Nicolas Velez je napisao/la:
Ivica Pirić: ''Službena ponuda poslana je u ponedjeljak predvečer na dvije adrese, predsjedniku Nadzornog odbora Ljubi Pavasoviću Viskoviću i predsjedniku Uprave Ivanu Biliću. Sada čekamo njihovo očitovanje, a nakon toga spremni smo odmah potpisati ugovor.
Hajduk će kroz ovaj ugovor dobiti značajno više od zajamčenih dva milijuna eura godišnje zahvaljujući dogovorenim postocima od poslovanja koje će WhiteBit ostvarivati s velikim europskim kompanijama. Ne mogu govoriti o konkretnim postocima, ali mogu reći da bi Hajduk od toga mogao vrlo ozbiljno profitirati. Sve je spremno za financijsko jačanje kluba, a to je prvi preduvjet za stvaranje momčadi sposobne boriti se za naslov prvaka i biti konkurentna na europskoj sceni.
Pričekajmo službeno očitovanje Hajduka. Ono što mogu reći jest da smo spremni odmah krenuti u realizaciju svih planova, poglavito dovođenja pojačanja,.čim ugovor bude potpisan. Volodimir Nosov i ja u ovu smo priču ušli s jednim ciljem – pomoći Hajduku da ponovno postane financijski stabilan i rezultatski snažan klub. '