HNK Hajduk Split 2026./2027.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.595
jučer u 19:25

Dubi_bj je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

Hajduk odmah demantirao..

Ali svejedno više smo jednadžba sa mnogo nepoznanica nego brojevima 

Vidi cijeli citat

Bolje da nisu demantirali nista. Ako je zna par tjedana prije kraja sezone da je bivši koji kurac je igra zadnje dvi utakmice 90 minuta

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
jučer u 19:26

Gimli91 je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

klasični manipulatorski ološ otkad je prika otiša s funcije sd-a, ne nismo sigurno informirali Huga. 

koji bijedni jadnik

Vidi cijeli citat


Tomo udara od kad su otišli Mijo i sr Nejasmic ,da budemo malo ipak precizniji.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.949
jučer u 19:27

Gimli91 je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

klasični manipulatorski ološ otkad je prika otiša s funcije sd-a, ne nismo sigurno informirali Huga. 

koji bijedni jadnik

Vidi cijeli citat


Nije vidio na sluzbenim stranicama.

Promaklo mu, treba vidjet dal Krov zna da je i on otpisan

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.293
jučer u 19:28

Krov već 4 sezone igra kao da je otpisan pa mu ovo nije bio šok.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 113
jučer u 19:37

Od kad me Hajduk blokirao na Twitteru, nemam više pristupa Hajduk authentic. Ne mogu saznati istine iz kluba 🥲

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
jučer u 19:41

Gordan13 je napisao/la:

Opa šta je ovo čelnici Našeg Hajduka idu na podkast iza pjace zakazano 24.6 u 17 sati 

Vidi cijeli citat

Jedva čekan! Zanima me koliko pitanje će se priskočit

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.567
jučer u 19:54

Gordan13 je napisao/la:

Opa šta je ovo čelnici Našeg Hajduka idu na podkast iza pjace zakazano 24.6 u 17 sati 

Vidi cijeli citat

Ako može pitanje iz publike?

Kada će i oni početi sudjelovati kao vlasnici i upravitelji operativno u radu kluba?

I kako misle da je sada rezultat i strategija važna od 27-31,i što se desilo sa onim prošlom od Lukše?koliko ono naslova prvak ćemo osvojiti i koliko puta igrati Ligu prvaka??

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 515
jučer u 19:57

već imaju par kobasica od pitanja dosta, koliko sam vidio

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.762
jučer u 19:59

maestro82 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Ima tko puni članak Gabelića s 24 sata?

Vidi cijeli citat

Hajduk odmah demantirao..

Ali svejedno više smo jednadžba sa mnogo nepoznanica nego brojevima 

Vidi cijeli citat

Bolje da nisu demantirali nista. Ako je zna par tjedana prije kraja sezone da je bivši koji kurac je igra zadnje dvi utakmice 90 minuta

Vidi cijeli citat

Uvjeren sam da je znao, zato je i napisao nakon zadnjeg kola, vidimo se nagodinu...

A vjerujem da je igrao kako bi ga mogli eventualno nekome uvaliti...

Ali, nema tako glupih skauta kao naših očito nigdje...

Ili nesposobne uprave...

Gledam Moufi se prodao za 500 tisuća evo nekidan, mi kad je odlazio naravno ga morali pokloniti...

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 20:04

Mogu misliti sto ce to biti na Iza Pjace 24.6.

S jedne strane Jure "udruga samo provodi izbore" Vrdoljak i Danko "ZTD brani vlasnicima poduzeca da se mijesaju u poslovanje svojih firmi" Radaljac, a s druge strane apartmandzija, vaterpolist/huligan i bubnjar.

Ocekujem da ce se u jednom trenutku voditelji poceti zvaliti s gostima, a mozda padnu i orgije.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije