ne na otpremnine za stare i islužene igrače i upravljačke kadrove. Zapravo stati iza stručnjaka kao što je Dambrauskas, i ne ga minjat na prvu krizu rezultata. Doveli smo se u nezahvalnu situaciju i jedini izlaz je prominit ljude koji su doveli do ovoga ili pustit kapital na mala vrata u klub. 

Vidi cijeli citat


Jedini izlaz je prominit ljude koji su doveli do ovog i pustit kapital na mala vrata u klub

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.144
danas u 21:56

u3pm je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Znači Pirke diže Hajduk u elitu, jer osim White Bita, sudjelovat će i sve firme koje rade preko platforme White Bita, a to su najveće svjetske ribe.

To je ono moraš znat čovika koji zna čovika.

Sa četiri do pet milijuna godišnje se u hrvatskom rangu može itekako raditi.

Vidi cijeli citat

Klub koji godišnje zaradi više od 35 milja eura, ima(o) je više od 120 000 članova, ima više od 18 000 pretplatnika...u teoriji o normalnom odnosu prema poslu ne bi uopće trebao više od ovoga što sad ima, ne bi mu ni Tommy trebao na prsima za biti konkurentan u prvenstvu i stalan u skupinama. Pošto smo mi sve samo ne normalna sredina, mi spržimo 3 milje na trenera i stručni stožer dok u ekipi nemaš adekvatne igrače za sve pozicije, dovodimo igrače na ogromne ugovore, minjamo trenere zbog rezultata, kad ih dovoljno prominimo-minjamo sportske direktore, pa predsjednike, dilimo im milijune za otpremnine, zaposlimo more team managerq, voditelja, direktora ovoga, onoga, plaćamo kazne uefi, plaćamo kazne savezu zbog navijača koji nisu sposobni razumit uzročno-posljedične veze, još gore ako jesu... Uglavnom, spržimo tih 35 milja ka ništa. Daj još 2, 5, 10, spržit ćemo i to. 

Triba se sve i svakoga minjat. Triba i strpljenja i pameti...Jesmo li spremni, nisam siguran. 

Vidi cijeli citat


Ja jesam za to da trenerski staff Hajduka ima 3 milijuna, ali stabilnog i uspješnog Hajduka s rezultatima iz 70-ih i 90-ih, Hajduka budućnosti.

Ali da to onda ne bude Gattuso koji je dobio šut kartu nakon 3 mjeseca gdje god je došao, već da to bude Marco Rose, Bruno Lage i takva klasa.

Jer to je razmjerno veličini Hajduka, thing big, act big.

Isto tako lakše je s igračima koje dovodiš s odštetom kasnije umnožiti uloženi novac nego igračima koje dovodiš besplatno bez ugovora.

Kad je bilo novaca, to je tragedija kako su se trošili.

Evo sad taj Zvonarek, uloži milijun i pol, to je kompletna osmica, dići ćeš 7,8 kasnije, kompletan igrač i tehnički i fizički, visoki work rate, bolji i kompletniji od Stojkovića.

Ali milijun i pol treba imati, a bilo je nedavno.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.666
danas u 22:00

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat


Bennacer. Ali nije se naigrao ove sezone. 

Ostalo je raštrkano. Ovisi kakav te tip zanima. Više možeš izučavati iz: 

https://samohajduk.com/2026/06/04/analitika-sezone-2025-26-def-i-cen-vezni/

 

samohajduk.com
Garine Van ne gre
Garine Van ne gre
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.03.2026.
Poruka: 53
danas u 22:00

Gimli91 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

Vidi cijeli citat

Jer misle da im je hajduk odlična reklama i najjači brend u Hrvatskoj, da peglaju svoj imidž za neka buduća ulaganja po Hrvatskoj mimo nogometa. 

Vidi cijeli citat

Nakon šukera

  • Najnovije
  • Najčitanije