HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
25. svibnja 2026. u 23:13

navodno da je (de)bilić nakon Rebine izjave panicno izvadio mobitel

i poslao Ljubi poruku

"Šefe, šta ste ono rekli da cemo sa Rebicem, pritiscu me pa moran neki potez povuc. Skuzajte na smetnji"

al Ljubo nije još ništa odgovorija

jer ceka poziv sponzora koje ce ON (da, on) "saslušat"

da, dobro ste procitali

 predsjednik NADZORNOG odbora je najavio da je spreman saslušati šta nude ti sponzori/ulagaci

logicno

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
25. svibnja 2026. u 23:16

Torca Kvarner je napisao/la:

Da komentiram situaciju oko ugovora, odšteta i sada Rebića..

Dakle, imaš igrača koji igra za recimo 400.000 nečega, nudiš mu 250.000 nečega da se ugovor produži, on traži 350.000. Ne dogovorite se i on ode. Sve ok i sve razumljivo.

Ali, ali, ali.. onda nađeš neko krilo za koje ponudiš 450.000 odštete.. ali klub traži milijun.. na kraju za tog nekog recimo Bambu daš 700.000 i zadovoljan si, a Rebića si izgubio zbog razlike od 100.000 godišnje..

To su relacije koje su očito normalne samo ljudima iz nogometa..

Vidi cijeli citat

Da, sve stoji...Samo ima i druga strana...Trošak plaće recimo sad Rebića je trošak, zarada je nemoguća na njemu...

Bambu npr dovodiš za 700 i plaću, ali je igrač na kojem planiraš ukupno zaraditi kod prodaje i za ugovor i za ono što si platio kod dovođenja...Ali to je naravno ako si pogodio igrača i prodaš ga skuplje...

Kod nas je najčešća opcija da platiš transfer i poslije moliš Boga da ode da se riješiš plaće...

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.507
25. svibnja 2026. u 23:17

Kinez-i-olog je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Šta san propustija?

kažu Jure, Mate i Stipe da je Ugo dobar, cita igru?

mora da je tako onda

njiova je ka sveto pismo 🤘🏻

edit: šta sve danas ide u eter krvi ti iznosa

Vidi cijeli citat


Jure je dodatno zakucao izjavom da je Garcia isao siljiti onu stvar na "najuspjesnijem igracu" (cak ga je i on prestao zvati najboljim) i da je imao cijelu sezonu da umjesto toga nadje nacin kako uklopiti Livaju u svoj sustav igre (pri cemu nije ponudio ideju kako u igru baziranu na visokom pressingu uklopiti napadaca u cije se vidjenje nogometa ne uklapa trcanje).

Vidi cijeli citat


jema covik prav

idiot ide igrat neki moderan balun

umisto da prilagodi igru onom nepokretnom objektu u ofsajdu

valjda ce treneru doc do glave

i valjda ce mu Graf pomoc u tome tako sta mu aktivira Rakitica za u sredinu, vrati Jozu za na stopera i zamoli Subu da brani još jednu sezonu

 

Vidi cijeli citat


Ima li modernijeg baluna nego slati sve lopte na jednog igraca, koji onda u pokusaju gradjenja iste sjedne u krilo protivnickom stoperu i nakon deset sekundi hrvanja oboje zavrse na podu i pritivnik krece u novi napad?

A da ne govorimo da taj igrac ima POTEZ i jednom po utakmici ce iz svog radijusa kretanja od 10 metara dati neki balun s ocima za raju i odmah ce se narod dignut na noge da taj jedan potez kompenzira sav manjak trcanja (koji se osim toga btw kompenzira i presijecanjem linija dodavanja iskusnim postavljanjem).

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.136
25. svibnja 2026. u 23:18

Rebić je igrao toplo-hladno, ali zalaganje je bilo na mjestu, zabio je neke golove, par asistencija, izuzev onog kupa na Rujevici na terenu dosta smiren i korektan i prema suigračima i prema suparnicima, nije seljak čega se pribojavalo. 

Nit bi mu dao veći ugovor, nit nešto smanjivao, ovako kako je do sad, ako paše paše, ako ne, jebiga.

[uredio crta - 25. svibnja 2026. u 23:18]
Nekad alealeština, danas prgava familija.
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
25. svibnja 2026. u 23:19

Tobol Kostanay je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Šta san propustija?

kažu Jure, Mate i Stipe da je Ugo dobar, cita igru?

mora da je tako onda

njiova je ka sveto pismo 🤘🏻

edit: šta sve danas ide u eter krvi ti iznosa

Vidi cijeli citat


Jure je dodatno zakucao izjavom da je Garcia isao siljiti onu stvar na "najuspjesnijem igracu" (cak ga je i on prestao zvati najboljim) i da je imao cijelu sezonu da umjesto toga nadje nacin kako uklopiti Livaju u svoj sustav igre (pri cemu nije ponudio ideju kako u igru baziranu na visokom pressingu uklopiti napadaca u cije se vidjenje nogometa ne uklapa trcanje).

Vidi cijeli citat


jema covik prav

idiot ide igrat neki moderan balun

umisto da prilagodi igru onom nepokretnom objektu u ofsajdu

valjda ce treneru doc do glave

i valjda ce mu Graf pomoc u tome tako sta mu aktivira Rakitica za u sredinu, vrati Jozu za na stopera i zamoli Subu da brani još jednu sezonu

 

Vidi cijeli citat


Ima li modernijeg baluna nego slati sve lopte na jednog igraca, koji onda u pokusaju gradjenja iste sjedne u krilo protivnickom stoperu i nakon deset sekundi hrvanja oboje zavrse na podu i pritivnik krece u novi napad?

A da ne govorimo da taj igrac ima POTEZ i jednom po utakmici ce iz svog radijusa kretanja od 10 metara dati neki balun s ocima za raju i odmah ce se narod dignut na noge da taj jedan potez kompenzira sav manjak trcanja (koji se osim toga btw kompenzira i presijecanjem linija dodavanja iskusnim postavljanjem).

Vidi cijeli citat


cuju li te Stipe i Jure najeba si

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.738
25. svibnja 2026. u 23:24

Nova tema sranja ista.

Ne vrijedi čitati dok ne krene sezona kiselih krastavaca.

[uredio WallDeNino - 25. svibnja 2026. u 23:24]
Umjereni optimist
Umjereni optimist
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.09.2020.
Poruka: 1.287
25. svibnja 2026. u 23:24

Kad napišete u nekom drugom hajduku rebić bi bio treća zamjena. A u kojem to drugom hajduku. Iz sedamdesetih. Jesam ja prispava zadnjih 30 godina . Mi odavno nismo taj drugi hajduk. Nekadašnji velikan. Sada samo prosječan klub HNL-a. Smiješne lige. Uhvatimo neki kup tu i tamo. 

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.682
25. svibnja 2026. u 23:27

Kinez-i-olog je napisao/la:

navodno da je (de)bilić nakon Rebine izjave panicno izvadio mobitel

i poslao Ljubi poruku

"Šefe, šta ste ono rekli da cemo sa Rebicem, pritiscu me pa moran neki potez povuc. Skuzajte na smetnji"

al Ljubo nije još ništa odgovorija

jer ceka poziv sponzora koje ce ON (da, on) "saslušat"

da, dobro ste procitali

 predsjednik NADZORNOG odbora je najavio da je spreman saslušati šta nude ti sponzori/ulagaci

logicno

Vidi cijeli citat


U Hajduku je hijerarhija odlučivanja ovakva: 

Graf pita Bilića može li dovesti nekoga/produljit s nekim

Bilić pita LJPV-a

LJPV zove Nosova

Nosov pita Pirića

Pirić se konzultira s krugom prijatelja među kojima je Štimac

Štimac konzultira vedski horoskop koji mu je pomogao u osvajanju kupa

samohajduk.com
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
25. svibnja 2026. u 23:30

kolega, cemu komplicirat

u Hajduku je hijerarhija odlučivanja ovakva:

 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.794
25. svibnja 2026. u 23:30

Umjereni optimist je napisao/la:

Kad napišete u nekom drugom hajduku rebić bi bio treća zamjena. A u kojem to drugom hajduku. Iz sedamdesetih. Jesam ja prispava zadnjih 30 godina . Mi odavno nismo taj drugi hajduk. Nekadašnji velikan. Sada samo prosječan klub HNL-a. Smiješne lige. Uhvatimo neki kup tu i tamo. 

Vidi cijeli citat

Ja pišem u smislu kako bi trebalo biti da bi imali Hajduk za 75+ bodova i realnu borbu za skupine ili naslov prvaka...

Ovakva ekipa kakvu imamo sad je borba za 2-3 mjesto i ispadanje u ljeto iz Europe i kup ovisi o ždrijebu i to je to...

Al ljudi očekuju te rezultate sa ovom ekipom, a to je suludo, nema kvalitete, a ekipa je debelo preplaćena za ono što može pružiti na terenu...Ako ne možemo dovesti bolje igrače (nemamo znanja prepoznati takve), onda bar možemo trošiti manje na ove loše koje imamo...

  • Najnovije
  • Najčitanije