HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 14:06

CoccoBill je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Volin kad struka na forumu preuzme odgovornost, stavi muda na panj i proglasi igrača promasajem. 

Ista ona koja je Almenu radi statistike proglasila panjem prije potpisa. 

Vidi cijeli citat

 
S kime se ti svađas?

Vidi cijeli citat


Koko na forumu smo. Samo opušteno i bez nervoze  

Opali minus ka i ranije. 

Vidi cijeli citat
 


Znam da smo na forumu zato mi je i krivo što ti ovdje s alealeštinom gubiš vrijeme, a imaš znanja za više .

A sto se tice minusa i pluseva, nisan znao odrasli ljudi pate za lajkovima. Mislio sam da je to samo slucaj kod mog necaka iz 6c.

Vidi cijeli citat


S.kime se ti svađas? LOL

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 14:06

kancelskis je napisao/la:

Mogli smo dovest prpica na posudbu npr umjesto ove nizozemske prevare koji je igro za klub koji je primio 85 golova i ispo iz lige kao zadnji...

sad je nizozemska liga cudo a jucer se isprdavali sa nejasmicem koji je tamo jedan od najboljih veznih igraca

Vidi cijeli citat

Al onda nebi drugima razvijali igrače? 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 409
danas u 14:11

Ne valja kada dovodimo, ne valja kada ne dovodimo 😂😂

Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 409
danas u 14:17
Ivica Pirić: ''Službena ponuda poslana je u ponedjeljak predvečer na dvije adrese, predsjedniku Nadzornog odbora Ljubi Pavasoviću Viskoviću i predsjedniku Uprave Ivanu Biliću. Sada čekamo njihovo očitovanje, a nakon toga spremni smo odmah potpisati ugovor.
Hajduk će kroz ovaj ugovor dobiti značajno više od zajamčenih dva milijuna eura godišnje zahvaljujući dogovorenim postocima od poslovanja koje će WhiteBit ostvarivati s velikim europskim kompanijama. Ne mogu govoriti o konkretnim postocima, ali mogu reći da bi Hajduk od toga mogao vrlo ozbiljno profitirati. Sve je spremno za financijsko jačanje kluba, a to je prvi preduvjet za stvaranje momčadi sposobne boriti se za naslov prvaka i biti konkurentna na europskoj sceni.
Pričekajmo službeno očitovanje Hajduka. Ono što mogu reći jest da smo spremni odmah krenuti u realizaciju svih planova, poglavito dovođenja pojačanja,.čim ugovor bude potpisan. Volodimir Nosov i ja u ovu smo priču ušli s jednim ciljem – pomoći Hajduku da ponovno postane financijski stabilan i rezultatski snažan klub. '
jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.806
danas u 14:17

Uskoci s ponosom objavljuju dolazak Gerga Lovrencsicsa na mjesto kordinatora omladinske škole do kategorije U13!

Bravo, sritno Gergotu

Čestitam!
Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 14:21

Nicolas Velez je napisao/la:

Ivica Pirić: ''Službena ponuda poslana je u ponedjeljak predvečer na dvije adrese, predsjedniku Nadzornog odbora Ljubi Pavasoviću Viskoviću i predsjedniku Uprave Ivanu Biliću. Sada čekamo njihovo očitovanje, a nakon toga spremni smo odmah potpisati ugovor.
Hajduk će kroz ovaj ugovor dobiti značajno više od zajamčenih dva milijuna eura godišnje zahvaljujući dogovorenim postocima od poslovanja koje će WhiteBit ostvarivati s velikim europskim kompanijama. Ne mogu govoriti o konkretnim postocima, ali mogu reći da bi Hajduk od toga mogao vrlo ozbiljno profitirati. Sve je spremno za financijsko jačanje kluba, a to je prvi preduvjet za stvaranje momčadi sposobne boriti se za naslov prvaka i biti konkurentna na europskoj sceni.
Pričekajmo službeno očitovanje Hajduka. Ono što mogu reći jest da smo spremni odmah krenuti u realizaciju svih planova, poglavito dovođenja pojačanja,.čim ugovor bude potpisan. Volodimir Nosov i ja u ovu smo priču ušli s jednim ciljem – pomoći Hajduku da ponovno postane financijski stabilan i rezultatski snažan klub. '

Vidi cijeli citat


Moze li netko javiti Bilkanu i Ljubi da pregledaju spam foldere ?

Revolucija i giljotina !
IP1110
IP1110
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.07.2023.
Poruka: 1.077
danas u 14:26
Bellygunner je napisao/la:

Ova većina šta nije produžila pretplate spada u onu seljačiju zbog koje mi se zgadilo ić na stadion ili su to ovi normalni kojima se zbog ovih drugih gadi ić na stadion? 

Vidi cijeli citat


Ja cekan da prođe 30.6 da mogu nać bolje misto na ulazu P
I ne dam da mi ljudi govore, znam da lažu od ljubomore. #prgavafamilija
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 14:27

jugoplastika je napisao/la:

Uskoci s ponosom objavljuju dolazak Gerga Lovrencsicsa na mjesto kordinatora omladinske škole do kategorije U13!

Bravo, sritno Gergotu

Vidi cijeli citat

Naš Grgo rijetko pozitivna priča oko Hajduka zadnjih nekoliko godina. 

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.144
danas u 14:29

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Bulevar
Bulevar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.08.2025.
Poruka: 1.113
danas u 14:31

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Plus bez citanja !

Revolucija i giljotina !
  • Najnovije
  • Najčitanije