Čavo Ledeni je napisao/la:
gorky16 je napisao/la:
Sve se suze liju za Rebićem.
Nebi da je zabio 15 golova i 15 asista i ima 20-ak godina.
Cilu karijeru igra na silu i fizikalije, ali i tome je došao kraj
Vidi cijeli citat
HAHAHAHAH a stvarno imamo najbesramnije navijače ikad. stvarno je to istina, može pričat tko šta hoće.
plačemo za tipom iz arapskih emirata kojem je najbolja sezona u karijeri 3 gola i 3 asistencije, a Rebić ne valja ku*cu.
brate ne valja mu trener ili se nije mogao dogovorit oko plaće, sve 5, ide ća i gotovo.
ali ove stvari šta pišu "navijači" Hajduka, graniče sa zdravom pameti.
eto ne valja Rebić, star, izgubio fizikalije, ali će zato brat iz druge poljske ubit HNL!
Opet ovi sa HAHAHAHAH argumentacijom. Nego koji je to brat iz druge poljske doša zaminit Rebića?