HNK Hajduk Split 2026./2027.

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.796
25. svibnja 2026. u 22:33

Rebić je odigrao solidno, brojke ima čak bolje od izvedbi na terenu...

Nisam oduševljen, nisam razočaran...Daleko od recimo Almene, ali opet bolji od ostalih krila..

tonko
tonko
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.12.2024.
Poruka: 2.253
25. svibnja 2026. u 22:35

Rebić ne gubi balun i ne radi sulude odluke?

ne odbija se od njega balun ka od drvo?

[uredio tonko - 25. svibnja 2026. u 22:35]
just play fucking football
SemperFidelisHajduku
SemperFidelisHajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.12.2024.
Poruka: 652
25. svibnja 2026. u 22:36

Koliko bi košta Pozo ako bi se išlo u realizaciju transfera?

El_Presidente2707
El_Presidente2707
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 3.395
25. svibnja 2026. u 22:37

tonko je napisao/la:

Rebić ne gubi balun i ne radi sulude odluke?

ne odbija se od njega balun ka od drvo?

Vidi cijeli citat


Ovo ti je trenutno dosadno doma pa onako malo bacija bezveze kost il zaista usporedjujes nogometno znanje i doprinos ekipi njih dvojice?

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.726
25. svibnja 2026. u 22:38

Emotional_touch je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

tonko je napisao/la:

koja je znatna razlika između rebića i bambe?

Vidi cijeli citat

Jedan je nogometaš, a drugi je Bamba 

Vidi cijeli citat

Ja bi nadodao da je ovaj drugi trkaca kokos

Vidi cijeli citat

Pa to sam i napisao 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
25. svibnja 2026. u 22:39

Ja bi se rastao i od Rebića.

Potpuno promjene želim.

Radikalne.

Brajković lijevo dat mu full sezonu..

Rebić ali za 200.000 Max i reć mu da je rotacija a projekt kluba Brajković.

Imao je i on ove sezone neke eskapade kada je nemir unosio sa žutim kartonim i svime.

Radne bi te pare dao Almeni.

 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.034
25. svibnja 2026. u 22:40

Samo neka Graf šta prije donese čvrste odluke, kakve god one bile. Lako šta se po forumu i medijima kuka kako se ništa ne zna, gore je šta igrači imaju taj stav i pokušavaju radit neke pritiske.

El_Presidente2707
El_Presidente2707
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2021.
Poruka: 3.395
25. svibnja 2026. u 22:41

Dubi_bj je napisao/la:

Ja bi se rastao i od Rebića.

Potpuno promjene želim.

Radikalne.

Brajković lijevo dat mu full sezonu..

Rebić ali za 200.000 Max i reć mu da je rotacija a projekt kluba Brajković.

Imao je i on ove sezone neke eskapade kada je nemir unosio sa žutim kartonim i svime.

Radne bi te pare dao Almeni.

 

Vidi cijeli citat


Brajkovic desno je puno bolji igrac od Brajkovic livo, bas dosta bolji. To je vidia i garcia 

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
25. svibnja 2026. u 22:45

Lijepi, pametni i dobri momci, a naši, ljubi ih majka.

Može biti slika sljedećeg: ‎odijelo i ‎tekst "‎HNL 2526 MRVATSK NOGOMET SAVES ERGOMETNI BAM UtUE MAXSPORT Sportnet HRVATSKI NOGOMETNI et Sportnet MAXS MAXS SuperSpon perspan A HAVATSKI NOGOMETNI NUOME ها Sportnet MAXSPORT wtnet tnet MAXSPO MAXS AMGIM Sportnet MAXSPORT 39 sportnet MAYSPORT itnet ഫാ් SHNT METNI Sportnet ههم ههیی MA aЙ HNL य‎"‎‎

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.587
25. svibnja 2026. u 22:45

El_Presidente2707 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Ja bi se rastao i od Rebića.

Potpuno promjene želim.

Radikalne.

Brajković lijevo dat mu full sezonu..

Rebić ali za 200.000 Max i reć mu da je rotacija a projekt kluba Brajković.

Imao je i on ove sezone neke eskapade kada je nemir unosio sa žutim kartonim i svime.

Radne bi te pare dao Almeni.

 

Vidi cijeli citat


Brajkovic desno je puno bolji igrac od Brajkovic livo, bas dosta bolji. To je vidia i garcia 

Vidi cijeli citat

Ja ti iskreno mislim da je Brajković prodan.

I da ćemo se iznenaditi za koga ćemo dobiti ponude koje ćemo morati prihvatiti da bi mogao senatore držati još dobrih 1g.

Strpite se..

 Za Brajković će biti ponuda ovo ljeto..

  • Najnovije
  • Najčitanije