tonko je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
tonko je napisao/la:
bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona
neka huga
Vidi cijeli citat
kolega ovakvi spinovi su više adekvatni nekim trolovima i novim profilima na temi
Vidi cijeli citat
a šta je onda tek ovo sa kartonima i prekršajima, ako je ovo moje spinanje
za agresivnog veznog 11 kartona tijekom sezone je najnormalnija stvar, pogledaj sve intenzivnije lige
čovik u toliko metrika odskače po intenzitetu i onda se ima potribe isticat kartoni, a kronično nan fale vezni takcog profila
a te egzibicije da je to zdravo za gotovo automatski više kad se ide u klub koji ne igra niski blok je isto smišno, tom logikon analiziraj da igrači u ekipama s višim posjedom po prosjeku čine manje prekršaja
od igrača koji nisu golmani ima 10. najveću minutažu u hnlu, nebi ga sigurno bilo pola sezone...
Vidi cijeli citat
pa nije Pozo jedini na ovoj planeti zadnji vezni
nadalje ,normalno da je bitno kako jedna ekipa igra
i Pajaziti je bia vrhunski u Gorici ,pa Kalik
Sego je u Varaždinu na krilu dominira jer za razliku od Hajduka,Varaždin je igra na tranziciju a sad kad ga staviš jedan na jedan ili u izolaciju ,ne može ništa
sve se to može prenamjenit i na Poza ,zato spominjem njegovu agresivnost u igri koja bi u Hajduku (s obzirom na drugačiji nogomet nego u Gorici) ,još više dolazila.do izražaja
ja to ovako gledan al ne moram ja bit u pravu a možda stvarno partizan daje 1,5🙂
Pozo se sad malo i popravia ,u Šibeniku je bia još sporkiji igrač, dovoljno je pogledati za kakve startove je dobiva i crvene
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!