Ja volin pogledat pripremne jer zna bit dosta indikativno kako ce to izgledat tokon sezone.
Nakon dugo vrimena da pod nekin treneron igramo bolje napadacku fazu u odnosu na obrambenu, s tin da nije toliko pohvalno jer nan je obrana (msn na cilu momcad) bas losa, a nekako mi u tome prednjaci vezni red.
Silic je po meni neupitna jedinica, brani, igra s nogon, jedino sta je na momente malo previse nonsalantan. Je li se isplati drzat ivusica ka rez golmana za 400k godisnje to je na sdu (fala vucevicu).
Bekovi su nan ok, uopce ne vidin problem u ovakvon melnji za 120k godisnje. Situacija sa stoperima nije kriminalna, ali nije ni daleko od toga. Maresic i skelin nisu bili bas uvjerljivi, raci stand.
Zaper, sta rec, i dalje se nadan da ce mozda nadoc, ali ovo je rang huga zasad, a mozda i ispod. Veza put naprid dosta bolja kolektivno, nazad klapa dosta.
Desno krilo koliko toliko pokriveno, kvaliteta je upitna, sta onda rec za livo?
Spic nan je pokriven.
Stoper, sestica i livo krilo nan tribaju cin prije, vjer ce doc iza 30.06. Ima tu zanimljivih igraca huram, kutia.. brutti je pokaza da ima nesto
Nadan se da ce garcia gurat svoju igru i da ce i dalje uvodit mlade igrace koji ce donit intenziteta. Msn da se s ovon mladon momcadi triba igrat na gol vise, a na grafu i klubu je da mu malo olaksaju