HNK Hajduk Split 2026./2027.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
25. svibnja 2026. u 12:46

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

To sto je  igrao kod svih trenera u istri ne znaci da je moze igrati za Hajduk

haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 527
25. svibnja 2026. u 12:47

je je ako je igra u Istri kod svih tako može i u Hajduka 

dobri ste

nastavite

Shogun
Shogun
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 290
25. svibnja 2026. u 12:48

Hugu i čitanje igre je na nivou drugoligaškog igrača. Propao je skroz

Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 414
25. svibnja 2026. u 12:53

Hugo uopce ne smije biti opcija za startati ijednu utakmicu van eventualno Rudesa dogodine, moze imat dodavanja najbolja na svijetu. ako se ne tolerira netrcanje livaji ne smije se bogami ni hugu tolerirat.

Frane iz Omiša
Frane iz Omiša
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 2.714
25. svibnja 2026. u 13:00

hugo neće trčat, livaja neće trčat, ovi je ovakav, ovi je onaka. ma tiraj to sve u pizdu materinu.

trener traži da svi moraju trčat. neš ti nerealnog zahtjeva.

to je ka da ti šef kaže da moraš radit svoj posa.

 

kad ćemo dobit hajduk gdje će svi odrađivati što trener traži od njih i kad će se svi igrači staviti u službu kluba?

 

[uredio Frane iz Omiša - 25. svibnja 2026. u 13:01]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
25. svibnja 2026. u 13:03

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat


Ima je bas jaku konkurenciju

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
25. svibnja 2026. u 13:04

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
25. svibnja 2026. u 13:09

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Vidi cijeli citat


I nekome tko je pisao ovakve ironične upise kada se upozoravalo da dovodimo balvana.

A sada, kako kaže Vojko - kako to, kako to 😂

E moj klube, s takvim stručnjacima dobro da nismo i ispali iz lige, ali i to bi uspili da nije došao Livaja.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
25. svibnja 2026. u 13:10

majing je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Maresica i Huga bi ostavia sve dok je Garcia trener. To su jako korisni igrači kad imamo veći volumen posjeda .

Kontra uvjetno rečeno jačih ekipa ili ekipa sa brzim tranzicijama ,jačim tempom, obavezno klupa ,nemaju šta tražit u prvom sastavu jer oba su obrambeno kriminialni.

Hugu je postavljanje i čitanje igre top ali brzina i agility to ne prate.

Maresic niti ima skok ,niti postavljanje ,niti brzinu, niti agility čak niti skok i jadna nam majka ako nam on vodi obranu u Europi. Tip je alibi stoper koji vadi rješenja na brza krila tako šta traži kontakt vec na centru jer branjenje prostora mu ne odgovara. Imate lipa 2 primjera nedavno kontra lokomotive ,sad možemo zamisliti kako bi to izgledalo kontra jačih ekipa. Njemu je forte igra na balun a ne obrana i to se iz aviona vadi . Jedan Dialo za njega je u neg tranziciji Tito.

Mi sad ovde izmišljamo toplu vodu ,pričamo o bokovima i sesticama koje trebaju kompenzirat nedostatke obrambenog stopera?

Tom logikom možemo i za Livaju tražit osmice ,šestice i krila koja će pokrivati njegove nedostatke i kompenzirat povratnu trku itd...

Stoperu je prvo i najosjovnije da je obrambeno jak a sve ostalo je bonus. 

Hajduku treba ozbiljan stoper ,bez Sarlije i dvojica .

Mi plivamo ka ribe od kad je otisa jedan Mlaciic koji je btw balavac al opet obrambeno za ove Ramos . Neko je to vidija na vrime ,kod Marešića do 26g još nitko nije ,barem ne na papiru .Slučajno?

Ne kažem da je Maresic sad skovaca niti imam neki atack na njega ,ne .. on u onim stvarima koji je najbolji u ligi naravno da ima prostora ali najviše u onim malim utakmicama di obrana nije na iskušenjima i di je naš posjed iznad prosjeka, za ostalo ne može bit startni stoper .

Vidi cijeli citat


Hugo će nam biti koristan samo ako izvučemo Benficu u 2. pretkolu, ako nam zalutala LP stigne u dvorište. Tu parkiraš bus i tu ti je koristan Hugo na malom prostoru radi čitanja igre. 

Protiv Islanđana i Moldavaca je dovoljno imati Marešića i Pajaza za 90% stvari što Hugo nudi. Za tih preostalih 10% se nebi fokusirao, nego doveo pravu šesticu, makar Radoševića da dobiješ stabilnost na svim poljima. 

Vidi cijeli citat


Pajaziti nije šestica i nema nikakve organizacijske vještine. On je igrač progresjje ,on donosi balun . Ne razigrava suigrače dugim balunima ,ne gada ni "vertikale ni horizontale" ,pregled igre mu nije forte. Totalno kriva usporedba. 

Garcia ga je gura na sestici i ogolia mu sve manjkavosti na toj poziciji  . On je box to box u punom smislu. Ima odličan udarac, ima odličan otpor na presing i progresiju ali čitanje igre obrambeno te organizacijski dio generalno mu nije jača strana.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
25. svibnja 2026. u 13:11

Bila bandira je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jonah je napisao/la:

Marešić je igra kod svih trenera u Istri, a nisu ih malo prominili. Sad ispada da je toliko nekvalitetan da jedino pod Garcijom smi bit na terenu. I to je upitno kod mnogih. 

Vidi cijeli citat

tako je to kad ljudima podcasti kroje mišljenje

Vidi cijeli citat


komentar koji je sasvim prihvatljiv za nekog kome je Maresic najbolji stoper lige 

Vidi cijeli citat


I nekome tko je pisao ovakve ironične upise kada se upozoravalo da dovodimo balvana.

A sada, kako kaže Vojko - kako to, kako to 😂

E moj klube, s takvim stručnjacima dobro da nismo i ispali iz lige, ali i to bi uspili da nije došao Livaja.

Vidi cijeli citat


Magnuse jesi spreman na još jednu deaktivaciju ako se pokaže krivo ovo šta pišeš? 🙂

Magnuse ne talasaj i ne piši pizdarije . 

[uredio Jameson - 25. svibnja 2026. u 13:12]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije