Netko je bio pisao o Pafosovim dolascima/odlascima...bacio oko na TM, po ovome imaju 28 igrača od kojih 15orici ističe ugovor kroz 5 dana (čak 7 posudbi)...a od 13 igrača koji ostaju imaju Šunjića i Semu na svjetskom prvenstvu i oba će proći grupnu fazu natjecanja.
Znači trenutno na lageru imaju 11 igrača, a mi se rugamo sami sebi da smo nespremni za sezonu. Usput trener im je tu nepuna dva mjeseca.
Naravno nakrcati će se oni igračima, ali ako prođemo mi Žilinu postoji jako dobra šansa da ćemo igrati protiv Pafosa koji se slaže u hodu.
Još jedna zanimljivost, od 7 posuđenih igrača samo im je jedan stigao u srpnju 2025, svi ostali kasnije što je i logično za posudbe...
[uredio igracsbrojemdva - 25. lipnja 2026. u 18:04]