HNK Hajduk Split 2026./2027.

boggartman
boggartman
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.07.2024.
Poruka: 670
jučer u 18:25

Ja se nadam da dolazak beka ne znači prodaja Hodaka, mislim da taj momak ima ogroman potencijal i želim da ostane još bar ove sezone tu. Nadao sam se da će nam on biti startni desni bek.

Sad postoje dvije opcije ako se ne ide u prodaju Hodaka, prva je da Hodaka vide u veznom redu zbog nedostatka igrača tamo, a druga je da su odlučili da nije spreman izgurat sezonu kao udarni bek, a da Karačić nije dovoljno dobar da pokrije 20-30% minuta koje Hodak ne bi igrao.

Vidjet ćemo.

Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
jučer u 18:26

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Da je napisao da se vraća Dino Mikanović, neki novinar bi se zakačio.

Ne vjerujem dok ne dođe.

Inače, danas su tri zanimljiva igrača iz Nizozemske ostala bez kluba, poradi uštede goriva nadam se da su u kompletu na putu prema Poljudu.

Jedan od njih je poznatije ime.

Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.793
jučer u 18:26

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

 

Vidi cijeli citat

Nema to veze, čuli su da je bio nekad igrač i poznato je ime i sad godinama budu tu pisali kao da je odigrao ne znam šta jer je u njihovim glavama on nešto extra

[uredio Arena - 25. lipnja 2026. u 18:27]
FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 149
jučer u 18:27

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

leonida.trolstoy
leonida.trolstoy
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.02.2026.
Poruka: 300
jučer u 18:28

slaže roberto... slaže li ga slaže. bravo roberto! samo slaži!

bit će hajduk ne-pre-po-znat-ljiv!!!

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 695
jučer u 18:29

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

 

Vidi cijeli citat

HAHAHAHAH a stvarno imamo najbesramnije navijače ikad. stvarno je to istina, može pričat tko šta hoće.

plačemo za tipom iz arapskih emirata kojem je najbolja sezona u karijeri 3 gola i 3 asistencije, a Rebić ne valja ku*cu.

brate ne valja mu trener ili se nije mogao dogovorit oko plaće, sve 5, ide ća i gotovo.

ali ove stvari šta pišu "navijači" Hajduka, graniče sa zdravom pameti.

eto ne valja Rebić, star, izgubio fizikalije, ali će zato brat iz druge poljske ubit HNL!

pušač k* Marka Livaje
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.106
jučer u 18:29

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat


Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat


Koliko ti je još želja ostalo?

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
jučer u 18:29

FraneZeravica je napisao/la:

anetisi je napisao/la:

Frano nam gađa mete ko Cernogorazz

Evo i telesport navodi iduće:

"Hajduk će uskoro dovesti novog igrača. Mathieu Acapandié, desni bočni francuskog Nantesa pred potpisom je ugovora i postat će pojačanje Bijelih na dosta ranjivoj poziciji desnog bočnog."

Vidi cijeli citat

Graf mi ispunjava želje

Vidi cijeli citat

Nu zaželi još štagod. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
jučer u 18:30

Čavo Ledeni je napisao/la:

gorky16 je napisao/la:

Sve se suze liju za Rebićem.

Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.

Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj

Vidi cijeli citat

HAHAHAHAH a stvarno imamo najbesramnije navijače ikad. stvarno je to istina, može pričat tko šta hoće.

plačemo za tipom iz arapskih emirata kojem je najbolja sezona u karijeri 3 gola i 3 asistencije, a Rebić ne valja ku*cu.

brate ne valja mu trener ili se nije mogao dogovorit oko plaće, sve 5, ide ća i gotovo.

ali ove stvari šta pišu "navijači" Hajduka, graniče sa zdravom pameti.

eto ne valja Rebić, star, izgubio fizikalije, ali će zato brat iz druge poljske ubit HNL!

Vidi cijeli citat

Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića? 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
jučer u 18:31

Hajdukovac27 je napisao/la:

FraneZeravica je napisao/la:

Ja bi ovog 

Vidi cijeli citat


Da bar dođe.

Vidi cijeli citat


Da bar izađe video dobrodoslice sutra ili prekosutra 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije