HNK Hajduk Split 2026./2027.

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.560
danas u 14:33

Čekaj, ovi žele biti sponzori i kažu da će, ako Hajduk pristane, krenuti u realizaciju svih planova i pojačanja? Kakvih planova, tko će krenuti? Gdje još sponzorstvo funkcionira na takav način, da sponzor ide po pojačanja? Zapravo, da se sponzor uopće pita o tome? 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.005
danas u 14:33

HiSTerija je napisao/la:

Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k?

Vidi cijeli citat

misko je s placama puno manjima (bez obzira na inflaciju) od te u zadnjih 12 godina doveja (doslovno) kombije dobrih igraca, preproda ih za (doslovno) desetine milijuna eura, osvojia (doslovno) naramak trofeja.

nema smisla nabrajat....potrajalo bi.

da ne prican o drugim hnl klubovima.

samo na brodu budala se tih 300-400k s pravom i empirijski dokazano smije u hnl okvirima nazivat sićom umisto bogovskom hnl placom za bogovskog hnl stopera.

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.664
danas u 14:33

Što se stopera tiče, ja sam samo zadovoljan da ne igramo prvu europsku utakmicu sa Račijem, Skelinom ili nekim juniorom. 

Za dvije utakmice da se preživjeti, a možda Graf ima u vidu dovesti i još jednog stopera, da budu tri u rotaciji, jer ne vidi da je Marešić baš rješenje za svaku?

samohajduk.com
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.994
danas u 14:34

Jonah je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Tobol Kostanay je napisao/la:

HiSTerija je napisao/la:

Uremović je bija stoper koji je bija brz, čvrst u duelu i dobar u pozicioniranju i iako tehnički nesavršen košta nas je 900k godišnje. Kakvog stopera onda možemo dovest za 300-400k? Mislin da se odgovor sam nameće. Dinamo kad je dovea McKennu se forum struka sprdala sa tim transferom da je spor, loš na balunu i klasična sikira pa kakav im je ispa? 

Vidi cijeli citat


Imamo Skelina i Gabrica. Zasto bismo uopce morali dovoditi nekoga za 300-400k? Da bi ajducija na forumu mogla lagati samu sebe da je Van Škarenbeeck novi Van Dijk i da je iduca sezona nasa?

Vidi cijeli citat

Skelinu su od dva kolina ostalo 1 i kvarat a Gabrić je na U19 Euru sigurno do iza Žiline, a ako dobro prođu onda i iza Q2. 

Vidi cijeli citat


Onda ga se moglo i ne pustiti. Ne postoji obaveza pustanja igraca na U-natjecanja.

Vidi cijeli citat

Uskratit im igranje na prvenstvu? Jako korektno i motivirajuće

Vidi cijeli citat

I dobro za rast tržišne vrijednosti.

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.080
danas u 14:34

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Javljeno je Grafu aka Frani da se konsolidira s tobom po pitanju pojačanja, rekao je da će se javiti kroz dan dva jer je malo kratak s lovom, kaže da mu za tvoja pojačanja vrijedna 3 milje fali još 5 milja jer prvo mora vratiti 2 milje dugova od prošle sezone

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 129
danas u 14:34

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Jesu li na toj listi - Ivan Bašić, Perchyn Tyssa i Steven van der Sloot? Ako nisu ne valja lista

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 14:35

provincijalac je napisao/la:

Čekaj, ovi žele biti sponzori i kažu da će, ako Hajduk pristane, krenuti u realizaciju svih planova i pojačanja? Kakvih planova, tko će krenuti? Gdje još sponzorstvo funkcionira na takav način, da sponzor ide po pojačanja? Zapravo, da se sponzor uopće pita o tome? 

Vidi cijeli citat

Pa dobro, neće sponzor direktno ići po pojačanja. Vjerojatno se misli na to da će sudjelovat u poslovima u kojima bi sponzor pokrivao dio plaće igrača, to nije nešto neviđeno, to je i Tommy već radio

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.255
danas u 14:39

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Imate li vi kakvo profesionalno iskustvo u skautiranju i dovođenju igrača?

Hysen Memolla
Hysen Memolla
Moderator
Pristupio: 04.05.2020.
Poruka: 9.634
danas u 14:40

Magnuse opet si pocea divljat a onda cila tema ti replicira i stvara se kaos

Mislim da cu opet morat reagirat, a mislia sam da si naucia 😢

Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 14:41

qwerty je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Imate li vi kakvo profesionalno iskustvo u skautiranju i dovođenju igrača?

Vidi cijeli citat

Reka je čovik da je radio u Hajduku i da su ga potirali. Od tad ga okreće na krivu stranu

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
  • Najnovije
  • Najčitanije