HNK Hajduk Split 2026./2027.

Tom50
Tom50
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.06.2025.
Poruka: 237
24. svibnja 2026. u 13:50

Bobby Fischer je napisao/la:

Ima li gluplje i nepotrebnije stvari od razgovora o suparniku u ždrijebu europa lige i ishodu utakmice JER:

A) ne zna se tko je suparnik

B) ne zna se sa kojim igračima ćemo ući u sezonu

Daj se dva tjedna bar opustite, osunčajte, poševite nešto i okanite gluposti.

Imat će te cijelu novu sezonu za piskaranje bedastoća i vrijeđanje Grafa i Garcije

Vidi cijeli citat


Veca je sansa da Hajduk ude u europu nego da ova dva zadnja navedena zavrse iducu sezonu na svojim pozicijama (uzeti su dosadasnji podaci da bi se matematicki izracunalo ovo)

Tako da neka pljucaju i pisu bedastoce haha 

4-2-3-1 bez krila
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.783
24. svibnja 2026. u 13:52

Jedva čekam kad produžimo i Krova i Markana i Šarliju i Dialla i Bambu i Kalika 

#MomciSuDobri

#ZaslužiliSu

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
24. svibnja 2026. u 13:53

Milky1950 je napisao/la:

https://youtu.be/oCMB789nJjk?si=6cL3jvDdOsv3IFEt Moja malenkost momak san u crvenoj majici.

Vidi cijeli citat

kad se vec odajemo, ja san barba joško. trolan apologete na najjace.

jos san reka da san lani uziva sta smo ucinili gnku i rijeci prvenstvo zanimljivim ali su me picke odrizale u montazi.

[uredio Ne mogu drugo - 24. svibnja 2026. u 13:56]
biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
24. svibnja 2026. u 14:16

nakon pažljive analize, moram se složit sa stavom forum struke, koji glasi:

 

bolje je dovodit jeftine i dobre igrače

nego skupe i loše

 

tako da apsolutno podržavam smjer razmišljanja

 

prvaci 34/35
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
24. svibnja 2026. u 14:17

Iduću sezonu nek Milky otvara

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.666
24. svibnja 2026. u 14:18

maestro82 je napisao/la:

Iduću sezonu nek Milky otvara

Vidi cijeli citat


Neće se njemu dat pisat. Ostavit će link za youtube video. 

samohajduk.com
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.666
24. svibnja 2026. u 14:19

Prijedlog za iduću temu: nek uvod napiše AI. Za koji AI ćemo još glasat.

samohajduk.com
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
24. svibnja 2026. u 14:20

majing je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Iduću sezonu nek Milky otvara

Vidi cijeli citat


Neće se njemu dat pisat. Ostavit će link za youtube video. 

Vidi cijeli citat

Nakon Makija sve je dobro.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.543
24. svibnja 2026. u 14:21

Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?

Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?

Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete

[uredio VelKoz - 24. svibnja 2026. u 14:22]
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.610
24. svibnja 2026. u 14:25

VelKoz je napisao/la:

Jedno pitanje.
Zna li tko jel se rade podskupine u ždrijebu prvog kola EL kao što je slučaj u UECL gdje ruku na srce ima puno više timova?

Hoće biti u bubnju 6 timova ili će se dijelit na 2 po 3?

Bilo bi zanimljivo da Vošu izvučete

Vidi cijeli citat


Prošle godine je bilo 2 po 4, mozda ce sad 2 po 3

  • Najnovije
  • Najčitanije