HNK Hajduk Split 2026./2027.

MMST
MMST
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 166
17. lipnja 2026. u 22:11

horog DP je napisao/la:

Hajduk je jednim potezom jako blizu toga da raskinem emocionalnu suradnju s njim.

kako se ovo klupko sve vise odmotava tako je sve gore sta se dogada. Za mene bi bankrot bila 100 puta bolja opcija od toga sto nam se sprema ulaskom ljudi u klub. Mene kao stanovnika grada Splita koji je vecinski vlasnik i dugogodisnji clan udruge a kojom nisam ove godine produzio vjernost iz drugih razloga uzasava opcija ljudi koji dolaze uz klub.

Ako se ovo ostvari do kraja kako price idu molio bi navijace Rijeke, Dinama i ostalih klubova kojima smo solili pamet i moralizirali godinama da se na ovoj temi poseru po svima nama i da im ne odgovaramo jer to ce bit jedan mali minimum samopostovanja koji cemo moc zadrzat. 

osim toga sape politike koje ce Hajduk koristit kao promociju na osnovu svega sto dolazi i naravno za poslovne partnere gospodina Pirica u inozemstvu i u tuzemstvu je na jako dobrom tragu jednog kluba iz susjedne drzave.
takoder zanimljivo je pratiti jos neke stvari koje pomazu da se ovo postepeno ostvaruje kroz jedan proces. 
Da ovo moje misljenje nebi se uzelo iz sfere zadrtog modelasa, apsolutno ne. Ovo misljenje je iz stava osobe koja smatra da su identitet, klub i povjest njegova ispred kriminalne organizacije koja zeli puno vise od sponzorstva. 

Vidi cijeli citat


Ako tvoja emocija ovisi o jednom coviku jaka je heh

toniIII
toniIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.06.2021.
Poruka: 636
17. lipnja 2026. u 22:13

horog DP je napisao/la:

Hajduk je jednim potezom jako blizu toga da raskinem emocionalnu suradnju s njim.

kako se ovo klupko sve vise odmotava tako je sve gore sta se dogada. Za mene bi bankrot bila 100 puta bolja opcija od toga sto nam se sprema ulaskom ljudi u klub. Mene kao stanovnika grada Splita koji je vecinski vlasnik i dugogodisnji clan udruge a kojom nisam ove godine produzio vjernost iz drugih razloga uzasava opcija ljudi koji dolaze uz klub.

Ako se ovo ostvari do kraja kako price idu molio bi navijace Rijeke, Dinama i ostalih klubova kojima smo solili pamet i moralizirali godinama da se na ovoj temi poseru po svima nama i da im ne odgovaramo jer to ce bit jedan mali minimum samopostovanja koji cemo moc zadrzat. 

osim toga sape politike koje ce Hajduk koristit kao promociju na osnovu svega sto dolazi i naravno za poslovne partnere gospodina Pirica u inozemstvu i u tuzemstvu je na jako dobrom tragu jednog kluba iz susjedne drzave.
takoder zanimljivo je pratiti jos neke stvari koje pomazu da se ovo postepeno ostvaruje kroz jedan proces. 
Da ovo moje misljenje nebi se uzelo iz sfere zadrtog modelasa, apsolutno ne. Ovo misljenje je iz stava osobe koja smatra da su identitet, klub i povjest njegova ispred kriminalne organizacije koja zeli puno vise od sponzorstva. 

Vidi cijeli citat

Potpisujem od a do ž. 

Nema se tu puno stvari za dodati, ulazak sumnjivih glava u klub boli 10x više od gzire i ruzemberoka skupa. 

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.687
17. lipnja 2026. u 22:20

Ideali i model su godinama već mrtvi i pokopani, ne znam šta se drastično može promijeniti u međuvremenu. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.978
17. lipnja 2026. u 22:21

Ne vjerujem da će itko ulazit u klub. Jedva vjerujem da ćemo dobit neko sponzorstvo. Moglo bi me se eventualno uvjerit da ćemo sponzoru dat neko mjesto u NO (nešto slično smo imali i ranije).

[uredio Ćelava prevara - 17. lipnja 2026. u 22:22]
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.102
17. lipnja 2026. u 22:32

Ovo s Hajdukom trenutno je kao oni sto drze mrtvu babu u sobi u krevetu da bi mogli nastaviti primati mirovinu. Baba odavno mrtva, mirovina stize, ali baba redovno placa racune, tako da nema nikih problema.

Ne diraj babu, spava !

Revolucija i giljotina !
Jackman1996
Jackman1996
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.03.2023.
Poruka: 1.721
17. lipnja 2026. u 22:35

ma lože nas, što bi se kod susjeda reklo

Sledge
Sledge
Dokazano ovisan
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 14.644
17. lipnja 2026. u 22:36

meni nije dovoljno da neko uleti u klub bez jasnog cilja i kontrolnih mehanizama..

moralni dio me ne zanima previše, osim ako je stvarno ekstreman slučaj..

gazde s parama koje će dovoditi odabrane momke za napuvane ugovore mi je ajme..  

kuntakinte
kuntakinte
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.11.2020.
Poruka: 907
17. lipnja 2026. u 22:39

Pade mi na pamet vrhunska analiza dvanaestog novinara di je reka da Baturina nikad neće biti top igrač. 

 

Evo, dvi godine nakon, Baturina u rašlje englezima na svjetskom prvenstvu.

Toni Fruk: "Razmontirat ćemo ih na svakom dijelu terena" . - Rezultat 5:0. Marko Livaja:" Ima sljedeća sezona".
kuntakinte
kuntakinte
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.11.2020.
Poruka: 907
17. lipnja 2026. u 22:47

Apropo Pirića, klub bi profitira njegovin ulaskom u klub isključivo uz smjenu Bilića.

Taj šta takne uništi.

Toni Fruk: "Razmontirat ćemo ih na svakom dijelu terena" . - Rezultat 5:0. Marko Livaja:" Ima sljedeća sezona".
Robert De niro
Robert De niro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 2.686
17. lipnja 2026. u 22:54

kuntakinte je napisao/la:

Pade mi na pamet vrhunska analiza dvanaestog novinara di je reka da Baturina nikad neće biti top igrač. 

 

Evo, dvi godine nakon, Baturina u rašlje englezima na svjetskom prvenstvu.

Vidi cijeli citat

Meni je jača izjava Prgavog da je Krovinovic bolji od Baturine nego da ce bit 15 bodova viška za nas

ZELJAN UTAKMICA SRIDOM 🎶🏟️
  • Najnovije
  • Najčitanije