HNK Hajduk Split 2026./2027.

Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.632
jučer u 15:34

majing je napisao/la:

Afera je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Ugasia Blaž vatru za španca

Vidi cijeli citat


Blaž glumi kućnog, nema on veze. 

"Možda dolazi, možda ne"

Vidi cijeli citat


Možda zato jer ne gleda Hajduk samo jednog igrača cijelo ljeto. 

Ima lista igrača i nekako ih rangiraš. 

Ovaj je vjerojatno rekao "da", ali imaš nekoliko opcija koje bi radije uzeo i čekaš rasplet te situacije. 

Ako to propadne, dovest ćeš ovoga. 

Zato "možda dolazi, možda ne"

Vidi cijeli citat


Pa naravno da gledaju 100 igraca, al ovo je članak bez pokrića, čista logika. Mozda je mozda nije, to mozemo ja i ti provalit. 

 

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.792
jučer u 15:36

Tobol Kostanay je napisao/la:

Znaci nakon Van Škaartenboorga ide Škartison Almeida.

Ne sumnjam da ce mu Graf ponuditi vecu placu nego sto je nudio Rebicu.

Lokomotivo i Istro, cuvajte nas se!

Vidi cijeli citat

Rebića je potjeralo jer Vukovar ispao

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.213
jučer u 15:36

Dajte više tu hebenu Žilinu i Pafos 

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.170
jučer u 15:38

kad procitan "ovako stvari stoje" proliv dobijen

sroljo slinavi samodopadni

podguzna muva

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Tobol Kostanay
Tobol Kostanay
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2025.
Poruka: 1.505
jučer u 15:39

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

Izašla je informacija da smo za Aleca platili odštetu od 200k€

Vidi cijeli citat

A gotovo je sad, razapet ce i nas i njega ako ne bude najbolji svaku utakmicu. U klubu se nema za papar, a placaju se odstete, a Rebića se ponižavalo

Vidi cijeli citat


Najgore je sto ti to pises posprdno, a to je ziva istina.

Čak i HDZ bi bolje vodio klub od udruge Naš Hajduk.
majing
majing
Potencijal za velika djela
Pristupio: 31.01.2022.
Poruka: 2.680
jučer u 15:39

Afera je napisao/la:

majing je napisao/la:

Afera je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Ugasia Blaž vatru za španca

Vidi cijeli citat


Blaž glumi kućnog, nema on veze. 

"Možda dolazi, možda ne"

Vidi cijeli citat


Možda zato jer ne gleda Hajduk samo jednog igrača cijelo ljeto. 

Ima lista igrača i nekako ih rangiraš. 

Ovaj je vjerojatno rekao "da", ali imaš nekoliko opcija koje bi radije uzeo i čekaš rasplet te situacije. 

Ako to propadne, dovest ćeš ovoga. 

Zato "možda dolazi, možda ne"

Vidi cijeli citat


Pa naravno da gledaju 100 igraca, al ovo je članak bez pokrića, čista logika. Mozda je mozda nije, to mozemo ja i ti provalit. 

 

Vidi cijeli citat


Kliknut ću mu i 6 puta na članak, neka samo ovako piše. Bar znaš ima li nešto u tome ili je najobičnija patka.

samohajduk.com
Ivan0601
Ivan0601
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.06.2022.
Poruka: 413
jučer u 15:41

Tobol Kostanay je napisao/la:

Znaci nakon Van Škaartenboorga ide Škartison Almeida.

Ne sumnjam da ce mu Graf ponuditi vecu placu nego sto je nudio Rebicu.

Lokomotivo i Istro, cuvajte nas se!

Vidi cijeli citat

ne kuzim jel ti stvarno imas beef s Grafom ili se sprdas

anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.103
jučer u 15:41

Tobol Kostanay je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Gordan13 je napisao/la:

Izašla je informacija da smo za Aleca platili odštetu od 200k€

Vidi cijeli citat

A gotovo je sad, razapet ce i nas i njega ako ne bude najbolji svaku utakmicu. U klubu se nema za papar, a placaju se odstete, a Rebića se ponižavalo

Vidi cijeli citat


Najgore je sto ti to pises posprdno, a to je ziva istina.

Vidi cijeli citat


Mi smo takav klub, živimo od ponižavanja - ponižavamo se u europskim natjecanjima, ponižavamo se u HNL-u, ponižavamo legende kluba u pregovorima, ponižavamo najvećeg igrača u povijesti kluba jer želimo da igra za ekipu, a ne za raju, ponižavamo navijače s bezobraznim cijenama ulaznica i toplih piva. Živjelo ponižavanje!

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.495
jučer u 15:44

Ne znan za vas al ja sam spreman za Samo Hajduk podcast. 

https://bathtv.co.uk/wp-content/uploads/2024/02/cost-of-installing-a-bathroom-tv-1.jpg

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.625
jučer u 15:46

Jameson je napisao/la:

Frane ako ti pošaljem ime na pp to ne znači da ga odma moraš na forum stavit.

Vidiš da ni @maesto ni @Ne mogu drugo ništa ne objavljuju 

Vidi cijeli citat


Ja sam ti da rič. Još ako dođe ovo krilo šta si mi reka brzo ce se ovdi zaboravit Almena...