HNK Hajduk Split 2026./2027.

RealnoStanje2211
RealnoStanje2211
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2025.
Poruka: 558
danas u 15:43

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

#PodrškaGarciji - Navijan srcen, gledan glavon. Pišen kako objektivno vidin stvari, nekad u manjini, nekad u većini - HŽV
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 15:44

Ako uđu ovi novci u klub valjalo bi podebljati otpremninu Garciji

Ne ispunjava svoju svrhu ako bi opet nekome bilo lako smjenjivati iz hira jer mu taj iznos ne znaci puno

[uredio FranckConstanzaZolja - 23. lipnja 2026. u 15:44]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.189
danas u 15:44

MKND je napisao/la:

"Kako doznajemo iz neslužbenih izvora, Ukrajinci nude dva milijuna godišnje u razdoblju od pet godina (ukupno deset milijuna eura).  Za razliku od onog što se špekuliralo, Ukrajinci ne traže nikakvo mjesto u Upravi niti Nadzornom odboru Hajduka. Ono što traže jest reklama na prednjoj strani Hajdukovog dresa.

Ovakvo sponzorstvo bilo bi najveće u povijesti Splićana. Dosadašnji sponzor na prednjoj strani dresa, Tommy, uplaćivao je na konto toga oko 700 tisuća eura godišnje. U klubu su ocijenili da je ponuda korektna i uskoro će donijeti odluku o tome hoće li je prihvatiti."

Silov / Index.hr

Vidi cijeli citat

Sve je to lipo, al di su oni bonusi? 🤭

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.189
danas u 15:45

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

Vidi cijeli citat

Pa ima mista, zašto ne? 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 15:46

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

Vidi cijeli citat

Ove godine ističe 5+5 ugovor s Tommyem, a i odkud taj iznos, tamo malo prije Silov piše 700k godisnje?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.661
danas u 15:49

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

Vidi cijeli citat

Ove godine ističe 5+5 ugovor s Tommyem, a i odkud taj iznos, tamo malo prije Silov piše 700k godisnje?

Vidi cijeli citat


U financijskim izvještajima piše da je novac od sponzorstva 600 i nešto tisuća. To se podudara sa Silovovih 700k godišnje

samohajduk.com
SemperFidelisHajduku
SemperFidelisHajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.12.2024.
Poruka: 649
danas u 15:51

Vidim nova trening oprema. Ubrzo će i dresovi nadam se

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.116
danas u 15:51

majing je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

RealnoStanje2211 je napisao/la:

Tommy nam isto plaća 1,8 milijuna godišnje sponzorstvo na dresu. Što smo dobili ako odsad bude pisalo WhiteBit, financijski ista stvar? Sumnjam da ćemo imat 2 glavna sponzora na dresu koja će oba plaćat 2 milijuna 

Vidi cijeli citat

Ove godine ističe 5+5 ugovor s Tommyem, a i odkud taj iznos, tamo malo prije Silov piše 700k godisnje?

Vidi cijeli citat


U financijskim izvještajima piše da je novac od sponzorstva 600 i nešto tisuća. To se podudara sa Silovovih 700k godišnje

Vidi cijeli citat

Što je s ostalim manjim sponzorima?

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.001
danas u 15:51

karolpraženica je napisao/la:

MKND je napisao/la:

"Kako doznajemo iz neslužbenih izvora, Ukrajinci nude dva milijuna godišnje u razdoblju od pet godina (ukupno deset milijuna eura).  Za razliku od onog što se špekuliralo, Ukrajinci ne traže nikakvo mjesto u Upravi niti Nadzornom odboru Hajduka. Ono što traže jest reklama na prednjoj strani Hajdukovog dresa.

Ovakvo sponzorstvo bilo bi najveće u povijesti Splićana. Dosadašnji sponzor na prednjoj strani dresa, Tommy, uplaćivao je na konto toga oko 700 tisuća eura godišnje. U klubu su ocijenili da je ponuda korektna i uskoro će donijeti odluku o tome hoće li je prihvatiti."

Silov / Index.hr

Vidi cijeli citat

Sve je to lipo, al di su oni bonusi? 🤭

Vidi cijeli citat

nije pirke tija rec u novine ali bonusi su 3mil ako odjebe bilic, 5mil ako odjebe NO i 10mil ako odjebu biciklisti.

 

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.126
danas u 15:55

ako je istina da nema uvjeta za sponzorstvo izuzev reklame onda je ovo jedan mali igrokaz di se kao nešto važe i već je spreman dres Dialla i poruke dobrodoslice uz švedski stol i uzvanike 

btw ,posipan se pepelom, nisan ocekiva nikakvu ponudu s obzirom na specifičan izbor nastupa Pirica i objava i poruka generalno 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije