HNK Hajduk Split 2026./2027.

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.576
danas u 08:01

Bila bandira je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

🚨 EXCLUSIVE: #Hajduk Split have shown interest in #Molde winger Caleb Zady #Sery.

 

The #Croatian club are exploring a deal structured as an initial loan with an option to buy worth €1.3m. Talks are at an early stage. 👀🇭🇷

Izvor: neki random account sa twittera

Vidi cijeli citat


Samo nam treba još jedan napadač koji zabija svake prijestupne.

Vidi cijeli citat

Lik je u Vojvodini imao brutalnu sezonu 

Profilno podsjeća na Kuassia.

Brz odličan dribling,dobro čuva loptu kad je dobije u noge.

Rekao bih bolja i stabilnija verzija Bambe

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 536
danas u 08:17

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Bilićev sin
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
danas u 08:21

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat


Nekad trebas igraca jer trebas igraca za tu sezonu i ulazis u rizik posudbe i "razvijas" ga za nekog drugoga i molis se bogu da ce ta sezona kod tebe biti ekstra. Nije nuzno da ako postoji opcija otkupa da ces isto i uciniti. I ako i ucinis to vrlo vjerojatno je zato jer je presao igricu u toj sezoni na posudbi.

Gle, rekao je i Graf da ce biti i starijih igraca i posudbi tako da nijedan tip transfera i dolazaka nije iskljucen

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.576
danas u 08:42

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.295
danas u 08:48

Što bi radije?

Kupili Bambu (ili sličnog, možda boljeg ili goreg) za 500/600k?

Ili posudili Almenu (možda boljeg ili goreg)? Pa ga ne mogli zadržati.

Pod uvjetom da imaš 600k.

Ja sam uvijek za Almene.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
danas u 08:48

Da bar ovu igračinu dovedemo

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 536
danas u 08:52

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat

Svako s mozgom u glavi nebi dovodio Huga osim glupe hajdučije, čovik se ostavio nogometa u glavi

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.778
danas u 08:55

Dugarry u skoku je napisao/la:

Što bi radije?

Kupili Bambu (ili sličnog, možda boljeg ili goreg) za 500/600k?

Ili posudili Almenu (možda boljeg ili goreg)? Pa ga ne mogli zadržati.

Pod uvjetom da imaš 600k.

Ja sam uvijek za Almene.

Vidi cijeli citat

Naravno da je uvijek bolje kupiti, ali ako pogodiš igrača, jer ćeš zaraditi na njemu...

Ali nisu loše ni posudbe igrača koji ti evidentno dižu ekipu, kao Almena što je bio pogodak (ako nemaš rješenja u svom rosteru ni približna)

Ovaj lik je ubijao u Vojvodini, zabijao neke jako lijepe golove, imao dvoznamenkasti broj i golova i asistencija, brz je, dribler, okomit, sviđa mi se po profilu...

Želim stopere koji su čvrsti i uz koje ne voliš igrati kad si špica, želim bočne koji idu gore dolje, imaju moć ponavljanja i centaršut odličan, želim zadnjeg veznog koji uzima lopte i trči, želim prednje vezne koji su jaki 1 na 1, okomiti, asistiraju, zabijaju...Želim krila koja su brza, dribleti, opasni 1 na 1...

Ne želim krilo koje ne može nikoga proći ni veznog koji dodaje prvom do sebe...jer si onda nemoćan

 

1950bjelovar
1950bjelovar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 4.851
danas u 08:55

LazialZD je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

I izašle su točne satnice odigravanja prvog pretkola EL 

Hajduk će domaću utaknicu protiv Žiline igrati 9.7 u 19:00 sati 

Gostujuću utaknicu u Slovačkoj će igrati 16.7 u 20:30 sati

Vidi cijeli citat

Usrid lita u 7 uri, taman da litnji Bamba se raspameti

Vidi cijeli citat

Ako zaigra Bamba, sigurna ti je oklada 0-3

navijač11
navijač11
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2025.
Poruka: 246
danas u 08:57

Opet nasi problemi sa slaganjem momcadi, razne spekulacije a nista konkretno... sve manje vremena za uigravanje a sluzbene tekme sve blize

  • Najnovije
  • Najčitanije