HNK Hajduk Split 2026./2027.

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.659
17. lipnja 2026. u 15:54

o Katowicama barem Graf zna nešto

Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
17. lipnja 2026. u 15:55

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bobby Fischer je napisao/la:

Dobro majku mu hoće li kakav potpis više...

Vidi cijeli citat

Al je prijelazni rok poceo?

Vidi cijeli citat

Pa i je. HNL klubovi već predstavljaju pojačanja/prinove

Bunker na Subicevcu
Bunker na Subicevcu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2023.
Poruka: 1.221
17. lipnja 2026. u 16:00

Vrboska je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bobby Fischer je napisao/la:

Dobro majku mu hoće li kakav potpis više...

Vidi cijeli citat

Al je prijelazni rok poceo?

Vidi cijeli citat

Pa i je. HNL klubovi već predstavljaju pojačanja/prinove

Vidi cijeli citat

I mi smo 2 predstavili?

U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa koji može označit veličinu Hajduka. Hajduk je, ne samo vječan, neuništiv!
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.777
17. lipnja 2026. u 16:02

Jesmo napredovali pod ovim modelom jbt...

15 godina nakon prvih izbora za NO i 10 godina nakon dobivanja upravljačkih prava, teški jad i besparica

3 kupa. 0 Europa. 0 titula. 0 eura uloženo u infrastrukturu, školu, modernizaciju analitike. 

Dno 

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Vrboska
Vrboska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.06.2022.
Poruka: 2.511
17. lipnja 2026. u 16:02

Bunker na Subicevcu je napisao/la:


I mi smo 2 predstavili?

Vidi cijeli citat

Pa eto. 

Ja neka ozbiljnija imena ni ne ocekujem tako skoro i nema se tu kome šta zamjerat

Umjereni optimist
Umjereni optimist
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.09.2020.
Poruka: 1.286
17. lipnja 2026. u 16:08

Nama europa dođe ka pripreme za HNL. Odigramo par utakmica ispadnemo i fokus na domaće prvenstvo. Tako očekujem i ove godine. Nema opravdanog razloga za optimizam. Nažalost

IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.073
17. lipnja 2026. u 16:13

bron-yr-aur je napisao/la:

o Katowicama barem Graf zna nešto

Vidi cijeli citat
poznatiji po counter strikeu nego nogometu

I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.089
17. lipnja 2026. u 16:23

Razumite da niko nece doc u hajduk u seston misecu. Nemamo kinte, nemamo uvjete, nemamo renome. Ovo je sto imamo, dovest ce graf par polovnjaka na probu i ako ubodemo sa 3, sezona ce se moc nazvat uspjesnon. Odigrat ce se te 4 utakmice europe i onda slijedi duza patnja. Steta je samo sto nam kapetan nije da priliku da startamo sa nule nego cemo ga gledat kako se prenemaze po hnlu za 1.7 mil jos godinu dana. 

[uredio PetarKružić - 17. lipnja 2026. u 16:24]
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.657
17. lipnja 2026. u 16:24

bron-yr-aur je napisao/la:

o Katowicama barem Graf zna nešto

Vidi cijeli citat


...što ne znači da su poželjnjii suparnik nakon Žiline. 

Kud sreće da se s njima susretnemo u playoffu KL ili u ligaškoj fazi.

samohajduk.com
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.077
17. lipnja 2026. u 16:25

bron-yr-aur je napisao/la:

o Katowicama barem Graf zna nešto

Vidi cijeli citat


Dakle, Graf zna nešto o Katowicama, Ivušić o Pafosu, a svi mi skupa o Žilini otprije 17 godina. Ljudi moji, nema nas što biti strah, plitak potok prva dva kola kvalifikacija, Nosov je svjestan toga i upravo dodaje još jednu nulu na ponudu koju priprema večeras za 22:00.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
  • Najnovije
  • Najčitanije