Hajdukovac27 je napisao/la:
Tobol Kostanay je napisao/la:
Kakve sve mentalne vratolomije necu procitati da bi se pokusalo opravdati ovo rasulo od kluba.
Dovodimo sporog stopera, ali forumski apologeti su se dovitljivo sjetili da ako je bio spor u Nizozemskoj, u HNL-u ce biti brz!
Kao i Edgar Gonzalez. On je bio spor u Spanjolskoj, ali kada je dosao kod nas nismo ga mogli pratiti golim okom kad bi krenuo u sprint!
Vidi cijeli citat
Prije svih tih komentara volio bi da netko izdvoji 4-5h svog zivota i pogleda 3-4 njegove utakmice.
Da se onda komentira, mi smo ovdje zakljucili da je brz il spor u 1h googlanja.
Smiješno, možda i je najsporiji na svijetu, al kako to znat ako se prije 2h nije uopce znalo da je u ikakvim kombinacijama.
Izbaciti ce Mate nesto. Radit ce ovi tjedan prekovremeno