HNK Hajduk Split 2026./2027.

Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.036
25. svibnja 2026. u 18:49

Ćelava prevara je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

Afera je napisao/la:

Bacio oko sažetak utakmice protiv Vukovara. 

2. gol Vukovara, nisam odavno vidio gori defanzivni prekid od toga. 4 igraca na drugoj stativi protiv našeg 1 (jedan). Naravno pao gol. 

Prekidi su nam apsolutno neiskoristen segment igre, svaki nas aut je los, ali ono loš, spor, grozan i baca se lopta taman da odbala pola m prije igraca pa ovaj tria 2 dodira viška da hendla. 

Vidi cijeli citat

ispast ce hejtanje maresica, ali je kod tog gola dobro pogledat i njegovo ponasanje. balun mu je prosa doslovno 30cm od nogu. fizika ne dozvoljava da taj balun zavrsi na mistu di ga vukovarac udara u gol, a da ujedno bude iole daleko od maresiceve noge. moga ga je ispucat bez problema i ocistit opasnost, naravno uz nekakav rizik da se balun odbije krivo. nonsalancija ili strah. on odlucuje prepustit problem kolegama iza njega i u miru popratit rasplet dogadjaja (ne kazen da su oni dobro reagirali).

meni je to cista alibi igra. ako si u toj obrambenoj akciji ti taj koji definiras liniju obrane, nemas pravo na alibi igru.

 

Vidi cijeli citat

Meni se čini da su kod njega samo loši refleksi u pitanju. Čim zakasniš desetinku sekunde, kasno je, a to je kod njega često.

Vidi cijeli citat

ma jok. lako je pogledat yt snimku. apsolutna kontrola situacije i mogucnost izbora. izabra je da nece dirat balun.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 19:01

NevjerniMitoma je napisao/la:

Spominjao se u kontekstu Hajduka, Gorica odbila ponudu Partizana za Poza, 1,5mil prema Leporeu.

Vidi cijeli citat

bitno da ga se vamo omalovažavalo, jer di bi neki igrač iz gorice moga startat u hajduku...

just play fucking football
canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.035
25. svibnja 2026. u 19:06

tonko je napisao/la:

NevjerniMitoma je napisao/la:

Spominjao se u kontekstu Hajduka, Gorica odbila ponudu Partizana za Poza, 1,5mil prema Leporeu.

Vidi cijeli citat

bitno da ga se vamo omalovažavalo, jer di bi neki igrač iz gorice moga startat u hajduku...

Vidi cijeli citat

Partizan nema za biber i sad bi navodno ponudili 1,5 milijuna za igrača Gorice.

Klasično dizanje cijene.

galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
25. svibnja 2026. u 19:10

tonko je napisao/la:

NevjerniMitoma je napisao/la:

Spominjao se u kontekstu Hajduka, Gorica odbila ponudu Partizana za Poza, 1,5mil prema Leporeu.

Vidi cijeli citat

bitno da ga se vamo omalovažavalo, jer di bi neki igrač iz gorice moga startat u hajduku...

Vidi cijeli citat

 

Po meni bi tip bio apsolutno pojačanje za klub. 

 

Je li cijena veća ili manja ne znam, ali dojam je da nije previše. Mislim da je definitivno top veznjak za HNL. Oba smjera igra, jako dobar u duelima, ima udarac, ima dobru pas igru, dojma sam da je i prilično otporan na pritisak. Ni malo mi nije dilema bi li bio pojačanje. 

p.s. Partizan to ne može platiti jer su u g... do za vrat.

[uredio galinjo - 25. svibnja 2026. u 19:25]
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.163
25. svibnja 2026. u 19:25

Pozo bi u Hajduku više bia vanka nego u igri.

Ogroman broj prekršaja i kartona u klubu koji igra u niskom bloku.

Prenamjenis njegovu ulogu u ekipi koja u HnLu većinom napada i ima posjed.

Inače ova priča o srbima je jeftino i prozirno pumpanje cijene.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 19:28

bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona 

neka huga

[uredio tonko - 25. svibnja 2026. u 19:28]
just play fucking football
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.163
25. svibnja 2026. u 19:31

tonko je napisao/la:

bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona 

neka huga

Vidi cijeli citat


kolega ovakvi spinovi su više adekvatni nekim trolovima i novim profilima na temi

[uredio Jameson - 25. svibnja 2026. u 19:32]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 19:48

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona 

neka huga

Vidi cijeli citat


kolega ovakvi spinovi su više adekvatni nekim trolovima i novim profilima na temi

Vidi cijeli citat

a šta je onda tek ovo sa kartonima i prekršajima, ako je ovo moje spinanje

za agresivnog veznog 11 kartona tijekom sezone je najnormalnija stvar, pogledaj sve intenzivnije lige

čovik u toliko metrika odskače po intenzitetu i onda se ima potribe isticat kartoni, a kronično nan fale vezni takcog profila

a te egzibicije da je to zdravo za gotovo automatski više kad se ide u klub koji ne igra niski blok je isto smišno, tom logikon analiziraj da igrači u ekipama s višim posjedom po prosjeku čine manje prekršaja

od igrača koji nisu golmani ima 10. najveću minutažu u hnlu, nebi ga sigurno bilo pola sezone...

 

just play fucking football
CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 372
25. svibnja 2026. u 19:59

Nebi nikad gorica odbila ove pare.
Ne plivaju oni u novcima.

qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.268
25. svibnja 2026. u 20:02

CoccoBill je napisao/la:

Nebi nikad gorica odbila ove pare.
Ne plivaju oni u novcima.

Vidi cijeli citat

Zar nije Rus iz Zvečeva došao s vrećom para?

  • Najnovije
  • Najčitanije