HNK Hajduk Split 2026./2027.

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.295
danas u 09:01

navijač11 je napisao/la:

Opet nasi problemi sa slaganjem momcadi, razne spekulacije a nista konkretno... sve manje vremena za uigravanje a sluzbene tekme sve blize

Vidi cijeli citat

Kako Žilina stoji, jel posložena? Prodaju li šta? Kupuju? Treba li im šta? Oni su posloženi svake sezone od prvog dana priprema?

Valjalo bi njihov model primjeniti.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.961
danas u 09:09

Napokon utakmica.

Maknut malo misli od Pirića, pojacanja i gluposti.

Igrat cemo prvo poluvrijeme kao Liverpool, drugo kao City.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 09:11

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

 

Revolucija i giljotina !
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
danas u 09:12

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
danas u 09:14

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.122
danas u 09:20

Poljska prevara ide jako cuj zady sery hahahhaha 

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 09:22

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat

Izjava dostojan pandan izjavi da je Livaja najbolji igrač Hajduka svih vremena 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 09:25

anetisi je napisao/la:

Bulevar je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Koji je smisao posudbe lika kojeg bi onda platio 1.3 milijuna eura kad dogodine bude punio 27god. Jeftinije bi bilo dovest slobodnu klasu za 500-600 plaće

Ne virujen u taj twit

Vidi cijeli citat

Ponukani našim poslovnim modelima da više fulamo nego pogodnimo, pa onda imaš situaciju da smo uzeli igrača Valencije kao klasu za pašnjake HNl sad ga ne možemo ni pokloniti bez našeg plaćanja.

Vidi cijeli citat


Ova prica sa Hugom se moze vezati na pricu o drugoligaskim igracima od neki dan. Podcjenjivanje...

Znaci, jasno podcjenjivanje lige i precjenjivanje svojih mogucnosti. Hrvatska je za Spanjolsku cetvrta liga, a on izgleda nije ni za tu cetvrtu ligu, ne nogometnim znanjem nego pristupom nogometu i ovoj ligi.

Inace HNL trenutno ima samo jednog 'top tier igraca', a taj se lagano gasi i ide prema kraju karijere. 

Vidi cijeli citat


Ajme patetike... Dok se za Stojkovića, Belja i Domingueza nakon brutalnih sezona licitira s 10+ milja eura za otkup njihovih ugovora ti govoriš kako je samo ML top tier igrača. Eto, zato ga je htio tko ono, Venezia, friški talijanski prvoligaš? 

Vidi cijeli citat


Koja patetika? Usrali ste Hajduk sa tim brojenjem novaca !

Ja govorim o nogometu, tehnici i nogometnoj inteligenciji a ne novcima ! 

Ma koliko on trenutno bio los i koliko se vi trudili, to momku nemozete ukrasti!

Beljo, Stojkovic,... :) a s kim ja raspravljam majko Bozja.

 

 

 

Revolucija i giljotina !
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 536
danas u 09:25

vidim ćemo oće li krov i hugo zaigrat u današnjoj prijateljskoj

Bilićev sin
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.681
danas u 09:28

Sektor - H je napisao/la:

Teška su vrimena za klub. A teška vrimena, kako kod kluba tako i u privatnom životu pojedinca - pokažu pravo lice njegovog okruženja.

Jel to dnovinar, njegov dobronamjerni ili zlonamjerni susjedi ili ipak lik šta slavi pad posjete, pretplata i članova uz poraze u konačnici je isto.

Štakor ostaje štakor.

A kad dođe dobro vrime, štakora triba stavit na njegovo misto.

Vidi cijeli citat


 

 

Dandan dada dan dan

 

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
  • Najnovije
  • Najčitanije