HNK Hajduk Split 2026./2027.

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.666
jučer u 22:30

ŠubiDubi je napisao/la:

majing je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat


Bennacer. Ali nije se naigrao ove sezone. 

Ostalo je raštrkano. Ovisi kakav te tip zanima. Više možeš izučavati iz: 

https://samohajduk.com/2026/06/04/analitika-sezone-2025-26-def-i-cen-vezni/

 

Vidi cijeli citat


Crepulja u sve 3 kategorije kotira visoko, mana su mu jedino godine. (32) 

Zanima me jel ima materijala za nas na toj poziciji, a da su iz Hnla.. Kavelj? Subotić? 

Vidi cijeli citat


Vjerojatno bi nam samo Radošević bio zanimljiv jer je besplatan, inače mislim da Graf traži vani. 

samohajduk.com
Nicolas Velez
Nicolas Velez
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.05.2024.
Poruka: 410
jučer u 22:34

Zvonimir Kozulj se danas umirovio sa 32 godine.

Doveden je iz Sirokog Brijega u Hajduk za 200 000eura a prodan za 300 000 u Pogon.

Za Hajduk je odigrao 65 utakmica zabio 4 gola i dodao 9 asistencija.

bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 147
jučer u 22:36

Bunker, slazen se, ali to je na klubu da napokon slozi neki plan za god, dvi i vide koja in je solucija najisplativija. 

Jer sta si reka, bilo bi tipicno hajducki rijesit se mozda ivusica jer je preskup za klupu i onda prodat silica na lito i eto nas bez golmana.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 554
jučer u 22:41

HiSTerija je napisao/la:

Garcia kaže u izjavi iza utakmice da su ovu sezonu podigli intenzitet treninga, nadan se da je to najviše zato šta očekuju dolazak igrača koji će to moć pratit čitavu sezonu i da će se taj veći intenzitet prelit i na utakmice. 

Vidi cijeli citat

Bravo, odlično, ajde danas je lip dan.

Nizozemska kornjača, ukrajinska pirja i demoliranje na pripremama, lip dan šta je je

Bilićev sin
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 554
jučer u 22:42

majing je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

majing je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat


Bennacer. Ali nije se naigrao ove sezone. 

Ostalo je raštrkano. Ovisi kakav te tip zanima. Više možeš izučavati iz: 

https://samohajduk.com/2026/06/04/analitika-sezone-2025-26-def-i-cen-vezni/

 

Vidi cijeli citat


Crepulja u sve 3 kategorije kotira visoko, mana su mu jedino godine. (32) 

Zanima me jel ima materijala za nas na toj poziciji, a da su iz Hnla.. Kavelj? Subotić? 

Vidi cijeli citat


Vjerojatno bi nam samo Radošević bio zanimljiv jer je besplatan, inače mislim da Graf traži vani. 

Vidi cijeli citat

Ako ćemo igrat 433 ja bi zuju doveo ka rotaciju za malu plaću, žaper je gotov, tu nema ničega 

Bilićev sin
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.404
jučer u 22:45

Nisam gledao utakmicu, kakave je zaper bio ?

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.625
jučer u 23:06

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat

Vama na šestici iz HNL-a treba igrač kao Pozo. 

bocko11
bocko11
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 147
jučer u 23:07

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

Nisam gledao utakmicu, kakave je zaper bio ?

Vidi cijeli citat


Nula, nista, niente..

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 554
jučer u 23:18

perkut je napisao/la:

ŠubiDubi je napisao/la:

Ko je najbolja šestica Hnla? Ima vas tu statistički i metrički pametnih. Izuzev Mišića.. 

Vidi cijeli citat

Vama na šestici iz HNL-a treba igrač kao Pozo. 

Vidi cijeli citat

Pozo je precijenjen i skup za nas, ima na tržištu takvih slobodnih veznih koliko hoćeš, doći će nama ovaj tjedan očito i krila i šestice

Bilićev sin
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.230
jučer u 23:58

dsadasa je napisao/la:

Majko mila ko nama nosi 7-icu, ali kad vidim ko mu je predao taj broj ipak izgleda ko dostojna zamjena

Vidi cijeli citat


Toliko ti je bitan broj da nisi ni znao tko ga je nosio?

[uredio Leader - 24. lipnja 2026. u 00:00]
  • Najnovije
  • Najčitanije