HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 411
danas u 11:55

ako pare dodju uopce se ne bih fokusirao na igrace nego saniranje dugova, ali dobro racunam da cemo od prodaje namaknuti jos 10 milijuna pa ce se naci nesto i za nove igrace

)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.685
danas u 11:56

Veliki minus ako se sponzor ne bude miša u vlasničku strukturu.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
navijač11
navijač11
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.08.2025.
Poruka: 247
danas u 11:56

Šego opet pokazuje koliko je opasan po gol protivnika... nadat se da ce to GG uspit iskombinirat jer kako on znao rec igrat ce ko dobro trenira, a na pocetku je rekao da je Livaja dosao dobro pripremljen i da dobro radi... opet ce bit raznorazne kombinatorike 

Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.974
danas u 11:58

Ivan0601 je napisao/la:

ako pare dodju uopce se ne bih fokusirao na igrace nego saniranje dugova, ali dobro racunam da cemo od prodaje namaknuti jos 10 milijuna pa ce se naci nesto i za nove igrace

Vidi cijeli citat


Prema izjavama njih boli briga za te dugove.

Vjerujem da se tim parama nece sanirat dugovi nego ce se jurišat u boj.

Sam Piric je izjavio da dugove nisu oni napravali i nisu oni krivi za njih, to ce se pokrivat iz nekih drugih fondova.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.581
danas u 12:00

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 8
danas u 12:03

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.201
danas u 12:07

navijač11 je napisao/la:

Šego opet pokazuje koliko je opasan po gol protivnika... nadat se da ce to GG uspit iskombinirat jer kako on znao rec igrat ce ko dobro trenira, a na pocetku je rekao da je Livaja dosao dobro pripremljen i da dobro radi... opet ce bit raznorazne kombinatorike 

Vidi cijeli citat

Gušt je slušati momka kad daje izjave a bome i kako igra zadnjih god dana.

Nije prepotentan, smiren je i nema tu glume.

Radnik samo takav, samo jako Šegol 💪

[uredio LazialZD - 24. lipnja 2026. u 12:09]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.581
danas u 12:13

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

Vidi cijeli citat

I dobio novi stadion i najbolji kamp u RH.

A mi nemamo za travnjak na pomoćnom terenu.

Wickerman11
Wickerman11
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 8
danas u 12:21

Dubi_bj je napisao/la:

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

Vidi cijeli citat

I dobio novi stadion i najbolji kamp u RH.

A mi nemamo za travnjak na pomoćnom terenu.

Vidi cijeli citat

I umalo ispao iz lige

Shogun
Shogun
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.01.2024.
Poruka: 288
danas u 12:27

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Wickerman11 je napisao/la:

Dubi_bj je napisao/la:

Sve dam samo uspješnu vlasničku strukturu ne dam.

Jer kombo udruge NH  plus politike je dobitna kombinacija za sva vremena i dugotrajnu stagnaciju i neuspjeh.

Nedao bog se otvoriti tržištu i ovim ljudima i idejama,jer bolje ostat začahurenu i posvađan sa svim a posljednjično i sa sam sa sobom.

Svi drugi su krivi samo smo mi pošteni i dobro radimo a uspjeh nam je odmah iza ugla/tunela.

Vidi cijeli citat

Osijek se otvorio tržištu, novim ljudima i idejama

Vidi cijeli citat

I dobio novi stadion i najbolji kamp u RH.

A mi nemamo za travnjak na pomoćnom terenu.

Vidi cijeli citat

I umalo ispao iz lige

Vidi cijeli citat

Eto, ako dođe lova i mi cemo skoro ispasti🙈

  • Najnovije
  • Najčitanije