HNK Hajduk Split 2026./2027.

MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.782
danas u 15:26

Hajdučko pojačanje...

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
danas u 15:27

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.782
danas u 15:28

Kinez-i-olog je napisao/la:

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

Vidi cijeli citat

Daj Kine izvor srca ti, nemoj ovako

Kolpat će me. Vruće je

[uredio MakiST1950 - 23. lipnja 2026. u 15:28]
UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 15:29

Kinez-i-olog je napisao/la:

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

Vidi cijeli citat

A dobro mogu i ja napisat na Facebook da sam Jeffu Bezosu poslao izdašnu ponudu za Amazon... Isto je to sve neozbiljno

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 12
danas u 15:29

MakiST1950 je napisao/la:

Hajdučko pojačanje...

Vidi cijeli citat



Ja ovo više ne razumin da se vječno dovlače neki livi igrači za jebeno dobre novce za HNL standarde šta je neko napisa, uspije jedan u 10 u Hajduku a i taj uspjeh je relativan.

Nema liga smisla uopće kad svi trče vani spalit ogromne novce na igrače koji ne mogu nit HNL igrat nit služe ičemu pošto ih 99% ode na raskid ili mukti.

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 15:29

MakiST1950 je napisao/la:

Hajdučko pojačanje...

Vidi cijeli citat

Pa nije igrao sam

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
MKND
MKND
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.05.2025.
Poruka: 1.154
danas u 15:31

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

Vidi cijeli citat

Daj Kine izvor srca ti, nemoj ovako

Kolpat će me. Vruće je

Vidi cijeli citat

https://dalmatinskiportal.hr/hajduk-potvrdio-primili-smo-pismo-namjere-od-strane-tvrtke-whitebit?fbclid=IwY2xjawSnab5leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR5tH6h8hRN32GcsEcFWsILsLYb1vZo-Y0UlejDBREXmDVXYXhA4HtcAvfaXrA_aem_nCI5Dl99Rc9kR1IkPIRE5g

 

"Odgovornost trenera može se tražiti tek kada je sustav iznad njega stabilan."
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
danas u 15:31

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

Vidi cijeli citat

A dobro mogu i ja napisat na Facebook da sam Jeffu Bezosu poslao izdašnu ponudu za Amazon... Isto je to sve neozbiljno

Vidi cijeli citat


nije napisa na facebook nego potvrdija novinaru

sta je to manje sluzbeno nego kad neko iz kluba potvrdi nesto tako?

znaci laze da je poslano, a nije?

a dobro 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 804
danas u 15:32

Piric komuncira na nacin kako novinari pisu u kontekstu Hajduka, uz ponudu, on mora i javno iskomunicirat da ju je poslao, ocito on kao i novinari misli da je odi takva publika i da reagira na taj tip komunikacije,neznam mozda su i u pravu

[uredio Lionheart - 23. lipnja 2026. u 15:32]
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.161
danas u 15:32

MKND je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

znaci ponuda ipak stigla?

ovo se objasnjavalo da je to PR potez, da nikakve ponude nece ni bit

i da, logicno, nece bit nista od toga

kako sad to jbt

Vidi cijeli citat

Daj Kine izvor srca ti, nemoj ovako

Kolpat će me. Vruće je

Vidi cijeli citat

https://dalmatinskiportal.hr/hajduk-potvrdio-primili-smo-pismo-namjere-od-strane-tvrtke-whitebit?fbclid=IwY2xjawSnab5leHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZA80MDk5NjI2MjMwODU2MDkAAR5tH6h8hRN32GcsEcFWsILsLYb1vZo-Y0UlejDBREXmDVXYXhA4HtcAvfaXrA_aem_nCI5Dl99Rc9kR1IkPIRE5g

 

Vidi cijeli citat


ne znaci to nista, mozda i klub laze da je primija

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
  • Najnovije
  • Najčitanije