HNK Hajduk Split 2026./2027.

123
...
972973974
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
danas u 22:06

xxx01 je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Slazem se da ima tu velik potencijal al opet nije ovo bas dosada bila praksa da stranci uletavaju s ovolikim sponzorskim i jos ne traze nikakve funkcije

Vidi cijeli citat

Jer misle da im je hajduk odlična reklama i najjači brend u Hrvatskoj, da peglaju svoj imidž za neka buduća ulaganja po Hrvatskoj mimo nogometa. 

Vidi cijeli citat

E ovo zadnje vec ima puno vise smisla jer moraju oni imati tu odredeni interes s obzirom na kolicinu love

Vidi cijeli citat

Ma koja količina love prika moj 2-5 milja godišnje im je ko meni 2-5 eura 

Pirićev interes u ovome je egotriperski, da mu se dive ko nekoj mesiji u Dalmaciji, da mu na ulici davaju bese, nek se hajduk malo digne rezultatski dobivat će drkicu na rivi, narod u ovoj zemlji voli zlatnu telad.

Ja nemam dobro mišljenje o Piriću jer je pripadnik lopovske stranke i štimčev intimus , ali neće bit na nikakvoj funkciji u klubu pa me briga. Nek sponzorira što se mene tiče neka uvjetuje u što da se troši njegov novac i nemam problema s time

Bilićev sin
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.543
danas u 22:09

Jel se smi objavit novi sponzor na prsima dok neistekne tommyu...dokad uopce traje taj ugovor jel ima koji poznavatelj?

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
danas u 22:10

Kakvi je bio brutti ljudi? Vidim  šego trpa rutinski, neka on nastavi,  dolazit će sljedeće lito ponude od 4-5 milijuna eura za njega

Odličan radni napadač, poglavito za ekipe šta igraju dvi špice ka belgijski Union

Bilićev sin
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
danas u 22:11

frane matosic je napisao/la:

Jel se smi objavit novi sponzor na prsima dok neistekne tommyu...dokad uopce traje taj ugovor jel ima koji poznavatelj?

Vidi cijeli citat

Ove godine ističe mislim, čak je i Tommy govorio ako dođe veći sponzor da će se on maknut

Bilićev sin
ŠubiDubi
ŠubiDubi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 1.926
danas u 22:13

majing je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat


Bennacer. Ali nije se naigrao ove sezone. 

Ostalo je raštrkano. Ovisi kakav te tip zanima. Više možeš izučavati iz: 

https://samohajduk.com/2026/06/04/analitika-sezone-2025-26-def-i-cen-vezni/

 

Vidi cijeli citat


Crepulja u sve 3 kategorije kotira visoko, mana su mu jedino godine. (32) 

Zanima me jel ima materijala za nas na toj poziciji, a da su iz Hnla.. Kavelj? Subotić? 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 544
danas u 22:15

Triba dovest za šesticu ackermanna, ima debilan ugovor do 31.07 u Švedskoj, među najboljim šesticama u ligi, za malu odštetu 

Ako može link snimka utakmice negdje bio bih zahvalan

[uredio Gimli91 - 23. lipnja 2026. u 22:18]
Bilićev sin
bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 147
danas u 22:18

Ja volin pogledat pripremne jer zna bit dosta indikativno kako ce to izgledat tokon sezone.

Nakon dugo vrimena da pod nekin treneron igramo bolje napadacku fazu u odnosu na obrambenu, s tin da nije toliko pohvalno jer nan je obrana (msn na cilu momcad) bas losa, a nekako mi u tome prednjaci vezni red.

Silic je po meni neupitna jedinica, brani, igra s nogon, jedino sta je na momente malo previse nonsalantan. Je li se isplati drzat ivusica ka rez golmana za 400k godisnje to je na sdu (fala vucevicu).

Bekovi su nan ok, uopce ne vidin problem u ovakvon melnji za 120k godisnje. Situacija sa stoperima nije kriminalna, ali nije ni daleko od toga. Maresic i skelin nisu bili bas uvjerljivi, raci stand.

Zaper, sta rec, i dalje se nadan da ce mozda nadoc, ali ovo je rang huga zasad, a mozda i ispod. Veza put naprid dosta bolja kolektivno, nazad klapa dosta.

Desno krilo koliko toliko pokriveno, kvaliteta je upitna, sta onda rec za livo? 

Spic nan je pokriven.

Stoper, sestica i livo krilo nan tribaju cin prije, vjer ce doc iza 30.06. Ima tu zanimljivih igraca huram, kutia.. brutti je pokaza da ima nesto

Nadan se da ce garcia gurat svoju igru i da ce i dalje uvodit mlade igrace koji ce donit intenziteta. Msn da se s ovon mladon momcadi triba igrat na gol vise, a na grafu i klubu je da mu malo olaksaju

 

Rinomeister
Rinomeister
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 22
danas u 22:25

Kakav je danas bia naš bidni Žaper?

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.461
danas u 22:29

Garcia kaže u izjavi iza utakmice da su ovu sezonu podigli intenzitet treninga, nadan se da je to najviše zato šta očekuju dolazak igrača koji će to moć pratit čitavu sezonu i da će se taj veći intenzitet prelit i na utakmice. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.225
danas u 22:30

bocko11 je napisao/la:

Ja volin pogledat pripremne jer zna bit dosta indikativno kako ce to izgledat tokon sezone.

Nakon dugo vrimena da pod nekin treneron igramo bolje napadacku fazu u odnosu na obrambenu, s tin da nije toliko pohvalno jer nan je obrana (msn na cilu momcad) bas losa, a nekako mi u tome prednjaci vezni red.

Silic je po meni neupitna jedinica, brani, igra s nogon, jedino sta je na momente malo previse nonsalantan. Je li se isplati drzat ivusica ka rez golmana za 400k godisnje to je na sdu (fala vucevicu).

Bekovi su nan ok, uopce ne vidin problem u ovakvon melnji za 120k godisnje. Situacija sa stoperima nije kriminalna, ali nije ni daleko od toga. Maresic i skelin nisu bili bas uvjerljivi, raci stand.

Zaper, sta rec, i dalje se nadan da ce mozda nadoc, ali ovo je rang huga zasad, a mozda i ispod. Veza put naprid dosta bolja kolektivno, nazad klapa dosta.

Desno krilo koliko toliko pokriveno, kvaliteta je upitna, sta onda rec za livo? 

Spic nan je pokriven.

Stoper, sestica i livo krilo nan tribaju cin prije, vjer ce doc iza 30.06. Ima tu zanimljivih igraca huram, kutia.. brutti je pokaza da ima nesto

Nadan se da ce garcia gurat svoju igru i da ce i dalje uvodit mlade igrace koji ce donit intenziteta. Msn da se s ovon mladon momcadi triba igrat na gol vise, a na grafu i klubu je da mu malo olaksaju

 

Vidi cijeli citat

Slazem se. I dobio je 800k za proslu i (vjerojatno) ovu sezonu di nece branit. Ali mi smo u problemu ako ga se idemo rjesavat jer najkasnije iduce ljeto mislim da silic ide dalje. A ako se rijesimo ivusica, na čemu smo tad?

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
123
...
972973974
  • Najnovije
  • Najčitanije