Vidi cijeli citat
misko je s placama puno manjima (bez obzira na inflaciju) od te u zadnjih 12 godina doveja (doslovno) kombije dobrih igraca, preproda ih za (doslovno) desetine milijuna eura, osvojia (doslovno) naramak trofeja.
nema smisla nabrajat....potrajalo bi.
da ne prican o drugim hnl klubovima.
samo na brodu budala se tih 300-400k s pravom i empirijski dokazano smije u hnl okvirima nazivat sićom umisto bogovskom hnl placom za bogovskog hnl stopera.
Vidi cijeli citat
Nije rijeka toliko daleko s placama od nas. Odnosno, s info s kojima baratan, na papiru jesu, ali misko daje ispod stola masu za place tako da kad se zbroji dodu do cca 2m manje od nas.
On zeli prodat rijeku posto poto, bilo je par zainteresiranih zadnjih godina, to krene u smjeru prodaje i onda propadne jer kad se zakljuci monitoring kluba vidilo bi se da je proracun ipak veci nego sta je to prikazano na papiru.
Djelomice je offtopic ali referiran se na usporedbu placa nas i njih, s tin da u konacnici stoji dio da bolje pogode s igracima