HNK Hajduk Split 2026./2027.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.077
danas u 14:54

Može biti slika sljedećeg: ‎tekst "‎TOM ል TOPPIY MAG 28 TOMMY 36 愛 32 5SPIRT . SPORT HNKHAJDUKSPLIT HNK HAJDUK SPLIT ض ALLFIGTSRESERVED ALLRIGHTS RESERVED:‎"‎

Oni su spremni za 18:15, a gdje ste vi? Opet ločete, šmrčete i prčite kurvetine? Svaka vam čast, Božji blagoslov svima i ugodan dan.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.255
danas u 14:55

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Neka ne dovode škartove da popune roster, bolje da pričekaju Pirićeve milijune.

Neka dovedu koliko je potrebno za proć Žilinu i onog nakon Žiline.

3 milijuna nije puno, i meni bi bio izazov, ali može se složiti ekipa, neka se posavjetuju samnom.

Fali stoper, desni bek ako/kad ode Sigur, zadnji vezni i oba krila.

Sa tri milijuna bih se i ja namučio, ali da se pronaći, već imam listu, posebice to što je sam Zvonarek polovica toga.

Vidi cijeli citat


Imate li vi kakvo profesionalno iskustvo u skautiranju i dovođenju igrača?

Vidi cijeli citat

Reka je čovik da je radio u Hajduku i da su ga potirali. Od tad ga okreće na krivu stranu

Vidi cijeli citat


Eh peh.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 14:55

kraajki je napisao/la:

Može biti slika sljedećeg: ‎tekst "‎TOM ል TOPPIY MAG 28 TOMMY 36 愛 32 5SPIRT . SPORT HNKHAJDUKSPLIT HNK HAJDUK SPLIT ض ALLFIGTSRESERVED ALLRIGHTS RESERVED:‎"‎

Oni su spremni za 18:15, a gdje ste vi? Opet ločete, šmrčete i prčite kurvetine? Svaka vam čast, Božji blagoslov svima i ugodan dan.

Vidi cijeli citat

Fali im jedan

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 130
danas u 14:57

Imam neki feeling za osjećaj da će Van Hoorenbaack biti bolji čak i od Fomitchowa.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 294
danas u 14:59

Ne mogu drugo je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

Ovaj Pirke vam je teška babetina, svaka 2 dana preko Šole u medijima ili najavljuje ili priča kome i kad je posalo ponudu.

Sljedeće očekujem logove s mail servera i screenshotove na naslovnici SNa.

 

Vidi cijeli citat

Ne sjecam se kad sam ovako nešto neozbiljno vidio u poslovnom svijetu.

Vidi cijeli citat

lera, kraga, peki i mali stambi su ti zahvalni sta si ih zaboravija.

Vidi cijeli citat

Ne možeš im ni kopačke čistiti.

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.077
danas u 15:01

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

kraajki je napisao/la:

Može biti slika sljedećeg: ‎tekst "‎TOM ል TOPPIY MAG 28 TOMMY 36 愛 32 5SPIRT . SPORT HNKHAJDUKSPLIT HNK HAJDUK SPLIT ض ALLFIGTSRESERVED ALLRIGHTS RESERVED:‎"‎

Oni su spremni za 18:15, a gdje ste vi? Opet ločete, šmrčete i prčite kurvetine? Svaka vam čast, Božji blagoslov svima i ugodan dan.

Vidi cijeli citat

Fali im jedan

Vidi cijeli citat


Golman je bio na sparingu, pripreme za večernji izlazak.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.001
danas u 15:02

samočitam je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

samočitam je napisao/la:

CROphantom93 je napisao/la:

Ovaj Pirke vam je teška babetina, svaka 2 dana preko Šole u medijima ili najavljuje ili priča kome i kad je posalo ponudu.

Sljedeće očekujem logove s mail servera i screenshotove na naslovnici SNa.

 

Vidi cijeli citat

Ne sjecam se kad sam ovako nešto neozbiljno vidio u poslovnom svijetu.

Vidi cijeli citat

lera, kraga, peki i mali stambi su ti zahvalni sta si ih zaboravija.

Vidi cijeli citat

Ne možeš im ni kopačke čistiti.

Vidi cijeli citat

spocitavati "neozbiljnost" bilo kome u kontekstu biciklistickog hajduka je ka da se kurva sa spolnim bolestima ruga i iscudjava narkomanima s hepatitisom.

inace, nije uopce sporno da su spomenuti teletabisi za mene poslovne gromade.

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.175
Duje
Duje
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2024.
Poruka: 85
danas u 15:05

FraneZeravica je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Stoper je tu. Očekujen šesticu i dva krila za sad. 

Vidi cijeli citat


Da bar jedno krilo dovedemo ovaj tjedan...

Vidi cijeli citat

E kao nećemo krilo i veznog

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.959
danas u 15:06
No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
  • Najnovije
  • Najčitanije