HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.168
25. svibnja 2026. u 20:02

tonko je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona 

neka huga

Vidi cijeli citat


kolega ovakvi spinovi su više adekvatni nekim trolovima i novim profilima na temi

Vidi cijeli citat

a šta je onda tek ovo sa kartonima i prekršajima, ako je ovo moje spinanje

za agresivnog veznog 11 kartona tijekom sezone je najnormalnija stvar, pogledaj sve intenzivnije lige

čovik u toliko metrika odskače po intenzitetu i onda se ima potribe isticat kartoni, a kronično nan fale vezni takcog profila

a te egzibicije da je to zdravo za gotovo automatski više kad se ide u klub koji ne igra niski blok je isto smišno, tom logikon analiziraj da igrači u ekipama s višim posjedom po prosjeku čine manje prekršaja

od igrača koji nisu golmani ima 10. najveću minutažu u hnlu, nebi ga sigurno bilo pola sezone...

 

Vidi cijeli citat


pa nije Pozo jedini na ovoj planeti zadnji vezni 

nadalje ,normalno da je bitno kako jedna ekipa igra 

i Pajaziti je bia vrhunski u Gorici ,pa Kalik

Sego je u Varaždinu na krilu dominira jer za razliku od Hajduka,Varaždin je igra na tranziciju a sad kad ga staviš jedan na jedan ili u izolaciju ,ne može ništa 

sve se to može prenamjenit i na Poza ,zato spominjem njegovu agresivnost u igri koja bi u Hajduku (s obzirom na drugačiji nogomet nego u Gorici) ,još više dolazila.do izražaja 

ja to ovako gledan al ne moram ja bit u pravu a možda stvarno partizan daje 1,5🙂

Pozo se sad malo i popravia ,u Šibeniku je bia još sporkiji igrač, dovoljno je pogledati za kakve startove je dobiva i crvene

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Emotional_touch
Emotional_touch
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.12.2025.
Poruka: 379
25. svibnja 2026. u 20:04

Kakav sad Pozo kao neko pojacanje,jer se vi to salite?😮

[uredio Emotional_touch - 25. svibnja 2026. u 20:04]
haldol_66
haldol_66
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 529
25. svibnja 2026. u 20:06

srića Kavelja niko ne spominje

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.738
25. svibnja 2026. u 20:13

Ne znam jel Brruti dogovoren ako nije potencijalno zanimljiv nam može biti Shabani iz Vukovara

zbrojovka
zbrojovka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.08.2021.
Poruka: 2.974
25. svibnja 2026. u 20:18

Emotional_touch je napisao/la:

Kakav sad Pozo kao neko pojacanje,jer se vi to salite?😮

Vidi cijeli citat


Toma Bašić potpisuje za Veneciju, lutamo, ostali smo bez lajtmotiva lita 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
25. svibnja 2026. u 20:20

Fićo na šesticu, bezopasan jer po gol pa ga onda maknemo dalje od gola gdje će biti jednako bezopasan, ne skuplja kartone, naš je igrač, voli klub, poznaje mentalitet, dogodine pristaje na smanjenje plaće iz ljubavi i produžuje ugovor. 

 

Next please. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
galinjo
galinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 3.710
25. svibnja 2026. u 20:20

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

tonko je napisao/la:

bolje ne dovodit šesticu jer će skupit kartona 

neka huga

Vidi cijeli citat


kolega ovakvi spinovi su više adekvatni nekim trolovima i novim profilima na temi

Vidi cijeli citat

a šta je onda tek ovo sa kartonima i prekršajima, ako je ovo moje spinanje

za agresivnog veznog 11 kartona tijekom sezone je najnormalnija stvar, pogledaj sve intenzivnije lige

čovik u toliko metrika odskače po intenzitetu i onda se ima potribe isticat kartoni, a kronično nan fale vezni takcog profila

a te egzibicije da je to zdravo za gotovo automatski više kad se ide u klub koji ne igra niski blok je isto smišno, tom logikon analiziraj da igrači u ekipama s višim posjedom po prosjeku čine manje prekršaja

od igrača koji nisu golmani ima 10. najveću minutažu u hnlu, nebi ga sigurno bilo pola sezone...

 

Vidi cijeli citat


pa nije Pozo jedini na ovoj planeti zadnji vezni 

nadalje ,normalno da je bitno kako jedna ekipa igra 

i Pajaziti je bia vrhunski u Gorici ,pa Kalik

Sego je u Varaždinu na krilu dominira jer za razliku od Hajduka,Varaždin je igra na tranziciju a sad kad ga staviš jedan na jedan ili u izolaciju ,ne može ništa 

sve se to može prenamjenit i na Poza ,zato spominjem njegovu agresivnost u igri koja bi u Hajduku (s obzirom na drugačiji nogomet nego u Gorici) ,još više dolazila.do izražaja 

ja to ovako gledan al ne moram ja bit u pravu a možda stvarno partizan daje 1,5🙂

Pozo se sad malo i popravia ,u Šibeniku je bia još sporkiji igrač, dovoljno je pogledati za kakve startove je dobiva i crvene

Vidi cijeli citat


On mi čak nije ni klasična šestica nego više box to box, kao drugi uz klasičnu šesticu što je u Gorici Kavelj. NIje jedini, ali kroz ove dvije sezone možeš znati šta očekuješ od njega. Mislim da bi u Garcijinom sustavu bio pogodak jer je motoričan i fizički prilično moćan. 

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.633
25. svibnja 2026. u 20:27

Pozo nije ono sto nam treba. Solidan igrac ako se ide u rješavanje našeg Filipa. Ali nije solidan za 1.5M eura odstete plus place. Ako smo vec spremni toliko platiti zadnjeg veznog (nismo) na tržištu slobodnih igraca ima masu boljih. 

Nama treba neki Kavelj. Tih dubokih playmakera imamo u rosteru ala Poze, Duvnjaci i slično. 

A ove odstete sta se barataju za Tavaresa, Poza, malo me strah da smo apsolutno izgubili korak sta se tice placanja odsteta. Trebali bi biti u stanju pljunit po prijelaznom roku 1.5M ...a nekako to ne vidim da možemo ni blizu. 

Apropo ponude partizana za Poza od 1.5, to je kao da sad u SN izade clanak da je Hajduk ponudio 5.5M za Jagusica....

[uredio Afera - 25. svibnja 2026. u 20:31]
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.414
25. svibnja 2026. u 20:59

Afera je napisao/la:

Pozo nije ono sto nam treba. Solidan igrac ako se ide u rješavanje našeg Filipa. Ali nije solidan za 1.5M eura odstete plus place. Ako smo vec spremni toliko platiti zadnjeg veznog (nismo) na tržištu slobodnih igraca ima masu boljih. 

Nama treba neki Kavelj. Tih dubokih playmakera imamo u rosteru ala Poze, Duvnjaci i slično. 

A ove odstete sta se barataju za Tavaresa, Poza, malo me strah da smo apsolutno izgubili korak sta se tice placanja odsteta. Trebali bi biti u stanju pljunit po prijelaznom roku 1.5M ...a nekako to ne vidim da možemo ni blizu. 

Apropo ponude partizana za Poza od 1.5, to je kao da sad u SN izade clanak da je Hajduk ponudio 5.5M za Jagusica....

Vidi cijeli citat

Ma Pozo ima još godinu dana ugovor, a upravo to Partizan ne može toliko ponuditi, a i Gorica ne može toliko odbiti 

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.414
25. svibnja 2026. u 21:04

Afera je napisao/la:

Pozo nije ono sto nam treba. Solidan igrac ako se ide u rješavanje našeg Filipa. Ali nije solidan za 1.5M eura odstete plus place. Ako smo vec spremni toliko platiti zadnjeg veznog (nismo) na tržištu slobodnih igraca ima masu boljih. 

Nama treba neki Kavelj. Tih dubokih playmakera imamo u rosteru ala Poze, Duvnjaci i slično. 

A ove odstete sta se barataju za Tavaresa, Poza, malo me strah da smo apsolutno izgubili korak sta se tice placanja odsteta. Trebali bi biti u stanju pljunit po prijelaznom roku 1.5M ...a nekako to ne vidim da možemo ni blizu. 

Apropo ponude partizana za Poza od 1.5, to je kao da sad u SN izade clanak da je Hajduk ponudio 5.5M za Jagusica....

Vidi cijeli citat

Mislim da je u nogometu najveći problem sto je veliki razmak između bogatih klubova i onih srednjih, a po budžetu smo mi srednji klub, ali izgledamo kao bogalji klub.

  • Najnovije
  • Najčitanije