HNK Hajduk Split 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.555
danas u 16:35

The Phantom je napisao/la:

Vraća se Samo Hajduk! Najbolja vijest dana. 

Vidi cijeli citat

Šta je to ili ko su oni?

Edit: kužin. Zaboravija san na taj portal skroz

[uredio Bellygunner - 24. lipnja 2026. u 16:38]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
danas u 16:35

The Phantom je napisao/la:

Vraća se Samo Hajduk! Najbolja vijest dana. 

Vidi cijeli citat

Ne bude li ćelavi gospodin namazan od glave do pete baby uljem komentira otpis Fiće, Šare i Huga onda neću ni gledat. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.155
danas u 16:35

Unikat86 je napisao/la:

Meni je ovo isto zesca apstrakcija da Piriceve pare sluze samo za transfere.

On doznaci, ajmo reci, 3 milijuna za jednu sezonu.

Je li mi moramo potrositi sva tri? Sta ako potrosimo manje? Je li se razlika pribacuje na iducu sezonu pa onda imamo, ajmo reci, 3 ipo. 

Ili ce Piric doznacti tu iducu sezonu samo 2ipo jerbo je vidija da nismo potrosili sva tri pa nam i ne triba.

Mogu jos desetak ovakvih pitanja izvuci sve ovisno kakva ce krvna slika kluba biti za sezonu - dvi...

Vidi cijeli citat

Kako sad odgovorit više na ovakve upise, a da ne zazvučiš bahat? Nikad niste čuli za namjenska korištenja sredstva? Znate li kako funkcionira kada npr dignete namjenski kredit za gradnju kuće?

Boldirani dio ovisi o tome kakav se sporazum zaključi, a ponavljam opet, uopće ne znamo što je na stolu i o čemu se radi

[uredio FranckConstanzaZolja - 24. lipnja 2026. u 16:37]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 561
danas u 16:48

HiSTerija je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Vraća se Samo Hajduk! Najbolja vijest dana. 

Vidi cijeli citat

Ne bude li ćelavi gospodin namazan od glave do pete baby uljem komentira otpis Fiće, Šare i Huga onda neću ni gledat. 

Vidi cijeli citat

Čoviku se navodno počela vraćati kosa nakon tih vijesti

Bilićev sin
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.579
danas u 16:50

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Unikat86 je napisao/la:

Meni je ovo isto zesca apstrakcija da Piriceve pare sluze samo za transfere.

On doznaci, ajmo reci, 3 milijuna za jednu sezonu.

Je li mi moramo potrositi sva tri? Sta ako potrosimo manje? Je li se razlika pribacuje na iducu sezonu pa onda imamo, ajmo reci, 3 ipo. 

Ili ce Piric doznacti tu iducu sezonu samo 2ipo jerbo je vidija da nismo potrosili sva tri pa nam i ne triba.

Mogu jos desetak ovakvih pitanja izvuci sve ovisno kakva ce krvna slika kluba biti za sezonu - dvi...

Vidi cijeli citat

Kako sad odgovorit više na ovakve upise, a da ne zazvučiš bahat? Nikad niste čuli za namjenska korištenja sredstva? Znate li kako funkcionira kada npr dignete namjenski kredit za gradnju kuće?

Boldirani dio ovisi o tome kakav se sporazum zaključi, a ponavljam opet, uopće ne znamo što je na stolu i o čemu se radi

Vidi cijeli citat


Ma sve pet braco, nema ljutnje kod mene. Ali ocu reci da je apstrakcija.

Pazi ovu situaciju.

Piric da paru, ajmo opet tri milje, i mi za tu paru kupimo nekoga velikoga potencijala na lito.

Sve po reguli, potrosili pare na transfer.

I onda odma na zimu ga prodamo nekome, ajmo reci, opet za tri milje.

Sad, jesu to nase tri milje da ih koristimo kako ih ocemo? Pokrpamo neki dug? Jesmo izigrali Pirica ka mladoga majmuna? 

Ili moramo te pare opet koristiti za transer jerbo je Piric tako reka?

[uredio Unikat86 - 24. lipnja 2026. u 16:56]
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.155
danas u 16:56

Unikat86 je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Unikat86 je napisao/la:

Meni je ovo isto zesca apstrakcija da Piriceve pare sluze samo za transfere.

On doznaci, ajmo reci, 3 milijuna za jednu sezonu.

Je li mi moramo potrositi sva tri? Sta ako potrosimo manje? Je li se razlika pribacuje na iducu sezonu pa onda imamo, ajmo reci, 3 ipo. 

Ili ce Piric doznacti tu iducu sezonu samo 2ipo jerbo je vidija da nismo potrosili sva tri pa nam i ne triba.

Mogu jos desetak ovakvih pitanja izvuci sve ovisno kakva ce krvna slika kluba biti za sezonu - dvi...

Vidi cijeli citat

Kako sad odgovorit više na ovakve upise, a da ne zazvučiš bahat? Nikad niste čuli za namjenska korištenja sredstva? Znate li kako funkcionira kada npr dignete namjenski kredit za gradnju kuće?

Boldirani dio ovisi o tome kakav se sporazum zaključi, a ponavljam opet, uopće ne znamo što je na stolu i o čemu se radi

Vidi cijeli citat


Ma sve pet braco, nema ljutnje kod mene. Ali ocu reci da je apstrakcija.

Pazi ovu situaciju.

Piric da paru, ajmo opet tri milje reci i mi za tu paru kupimo nekoga velikoga potencijala na lito.

Sve po reguli, potrosili pare na transfer.

I onda odma na zimu ga prodamo nekome, ajmo reci opet za tri milje.

Sad, jesu to nase tri milje da ih koristimo kako ih ocemo? Pokrpamo neki dug? Jesmo izigrali Pirica ka mladoga majmuna? 

Ili moramo te pare opet koristiti za transer jerbo je Piric tako reka?

Vidi cijeli citat

A mogu prihvatiti da je ovo za nas, čitaj Hajduk, apstrakcija

Ali nije ovo raketna znanost i trebala bi biti normalna stvar

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
1josip1
1josip1
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.02.2018.
Poruka: 509
danas u 16:59

HiSTerija je napisao/la:

Tek sad odgleda drugo poluvrijeme protiv Škendije. Stvarno imamo zanimljivih mladića, nebitno uopće kako igraju u odnosu na protivnika al gušt je gledat kako trče ka navijeni, tehnički dobri, taktički uredni i disciplinirani.

Brruti, Kutia, Huram, Hodak, Skoko, da imamo vizije i stručnosti u klubu moglo bi se nešto jako interesantno skuvat od ovih sastojaka uz neka pojačanja kroz iduća 2-3 prijelazna roka. 

Vidi cijeli citat

A šta bi tek bilo da je bilo mozga i da su sa  Hajdukom II odmah ušli u Prvu NL, pa da ta cijela svita mladih igra donekle ozbiljnu ligu

Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.579
danas u 17:01

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

A mogu prihvatiti da je ovo za nas, čitaj Hajduk, apstrakcija

Ali nije ovo raketna znanost i trebala bi biti normalna stvar

Vidi cijeli citat


Nisan ni ja reka da je raketna znanost, ali cutin Kusturica vibru. 

Klub nema za biber, duzan Bogu i vragu, ima jedan teren za trening koji nije funkcionalan nakon trece kise, kamp je tek na papiru, stadion se raspada, ali eto tu je jedan lipi financijski kolac koji se moze samo na nove igrace koristiti...

Ono...dusu dalo za Kusturicin film...

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.529
danas u 17:20

anetisi je napisao/la:

kraajki je napisao/la:

Vi se zajebavate a Ćaća trenira za vozački.

Vidi cijeli citat


I njemu dosta kruznog toka pa je odlucio sjesti za volan i izvuci nas iz njega. Ili nas skroz skrsiti, ovisi kakav ce mu biti dan i koliko se zainatio

Vidi cijeli citat


Marko gleda u lijevi retrovizor dal mu tko dolazi odostraga ( Rijeka i družina) i sprema se stisnuti gas i preticati onog ispred ( Dinamo)... 

Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.495
danas u 17:37

Unikat86 je napisao/la:

Meni je ovo isto zesca apstrakcija da Piriceve pare sluze samo za transfere.

On doznaci, ajmo reci, 3 milijuna za jednu sezonu.

Je li mi moramo potrositi sva tri? Sta ako potrosimo manje? Je li se razlika pribacuje na iducu sezonu pa onda imamo, ajmo reci, 3 ipo. 

Ili ce Piric doznacti tu iducu sezonu samo 2ipo jerbo je vidija da nismo potrosili sva tri pa nam i ne triba.

Mogu jos desetak ovakvih pitanja izvuci sve ovisno kakva ce krvna slika kluba biti za sezonu - dvi...

Vidi cijeli citat


Takva pitanje se ne smiju postavljati. Bitno je da ajducija dobije kruha i igara.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
  • Najnovije
  • Najčitanije