HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.026
danas u 16:06

Bellygunner je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Ako se Pirić misli miješat u odabir igrača treba ga poslat u 3PM.

Vidi cijeli citat

Uspostavit sistem di se Pirić neće direktno mišat u dovođenje struke i igrača a u drugu ruku da ima uvid kako se troše njegovi novci. Hajduk je klub koji ima problema sa osnovnim stvarima pa je ovo ranije napisano teški SF za nas

Vidi cijeli citat

Da bar imamo nekakvo tijelo za nadzor. Nekakav entitet u kojem najveći sponzor može imat svog predstavnika. Nekakav odbor koji bi dobio financijske poteze uprave na uvid ili čak na odobravanje.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.468
danas u 16:11

Ćelava prevara je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Ako se Pirić misli miješat u odabir igrača treba ga poslat u 3PM.

Vidi cijeli citat

Uspostavit sistem di se Pirić neće direktno mišat u dovođenje struke i igrača a u drugu ruku da ima uvid kako se troše njegovi novci. Hajduk je klub koji ima problema sa osnovnim stvarima pa je ovo ranije napisano teški SF za nas

Vidi cijeli citat

Da bar imamo nekakvo tijelo za nadzor. Nekakav entitet u kojem najveći sponzor može imat svog predstavnika. Nekakav odbor koji bi dobio financijske poteze uprave na uvid ili čak na odobravanje.

Vidi cijeli citat

Misliš ka neki odbor za nadziranje? Zanimljiv koncept. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.143
danas u 16:15

Mogli bi ga nazvat Odbor Nadziranja ili radi jednostavnosti skraćeno ON

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.270
danas u 16:19

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Mogli bi ga nazvat Odbor Nadziranja ili radi jednostavnosti skraćeno ON

Vidi cijeli citat

Ovo je odlična ideja! Još da navijači odaberu te ljude u ON-u..

majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.670
danas u 16:19

Evo u Italiji su se Atalanta i Inter dogovorili oko odštete oko Marca Palestra, igrač i klub su se dogovorili za oko 2.5 milijuna eura godišnje plaće i onda je uletio Chelsea sa sličnom ponudom klubu, a igraču ponudio 6 milijuna po sezoni. 

Ovo je primjer što se događa u top levelu, tko zna koliko je takvih primjera mladih igrača koji su hrvatski klubovi htjeli uzeti, pa su se odlučili za neku drugu zemlju jer su plaće neusporedive. Sigurno se ne čuje za to, ali zato smo nekonkurenti. 

Pa onda pričajte da treba plaće smanjivat jer neki Kalik, Šarlija, Krovinović ili Diallo zarađuju više nego zaslužuju. Nemaš uvjete kao u drugim zemljama, ni publiku, jedino bi te plaća spasila, a nemaš ni to. Zbog toga i zaostajemo zadnjih 10 godina. 

samohajduk.com
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.087
danas u 16:29

Vi se zajebavate a Ćaća trenira za vozački.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.468
danas u 16:30

Tek sad odgleda drugo poluvrijeme protiv Škendije. Stvarno imamo zanimljivih mladića, nebitno uopće kako igraju u odnosu na protivnika al gušt je gledat kako trče ka navijeni, tehnički dobri, taktički uredni i disciplinirani.

Brruti, Kutia, Huram, Hodak, Skoko, da imamo vizije i stručnosti u klubu moglo bi se nešto jako interesantno skuvat od ovih sastojaka uz neka pojačanja kroz iduća 2-3 prijelazna roka. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.579
danas u 16:31

Meni je ovo isto zesca apstrakcija da Piriceve pare sluze samo za transfere.

On doznaci, ajmo reci, 3 milijuna za jednu sezonu.

Je li mi moramo potrositi sva tri? Sta ako potrosimo manje? Je li se razlika pribacuje na iducu sezonu pa onda imamo, ajmo reci, 3 ipo. 

Ili ce Piric doznacti tu iducu sezonu samo 2ipo jerbo je vidija da nismo potrosili sva tri pa nam i ne triba.

Mogu jos desetak ovakvih pitanja izvuci sve ovisno kakva ce krvna slika kluba biti za sezonu - dvi...

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.708
danas u 16:33

Vraća se Samo Hajduk! Najbolja vijest dana. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.084
danas u 16:34

kraajki je napisao/la:

Vi se zajebavate a Ćaća trenira za vozački.

Vidi cijeli citat


I njemu dosta kruznog toka pa je odlucio sjesti za volan i izvuci nas iz njega. Ili nas skroz skrsiti, ovisi kakav ce mu biti dan i koliko se zainatio

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
  • Najnovije
  • Najčitanije