horog DP je napisao/la:
Hajduk je jednim potezom jako blizu toga da raskinem emocionalnu suradnju s njim.
kako se ovo klupko sve vise odmotava tako je sve gore sta se dogada. Za mene bi bankrot bila 100 puta bolja opcija od toga sto nam se sprema ulaskom ljudi u klub. Mene kao stanovnika grada Splita koji je vecinski vlasnik i dugogodisnji clan udruge a kojom nisam ove godine produzio vjernost iz drugih razloga uzasava opcija ljudi koji dolaze uz klub.
Ako se ovo ostvari do kraja kako price idu molio bi navijace Rijeke, Dinama i ostalih klubova kojima smo solili pamet i moralizirali godinama da se na ovoj temi poseru po svima nama i da im ne odgovaramo jer to ce bit jedan mali minimum samopostovanja koji cemo moc zadrzat.
osim toga sape politike koje ce Hajduk koristit kao promociju na osnovu svega sto dolazi i naravno za poslovne partnere gospodina Pirica u inozemstvu i u tuzemstvu je na jako dobrom tragu jednog kluba iz susjedne drzave.
takoder zanimljivo je pratiti jos neke stvari koje pomazu da se ovo postepeno ostvaruje kroz jedan proces.
Da ovo moje misljenje nebi se uzelo iz sfere zadrtog modelasa, apsolutno ne. Ovo misljenje je iz stava osobe koja smatra da su identitet, klub i povjest njegova ispred kriminalne organizacije koja zeli puno vise od sponzorstva.